III rzut Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej

W niedziele 12 września braliśmy udział w Warszawskiej Lidzie Lekkoatletycznej, która odbyła się na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W zawodach wywalczyliśmy 2 zwycięstwa. W biegu na 800m bezapelacyjnie po 300m finiszu wygrała kadzidlanka Martyna Budziłek osiągając czas 2:15,60s, co jest jej nowym rekordem życiowym. Drugie zwycięstwo – w rzucie oszczepem młodziczek odniosła pochodząca z Troszyna 12 letnia Kinga Wilczewska, która wynikiem 22,89m o ponad 3 metry poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy.
Pozostałe wyniki:
5 miejsce w biegu na 400m odniosła Izabela Marcińczyk – 61,31s (poprawiła swój rekord życiowy o prawie 1 sekundę). Iza startowała także na 600m gdzie z czasem 2:27,07 zajęła 6 miejsce.
5 miejsce w skoku w dal młodziczek wywalczyła Julia Pyskło z nowym rekordem życiowym – 3,73m; Julia biegała także na 100m gdzie osiągnęła czas 16,10s.
6 w skoku w dal młodziczek była Michalina Mierzejewska – 3,63m, a na 100 metrów osiągnęła czas 16,67s.
7 miejsce w biegu na 800m zajęła Małgorzata Wierzbowska – 2:28,25s (rekord życiowy poprawiony o 2 sekundy.
Także 7 miejsce wśród młodziczek na dystansie 400m wywalczyła Kornelia Rusiłowicz – 69,70s.