Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego

W sobotę 19 grudnia odbyły się w Białymstoku Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce. Wystartowało w nich 5 zawodniczek z grupy tr Marka Mierzejewskiego, które wywalczyły 5 medali. Najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, która zwyciężyła w trójskoku – 10,64m (halowy rekord życiowy), a w skoku w dal była druga – 4,91m. Srebrny medal w trójskoku zdobyła Oliwia Budziłek – 9,79m, a brązowy Wiktoria Pyskło9,66m, która skakała także w dal gdzie z wynikiem 4,58m zajęła 5 miejsce.

4 miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,60m i 7 w biegu na 60m – 8,84s (rekord życiowy) zajęła 14 letnia Izabela Roicka. Nowy rekord życiowy na 60m ma również Izabela Drężek – 9,17s.