I Mistrzostwa Kurpiowszczyzny w Biegach Przełajowych

W niedzielę 9 października odbyły się w Kadzidle zawody pn. I Mistrzostwa Kurpiowszczyzny w Biegach Przełajowych. W zawodach wystartowała szóstka naszych zawodników; wszyscy zajęli miejsca na podium.
W biegu głównym na dystansie 6 km wśród mężczyzn zwyciężył Karol Rogoziński z Dzbenina, wśród kobiet kadzidlanka Martyna Budziłek, a Małgorzata Wierzbowska (z Troszyna) była druga.
Kategoria 13-15 lat biegała na dystansie 2,1 km; tu zwycięstwo odnieśli: Kornelia Rusiłowicz (SP-5) i Artur Mrozek (Olszewo-Borki), a Szymon Sala (Ostrołęka) zajął drugie miejsce.

Za tydzień w Pasłęku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych.