Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biegi przełajowe 5 października c.d.

Uzupełniając informacje dotycząca biegów przełajowych, które odbyły się 5 października w Ostrołęce informujemy, że prócz 11 medalistów, o których pisaliśmy wcześniej do zawodów miedzypowiatowych w Gimnazjadzie w swoich biegach awansowali także: Marta Łada (2000), Zuzanna Napiórkowska (2000), Iga Prusaczyk (2000), Magdalena Domian (99), Wiktor Małkowski (99), Olga Patoka (99), Aleksandra Grzyb (98) i Karol Rogozinski (99).
Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki naszych zawodnikow:

MISTRZOSTWA OSTROŁĘKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH + GIMNAZJADA + LICEALIADA
Ostrołęka, 5 października 2013r.

 Dziewczęta – 2000 – 1000m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

3

Olszewska Julia

Gim. nr 1

4

Łada Marta

Gim. nr 1

6

Napiórkowska Zuzanna

Gim. nr 1

12

Prusaczyk Iga

Gim. nr 1

 

 

 

19

Kaczyńska Ala

Gim. nr 1

25

Parzych Patrycja

Gim. nr 1

28

Wasyk Iza

Gim. nr 1

Dziewczęta – 1999 – 1000m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

2

Pędzich Agnieszka

Gim. nr 1

3

Śnietka Dorota

Gim. nr 1

4

Domian Magda

Gim. nr 1

Dziewczęta – 1998 – 1000m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Kojtek Paulina

Gim. nr 1

Chłopcy – 1999 - 1500m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

9

Małkowski Wiktor

Gim. nr 1

Chłopcy – OPEN - 3000m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rocznik

Szkoła

3

Borkowski Arkadiusz

1994

ZSZ nr 4 Ostrołęka

MISTRZOSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH + GIMNAZJDA + LICEALIADA
Ostrołęka, 5 października 2013r.

Dziewczęta – 2000 - 1000m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Pilarska Paulina

Gim. Olszewo Borki

Dziewczęta – 1999 - 1000m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

2

Miecznikowska Patrycja

Gim. Olszewo Borki

5

Patoka Olga

Gim. Olszewo Borki

Dziewczęta – 1998 - 1000m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

6

Grzyb Aleksandra

Gim. Olszewo Borki

Chłopcy – 1999 - 1500m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

5

Rogoziński Karol

Gim. Rzekuń

Chłopcy – 1998 - 1500m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Gadomski Daniel

PG Kadzidło

2

Kudrzycki  Karol

PG Kadzidło

3

Zygmunt Konrad

PG Kadzidło

Dziewczęta – OPEN - 1500m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rocznik

Szkoła

1

Budziłek Martyna

 

ZSP Kadzidło

 

Joomla SEO by MijoSEF