Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obóz w Spale (28.01. – 03.02.2019)

Od 28 stycznia grupa naszych zawodników przebywa w Spale na obozie, który ma na celu przygotowanie do Halowych Mistrzostw Polski U-18, U-20 i seniorów oraz zbliżającego się sezonu startów przełajowych. Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego trenują: Nikolina Dziadak, Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Marta Łada, Kornelia Suchecka, Paulina Pilarska, Magdalena Lenkiewicz, Klaudia Pażych i Adam Piątkowski. Obóz zakończy się startami w Toruniu (w sobotę) i Spale (w niedzielę).

 

https://www.radiooko.pl/informacje/informacje-sportowe/23082-siodemka-na-obozie-w-spale

 

Joomla SEO by MijoSEF