Czwartek 23 września 2021

W skromnej liczbie wystartowaliśmy w Czwartku Lekkoatletycznym w Łomży. Spośród 6 osobowej ekipy najlepiej wypadła Aleksandra Brulińska (SP Troszyn), która wygrała konkurs skoku w dal w roczniku 2009 – 3,67m, a w biegu na 60m była druga z nowym rekordem życiowym – 9,63s. Zwycięstwo i nowy rekord życiowy w piłeczce palantowej wywalczyła Kinga Wilczewska (także SP Troszyn) – 37,0 m. Kinga zajęła także 3 miejsce w biegu na 60m – 9,74s (rekord życiowy). Tuż za podium na 4 miejscu bieg na 60m w roczniku 2011 ukończył Aleksander Stolarczyk (SP-5 Ostrołęka) – 10,15s.
Pozostałe wyniki:

• Aleksander Stolarczyk (2011) – 3,26m w skoku w dal,
  • Piotr Dobkowski (2011) – 10,48s na 100m i 3,00m w skoku w dal,
  • Marcel Orłowski (2011) – 11,19s na 60m i 2,40m w skoku w dal,
  • Krystian Świerżewski (2011) – 12,14s w biegu na 60m.

Dla wszystkich chłopców było to pierwszy w życiu start w zawodach lekkoatletycznych.

W czasie, gdy najmłodsi zawodnicy walczyli w Łomży; w Piasecznie w biegu na 800m wystawała Martyna Budziłek. W mocnej stawce rywalek Martyna z wynikiem 2:15,85s zajęła 4 miejsce w biegu na 800m.