65 Halowe Mistrzostwa Polski

20 i 21 lutego odbyły się w Hali Arena w Toruniu Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce. Wystartowała w nich Martyna Budziłek (tr Dariusz Dabrowski), która w niedzilnym biegu na 3000m zajęła 10 miejsce osiągając wynik 10:14,64s.
     To nie jedyna nasz akcent na tych Mistrzostwach. W niedzielę w finale biegu na 800m wystartował wychowanek tr Dąrowskiego (obecnie AZS-AWF Warszawa) Daniel Gadomski, który wynikiem 1:51,33 zajął 7 miejsce (w sobotę w eliminacjach osiągnął czas 1:51,84s). Oboje; Martyna i Daniel pochodzą z Kadzidła.
     Także w niedzielę wystąpiła nasza inna wychowanka - Magdalena Lenkiewiecz, która wraz z koleżankami z Kluby Sprinterzy com. Kraków zajęła 6 miejsce w sztafecie 4 x 200m kobiet (1:49,38s).

Na Mistrzostwach był także nasz trener Marek Mierzejewski, który tym razem wraz ze swoim zawodnikiem Dawidem Krzemińskim reprezentował RLTL Optima Radom. Dawid, który od 2 lat współpracuje z tr Mierzejewskim obronił bronił tytuł Mistrza Polski U-23 w trójskoku oraz 4 miejsce w seniorach. Wynik 15,34m to jego nowy halowy rekord życiowy.