Deszczowe zawody 18 i 19 września 2021

W strugach deszczu i przenikliwym zimnie startowaliśmy w Ciechanowie w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików. W Mistrzostwach Izabela Roicka zdobyła dwa medale – srebrny biegu na 80m przez płotki – 12,97s oraz brązowy w wieloskoku – 10,12m. W biegu na 600m Szymon Sala wynikiem 1:38,67s zajął 5 miejsce. Na tym samym miejscu bieg na 1000m ukończył Artur Mrozek – 3:04,62s.

Dzień później w niewiele lepszych warunkach odbył się mityng w Warszawie. Tu bieg na 800m wygrała podobnie jak przed tygodniem Martyna Budziłek, tym razem jednak prowadziła od startu do mety, ale o zwycięstwo musiała walczyć do samego końca, a jej czas – 2:15,08s to nowy rekord życiowy naszej zawodniczki. Na tym samym dystansie biegały także Małgorzata Wierzbowska – 2:30,35s oraz Kornelia Rusiłowicz – 2:39,59s.
Filmy z tych zawodów na stronie FB naszego Klubu.