Daniel Gadomski Mistrzem Polski

Nasz wychowanek Daniel Gadomski, który na czas studiów reprezentuje AZS-AWF Warszawa zdobył wraz ze swoim nowym Klubem tytuł Drużynowego Mistrza Polski.
W czwartek 1 sierpnia na stadionie w Jeleniej Górze odbył się finał Ekstraklasy Lekkoatletycznej, zwyciężył AZS-AWF Warszawa – 113,5 pkt, przed ubiegłorocznym tryumfatorem AZS-UMSC Lublin – 113 pkt. oraz AZS-AWF Wrocław – 110 pkt.
W drużynie Mistrza Polski, w biegu na 1500m wystąpił pochodzący z Kadzidła wychowanek SIÓDEMKI Daniel Gadomski, który z czasem 4:10,45s zajął 6 miejsce (rekord życiowy Daniela ustanowiony w 2016 roku, kiedy to był naszym zawodnikiem i trenował pod okiem tr. Dariusz Dąbrowskiego wynosi 3:55,58s).

Zawody, w tym bieg Daniela można było śledzić podczas transmisji w TVP Sport.