Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasy Sportowe 2017-2018

 

KLASY  SPORTOWE 2017-2018

I  klasa  sportowa

 1 

 Łada

 Marta 

 00 

 3-skok 

 12,06 

 25.06.2018 Włocławek

 M.Mierzejewski 

 2 

 Budziłek

 Martyna 

96

10 000m

 37:44,73 

 20.05.2017 Bielsko-Biała

 AZS-UWM Olsztyn 

 3 

 Suchecka 

 Kornelia 

 98 

 3-skok 

 12,56 

 12.02.2017 Toruń 

 M.Mierzejewski 

 

 

 

 

 

 

 

 

II  klasa  sportowa

 Pilarska

 Paulina 

 00 

 400m ppł

 65,81 

 10.06.2018 Słubice 

 M.Mierzejewski 

 2 

 Gadomski 

 Daniel 

 98 

 800m 

 1:52,43 

 22.07.2017 Warszawa 

 D.Dąbrowski 

 

 

 

 

 

 

 

 

III  klasa  sportowa

 1 

 Piątkowski

 Adam

00

3000m

 8:56,81 

 13.06.2018 Warszawa

 D.Dąbrowski

 Marciniak

 Wiktor

00

3-skok

13,55

 03.02.2018 Warszawa

 M.Mierzejewski 

 3 

 Cichocki 

 Jakub 

 01 

 800m 

 1:59,70 

 25.06.2017 Warszawa 

 D.Dąbrowski 

 4 

 Pons 

 Sara 

 99 

 800m 

 2:23,28 

 10.06.2017 Łomża 

 D.Dąbrowski 

 5 

 Szczęsna 

 Aleksandra 

 01 

 w dal 

 5,19 

 21.01.2017 Aleksandrów Ł. 

 M.Mierzejewski 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV  klasa  sportowa

 1 

 Możdżyńska 

 Katarzyna

 03 

 300m 

 46,39 

 08.09.2018 Ciechanów 

 M.Mierzejewski

 1 

 Rogoziński

 Karol 

 99 

 800m 

 2:00,77 

 10.06.2018 Słubice 

 D.Dąbrowski

 2 

 Lenkiewicz 

 Magdalena 

 00 

100m

13,27

 27.05.2018 Warszawa

 M.Mierzejewski

 3 

 Ejzemberg 

 Victoria 

 00 

 400m 

 62,64 

 03.06.2017 Piła 

 M.Mierzejewski 

 4 

 Krukowska 

 Karolina 

 01 

 200m 

 28,48 

 20.05.2017 Kadzidło 

 M.Mierzejewski 

 5 

 Łyszkowski 

 Kamil 

 98 

 1500m 

 4:16,30 

 28.01.2017 Toruń 

 D.Dąbrowski 

 

 

 

 

 

 

 

 

V  klasa  sportowa

 1 

 Świderska 

 Milena 

 03 

 w dal 

 4,58 

 29.05.2018 Kadzidło 

 M.Mierzejewski 

 2 

 Markowski 

 Miłosz 

 03 

 100m 

 12,50 

 29.05.2018 Kadzidło 

 M.Mierzejewski

 3 

 Radwańska

 Alicja

04

w dal

4,55

 17.05.2018 Kadzidło 

 A.Dąbrowska 

 4 

 Wierzbowska 

 Małgorzata 

 05 

300m 

47,31

 10.05.2018 Łomża

 D.Dąbrowski 

 5 

 Wójtowicz 

 Paula 

 02 

 w dal 

 4,67 

 06.06.2017 Siedlce 

 M.Mierzejewski 

 6 

 Pażych 

 Klaudia 

 03 

 600m 

 1:46,22 

 27.05.2017 Kadzidło 

 D.Dąbrowski 

 7 

 Zalewska 

 Katarzyna 

 02 

 300m 

 48,45 

 20.05.2017 Kadzidło 

 D.Dąbrowski 

Joomla SEO by MijoSEF