Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Mężczyźni

 


 


BUDZIŁEK MARTYNA (96) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

6 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostwach Polski (seniorów) w 2018 roku

6 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale w 2014 roku

 8 miejsce w biegu na 10000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Białej Podlaskiej w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn) 

9 miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-20 w Białej Podlaskiej w 2015 roku

10 miejscew w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Suwałkach w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn)

10 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w 2015 roku

11 miejsce w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 roku

12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Międzyzdrojach w 2014 roku

 

           

   

 progresja

 

   

3000m

5000m

1500m

10000m

800m

2000m

1000m

600m

400m

300m

200m

100m

 

 Z.Pierzchanowski 

 2010 

 

 

 

 

 

 

3:25.56

2:03.03

 

 

 

 

 

 Z.Pierzchanowski 

 2011 

 

 

 

 

2:40.07

 

 

1:58.16

 

 

 

 

 

 

 2012 

 

 

5:11.35

 

2:34.01

 

3:31.84

1:52.39

 

 47,59 

 

 

 

 

 2013 

11:01.66

 

5:10.55

 

2:22.76

 

 3:08.68 

1:52.17

 

48,79

 

 14,67 

 

 

 2014 

10:53.00

 

 

 

2:25.10

 7:03.12 

3:17.64

 1:46.93 

 

48,43

 

 

 

 

 2015 

10:34.99

18:40.95

4:51.32

 

2:24.35

7:03.37

3:16.88

 

 65.7 

 

 29.57 

 

 

 

 2016 

10:44.87

 

5:09.59

 

2:25.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 AZS-UWM Olsztyn 

 2017 

 10:22.94 

 18:10.87 

 4:44.80 

 37:44.73 

 2:17.41 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2018 

10:42.35

 

4:59.14

 

2:21.15

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki sezonu 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

 

 

 

 1:48.96 

 

 

 

 

     


 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

progresja

     

 3-skok

w dal

100m

 300m

200m

400m

 80m pł. 

  4 x 100m 

 60m  

 wzwyż 

 kula 3kg 

 

D.Dąbrowski 

 2017 

   

 15,40 

 

 35,24 

 1:24.40 

19,67

   

105

5,58

 

 

2018  

9,34 

4,26 

 

 56,73 

     

57,22

 9,79 

   

2019

 

 3-skok 

 w dal 

 

 

     

 

     

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 9,69

4,37

 

 

       

 

   

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 9,81 (3) 

 4,03 

                 

 3 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

9,87

3,92

                 

 4 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy

 9,75 (3) 

                   

 


 DĄBROWSKI DOMINIKA (04) tr Marek Mierzejewski 

 

   

progresja

 

 

100m

w dal

200m

300m

60

 

 2018 

 14,80 

 4,04 

 31,15 

 50,92 

 9,57 

2019

 

 

 

200m 

300m

60m

 1 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy 

 

 

 

 48,70 

 8,81 

 2 

 2019-01.19 Toruń - mityng halowy

   

 30,24 

   

          


 

 DZIADAK NIKOLINA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

 100m 

 80m ppł 

 4 x 100m 

 

2018 

 4,33 

 8,76 

 15,45 

 15,29 

 58,12 

2019

 

  

 w dal 

 3-skok 

 

 

 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 4,46 

 9,26 

 

 

 

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 4,54 

 9,93 (2) 

     

 3 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,60

 10,19 (8) 

     

 4 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 11,12 (4) 

     

 5 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy

4,51

9,41

     

 6 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy

4,52

9,58

     

         


 

 KINALSKA NATALIA tr Marek Mierzejewski

 

   

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

 wzwyż 

 

2018 

4,36

10,02

150

2019

 

  

w dal

3-skok

 

 1 

 2019-01-05 Aleksandsrów Łódzki - mityng halowy 

4,42

10,11

 

 2 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,07

10,11

 

 


 KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski 

 

     

 

Progresja

 

 

 

60m

100m

 

300m

400m

600m

w dal

 p.pal. 

 

A.Zalewska

 2016 

 

 

 

66,19

 

 

3,98

 

 

 

 2017 

 10,07 

 16,17 

 

54,85

 1:16.52 

 

3,83

 

 

 

 2018 

9,69

16,23

 

 50,71 

 

 2:05.81 

 4,10 

 15,5 

2019

 

 

60m

100m

200m

300m

 

600m

w dal

p.pal.

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 9,93 

 

 

 54,21 

 

 

 

 

 2 

 2019-01.19 Toruń - mityng halowy

9,54

 

31,99

         

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy

9,64

       

 1:54,87 

   

 


 LENKIEWICZ MAGDALENA (00) tr Marek Mierzejewski 

 

   

 

progresja

 

 

60m

100m

200m

 

 2018 

 8,36 

 13,27 

27,64

 

2019

 

 

60m

 

200m

 1 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy 

8,27

 

 27,62 

 2 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

 8,16 

 

 27,34 

 3 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

 8,15 

 

 27,10 

 4 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

8,29

   

 5 

 2019-02-09 Toruń - HMP U-20

8,21

 

 26,65 

 


 ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski 

Osiągnięcia

1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

2) 4 miejsce trójskoku w Halowych MP U-20 w w Toruniu w 2018 r.

3) 5 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku w 2018 r.

4) 5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2019 r.

 

       

 

Progresja

 

 

 

3-skok

 w dal 

 100m 

 200m 

 400m 

 400m ppł 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

 300m 

 60m 

 

 A.Zalewska / M.Mierzejewski 

 2014 

 

4,21

 

29,48

68,38

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

 

4,67

13.73

27.93

64.18

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

10,27

4,85

13,32

26,86

60,30

 

51,21

 

44,19

8,61

 

 

 2017 

11,88

4,58

13,02

26,66

59,86

68,74

51,21

4:19.14

43,13

8,49

 

 

 2018 

12,06

5,00

13,61

27,20

61,62

69,11

 

 

 

 8,46 

2019

 

 

3-skok

 w dal 

 

 

 

 

 

 

 

 60m  

 1 

 20.01.2019 Spała - mityng halowy 

 11,52 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

 11,74 (5) 

               

 8,64 

 3 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

 11,74 (4) 

               

 8,52 

 4 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

 

 4,82 

               

 5 

 2019-02-10 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20 

 11,79 (5) 

                 

 


 MARCIŃCZYK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

 60m 

300m

600m

2000m

100m

400m

 

 2018 

 9,30 

 50,27 

 1:50.28 

 8:38.85 

 14,98 

 69,97 

2019

 

   

 60m

300m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 48,58 (1) 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 9,04 

         

 


 MOŻDŻYŃSKA KATARZYNA (03) tr Marek Mierzejewski

 

 

 

 

progresja

 

 

 

100m

200m

300m

400m

 w da l

 80m pł. 

60m

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 D.Dąbrowski 

 2017 

14,27

 29,22 

47,29

 1:13.88 

 

19.52

 

120

5,70

62,05

 

 

2018 

 14,09 

29,47

 46,39 

 

 3,85 

 

 8,90 

 

 

56,26

2019

 

 

 

 

 

 

300m

 

 

 

60m

 

 

 

 1 

 2018-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

50,08

 

 

 

8,99

 

 

 

 


 MURACH ANGELIKA (04) tr. Marek Mierzejewski

 

  

progresja

 

 

w dal

100m

 

300m

 

2018

3,78

16,12

 

54,03

2019

   

w dal

 

60m

 

 1 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 4,14 (4) 

 

 9,47 

 

                   


 PAJEWSKA MAJA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

progresja

     

 w dal 

100m

200m

300m

400m

 80m pł 

 wzwyż 

60m 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

D.Dąbrowski 

2017 

 

16,44

 34,11 

 54,69 

 1:18.22 

17.49

115

 

6,20

62,05

 

 

2018 

4,13

 15,44 

 

55,90

     

 9,80 

 

56,67

 

2019

 

w dal

 

         

 60m  

   

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

4,23

           

 

   

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

4,07

           

 9,29 

   

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

4,07

           

9,37

   

 


 PAŻYCH KLAUDIA (03) tr Dariusz Dąbrowski 

progresja

 

   

 

100m

300m

600m

400m

800m

 80m pł .

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 2017 

 14,50 

 46,97 

 1:46.22 

68,53

 2:40.82 

16,71

135

6,05

57.35

 

 2018 

 

 

1:46.69

 64,47 

 

 

 

 

 

2019

 

 

300m

 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 48,99 (2) 

 

 

 

 

 

 

 

 


PILARSKA PAULINA (00) tr. Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1. 11 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów U-20 we Włocławku w biegu na 400m przez płotki

Progresja

 

       

 

 

400m

400mppł

100mppł(76,2)

 

 

300m

200m

100m

w dal

60m

wzwyż

kula(4)

oszczep(600)

800m

600m

4 x 100m

4 x 400m

1500m

 

D.Dąbrowski

2013

 

 

 

 

 

48,90

31,61

14,35

4,35

9,02

 

 

 

 

1:57.46

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2014

67,69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:32.82

1:43.8

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2015

64.97

 

 

 

 

 

29.10

 

 

 

 

 

 

2:28.80

1:43.23

54,46

 

 

 

D.Dąbrowski

2016

63,32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:29.62

1:49.83

51,21

 

5:16.20

 

 

2017

62,10

68,70

16,33

 

 

 

 

 

4,85

 

140

 

 

2:35.85

 

56,62

4:19.14

 

 

 

2018

62,01

65,81

16,74

3322

10,27

44,75

27,55

13,74

4,50

 

150

7,72

19,58

2:28.85

1:48.09

 

 

 

2019

 

 

400m

 

 

 

 60mppł(84)

 

200m 

 

 

60m 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2019.01.19. Toruń - mityng halowy

62,33 (8)

 

 

 

10,29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2

2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

61,82 (8)

 

 

 

10,35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2019-02-02 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

27,99

 

 

 8,55 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

2019-02-10 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20

63,48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 PYSKŁO WIKTORIA - tr Marek Mierzejewski

 

  

 

 progresja 

 

 

w dal

 60m 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

4,02

 

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 4,28 

 9,00 

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy  

3,93

 8,90 

    


 

 SUCHECKA KORNELIA (98) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

srebrny medal w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

srebrny medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

brązowy medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Toruniu w 2015r.

4 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu w 2018 r.

4 miejsce w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w 2017 r.

6 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

8 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

8 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

11 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017 r.

11 miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

12 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

 

   

progresja

     

3-skok

w dal

100m

200m

 4 x 100m 

60m

 

Z.Pierzchanowski 

2012 

   

13,59

     
   

2013 

 

4,80

13,49

   

8,54

   

2014 

10,88

5,07

13,0

   

8,50

   

2015 

11,77

5,42

13,25

   

8,46

   

2016 

11,80

5,41

13,25

27,09

 

8,37

   

2017 

 12,56 

 5,60 

 12,55 

 

51,21

8,16

   

2018 

12,43

5,18

12,97

 26,96 

 

 8,02 

2019

   

3-skok

w dal

 

   

  60m 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 11,15 (2) 

 5,28 (5) 

     

 

 2 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy

 

 5,27 (7) 

     

 8,27 

 3 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 11,71 (5) 

         

 4 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy

11,65 (2)

         

 5 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

11,70 (6)

       

8,17

 6 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

11,38 (5) 

       

 8,13 

 7 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

 

 5,18 

       

 


 TRZASKA JULITA (04) tr Agnieszka Dąbrowska 

 

  

progresja

 

 

300m

600m

 

 

 2018 

 54,62 

 2:06.83 

 

2019

 

 

 

1000m

 1  

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 3:58,35 (5) 

 


 WIERZBOWSKA MAŁGORZATA (05) tr. Dariusz Dabrowski 

 

    

 

Progresja

 

 

60m

100m

 

300m

400m

600m

w dal

p.pal

 

 2017 

9,52

 15,23 

 

49,96

 69,64 

 

4,00

 

 

 2018 

 9,00 

 

 

 47,31 

 

 1:50.7 1

 4,45 

 27,50 

2019

 

 

 60m

 

 200m 

300m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 49,85 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 9,22 

 

 30,43 

         

 


 WÓJTOWICZ PAULA (02) tr Marek Mierzejewski

 

 

     

 

 

progresja

 

 

 

 w dal 

 3-skok 

 wzwyż 

100m

200m

300m

60m

 80m ppł 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 UKS Clan 

 2015 

3,78

 

 

14,79

 

49,17

9,43

 

 

60,13

 

 UKS Clan 

 2016 

 

8,36

140

 14,26 

30,75

 48,85 

9,33

 

 

 

 

 

 2017 

4,67

9,89

135

14,29

 30,07 

 

 9,05 

14,92

6,37

 

 

 

 2018 

4,42

10,13

115

 

 

 

 

 

 

 

2019

 

 w dal 

3-skok

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

3,84

 9,78 (4) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,20

9,87

               

 


         

 ZERA KAMILA (02) tr Marek Mierzejewski 

 

 

 

Progresja

2019

 

 200m 

300m

60m

 1 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy 

 

 48,49 

 9,04 

 2 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 30,21 

 

 8,96 

 

 

 

 


 


 ANUCIŃSKA MAGDALENA (08) - Adam Długokęcki 

 

   

Progresja 

 

   

600m

 p.pal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 2:23.47 (1) 

15,5

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

2:30,36 (5)

18,5

 


 ANUCIŃSKA NATALIA (08) - Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

300m

 600m 

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 66,25 

 

2,75

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:29,31 (3) 

 2,80 

 


 

 BACŁAWSKA NATALA (07) - tr Lidia Janczewska

 

     

 

   

 300m 

 kula 3kg 

 p.pal 

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 61,23 (4) 

 

 25,00 (5) 

 2 

 2018-10-04 Łpmża - Czwartki LA 

 62,28 (5)

 

 24,00 (4) 

 


 BRULIŃSKA ALEKSANDRA (09) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,03 

 3,20 (3) 

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA

 11,09 (8) 

 3,40 (1) 

 


 BUDZIŁEK MARTYNA (96) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

6 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostwach Polski (seniorów) w 2018 roku

6 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale w 2014 roku

8 miejsce w biegu na 10000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Białej Podlaskiej w 2017 roku

9 miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-20 w Białej Podlaskiej w 2015 roku

10 miejscew w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Suwałkach w 2017 roku

10 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w 2015 roku

11 miejsce w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 roku.

12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Międzyzdrojach w 2014 roku

 

    

   

progresja

 

   

3000m

5000m

1500m

10000m

800m

2000m

1000m

600m

 400m 

300m

200m

100m

 

 Z.Pierzchanowski 

 2010 

 

 

 

 

 

 

3:25.56

2:03.03

 

 

 

 

 

 Z.Pierzchanowski 

 2011 

 

 

 

 

2:40.07

 

 

1:58.16

 

 

 

 

 

 

 

2012 

 

 

5:11.35

 

2:34.01

 

3:31.84

1:52.39

 

 47,59 

 

 

 

 

 

2013 

11:01.66

 

5:10.55

 

2:22.76

 

3:08.68

1:52.17

 

 48,79 

 

 14,67 

 

 

 

2014 

10:53.00

 

 

 

2:25.10

 7:03.12 

3:17.64

 1:46.93 

 

 48,43 

 

 

 

 

 

2015 

10:34.99

18:40.95

4:51.32

 

2:24.35

7:03.37

3:16.88

 

 65.7 

 

 29.57 

 

 

 

 

2016 

10:44.87

 

5:09.59

 

2:25.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 AZS-UWM Olsztyn 

2017 

10:22.94

 18:10.87 

 4:44.80 

 37:44.73 

 2:17.41 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki sezonu 2018

 

 

3000m

 

 1500m  

 

  800m 

 

1000m

 

 

 

 

 

 1 

 2018-05-12 Warszawa - mityng 

 

 

 

 

 

 

 3:09.42(5) 

 

 

 

 

 

 2 

 2018-05-13 Warszawa - mityng 

 11:10.33(1) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2018-05-26 Lublin - Akademickie Mistrzostwa Polski 

   

5:05,09

                 

 4 

 2018-06-16 Gdańsk - Memoriał Żelewicza

10:42,35

                     

 5 

 2018-06-24 Warszawa - mityng

       

 2:21,15 (4) 

             

 6 

 2018-06-30 Sieradz - Mistrzostwa Polski U-23

   

 4:59,14 (11) 

                 

 


 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

   

progresja

 

 

 

 

100m

 

200m

400m

 80m pł. 

w dal

 

 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 

 D.Dąbrowski 

2017 

 

 15,40 

 

 35,24 

 1:24.40 

19,67

 3 ,83 

 

 

105

5,58

2018

 

 3-skok 

 

300m

 

 

 

 w dal 

 4 x 100m 

60m

 

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 56,73 

 

 

 

 

 

 9,79 

 

 

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

           

 4,20 (0,0) 

       

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM 

           

 3,90 

57,22

     

 4 

 2018-09-23 Warszawa - mityng

 9,34 (+1,4)(2) 

         

 4,26 (+1,1) 

       

 


 

 CHMIELEWSKA ROKSANA (05) - tr Marek Mierzejewski 

 

  

 

progresja

 

 

60m

w dal

 600m 

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

 9,12(2) 

 4,21(4) 

   

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 10,25 

 4,25

 2:11,44 

22,5

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

 9,05 (1) 

 3,90 (5) 

  

 

 4 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 8,91

 4,08  

 2:02,67 

 21,5 

 5 

 2018-06-04 Pruszków - 4-bój LA (finał wojewódzki) 

8,86

4,45

2:08,04

23,5

  


 

 CIECHOWICZ ALEKSANDRA (02) tr Marek Mierzejewski

 

    

   

Progresja

 

 

 

  wzwyż  

 w dal 

 80m pł 

 kula 3kg 

 

A.Zalewska 

 2016 

115

3,74

 

 

 

 

2017

145

 4,22 

16,31

5,84

2018

  

wzwyż 

w dal

 

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

4,20

 

 

 2 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

130

 

   

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-20 i U-18 

140 (2)

 4,00 (3) 

   

 4 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 135 

 4,00 (8) (- 2,1) 

   

 5 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA

130

 

   

 


CYBULSKA JULIA (05) - tr Lidia Janczewska

 

 

progresja

 

 

60

w dal

1

2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

9,41(5)

3,58(8)

 


 CYBULSKA KATARZYNA (05) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

wzwyż

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 10,13 

 120(4) 

 


 DAWID WERONIKA (06) - tr Lidia Janczewska

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

300m

w dal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 57,59 (7) 

 3,59 (7) 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 10,16 (6) 

 

 3,60 (6) 

 


 DĄBROWSKI DOMINIKA (04) tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

 

 

 100m 

 300m 

 200m 

60m

w dal

 4 x 100m 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

     

 9,57 

 3,30 

 

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng  

 15,03 (+0,6) 

     

 4,04 (+0,6) 

 

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM 

 

 50,92 

   

 3,90

 

 4 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 14,94 (- 2,7) 

     

 3,82 (+1,4) 

 56,70 

 5 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14

15,57 (7)

     

3,69 (7)

 

 6 

 2018-09-23 Warszawa - mityng

 14,80 (- 1,3) 

 

 31,15 (- 0,7) 

     

 


 DŁUGOKĘCKA ZOFIA (09) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 11,85 

 2,50 

 


 

 DOBROŁĘCKA KATARZYNA (05) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m


 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 10,69 

 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 10,31

 

 


 DRĘŻEK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

100m

200m

w dal

 4x100m 

 

 

2017

 15,75 

 36,28 

 3,25 

62,05

 

2018

 

  

 100m

 

 

 

 kula(3kg) 

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

 

 

 

 7,40 (8) 

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 16,69 

     

 7,50 (4)

 3 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 15,88 (- 1,5) 

     

 

 


 DZIADAK NIKOLINA (03) tr Marek Mierzejewski 

 

    

 progresja 

 

 3-skok 

 w dal 

 100m 

 80m p.pł. 

 4 x 100m 

 1 

 2018-06-06 Płock - Finały MIMS (finały) 

       

 58,12 

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

 

 4,12 (+0,2) 

 

 15,46 (+0,3) 

 

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

 

4,16

 

 el. - 15,29 (- 0,1); f. - 15,41 (- 0,7) 

 

 4 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 

 4,19 (+0,6) 

 

15,38 (+0,3)

 

 5 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14

 

 4,06 (2) 

 15,45 (6) 

   

 6 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 8,76 (+1,2) (3) 

 4,33 (+1,8) 

     

 


 GRABOWSKA NADIA (07) - tr Lidia Janczewska

 

   

 Progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 11,53 

 2,90 (8) 

 2 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,43 

 2,70 

 

 

 


 GRZYMAŁA MAGDALENA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

300m

 w dal 

wzwyż

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 56,38 (5) 

 

 120 (2) 

 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

 10,30 (8) 

 

3,29 

   

 3 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 10,43 (7) 

     

 29,50 (3) 

 4 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

10,50

   

 105 (1) 

 

 5 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 10,50 (8) 

     

 29,00 (4) 

 


 GUMKOWSKA MICHALINA (08) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 progresja 

 

   

60m

 1 

 2018-09-18 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

12,29

 


 GUMOWSKA KINGA (06) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,42 (6) 

 3,37 (6) 

 


 JACEK ANNA  (07) - tr Dariusz Dąbrowski

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,68 

2,85

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 11,67 

 3,10 (7) 

 


 KAMIŃSKA ARLETA (07) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 11,83 

 2,80 (7) 

 

 2 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 11,28 

 

 13,00 

 


 KALINOWSKA PAULINA (06) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

600

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 2:23.46 (4) 

 3,10 

 


 KANDYBOWICZ PAULINA (06) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

300m

p.pal

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 57,72 (4) 

 27,00 (1) 

 


 KINALSKA NATALIA tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

 

 

 3-skok 

w dal

 wzwyż 

 1 

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki 

 

4,08(2)

150(1)

 2 

 2018-05-27 Warszawa - mityng

 

 4,36(-1,2) (4) 

 145(5) 

 2018-06-03 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-20 i U-18 

 

4,14

140

 4 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA

   

 143 (4) 

 5 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 10,02 (+1,3) (1) 

   

 


 KOZIATEK NATALIA (05) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

 600m 

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 9,50 (7) 

 

 3,84 (6) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

9,29

 2:11,30 

3,90

21,0

 3 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 9,54 (7) 

 

 3,60 (9) 

 

 4 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

9,97

 

 3,58 (7) 

 

 


 KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski

 

    

  

  Progresja

 

 

 

60m

100m

300m

400m

 

 w dal 

 

 

 A.Zalewska 

 2016 

 

 

 66,19 

 

 

 3,98 

 

 

 

 2017 

 10,07 

 16,17 

54,85

 1:16.52 

 

3,83

 

2018

 

 

60m

 100m

300m

 

 600m 

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy

9,93

 

54,21

 

 

  

 

 2 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

   

 50,71 (2) 

   

3,54

 

 3 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,80 

     

 2:11,70 

 4,10 

 15,5 

 4 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,80 

     

 2:05,81 

 3,85 

 14,0 

 5 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy

       

 2:06,27 

   

 6 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

   

51,23

       

 7 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

 9,69 (5) 

 16,23 

         

  


 LENKIEWICZ MAGDALENA (00) tr Marek Mierzejewski 

 

  

 

progresja

 

 

60m

 100m 

200m

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 8,36 

 

 28,32

 2 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 

 13,27 (+0,6) 

 

 3 

 2018-06-15 Kutno - mityng o Różę Kutna 

 

13,40 (+1,4)

 27,96 (+2,3) 

 4 

 2018-06-16 Warszawa - mityng

 

 13,61 (-1,2) 

 

 2018-06-24 Warszawa - mityng

 

13,33(- 0,3)

 27,64 (+0,4)(7) 

 


 LESZCZYŃSKA PATRYCJA (06) - tr Lidia Janczewska

 

   

progresja

 

   

300m

kula(3)

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 65,65 (5) 

 5,44 (1) 

 


 

 ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

2) 4 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2018 r.

3) 5 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku w 2018 r.

progresja

 

 

 

   

 

 

 3-skok 

 w dal 

 100m 

 200m 

 400m 

 400m pł 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

 300m 

 60m 

 

 A.Zalewska / M.Mierzejewski

 2014 

 

4,21

 

29,48

68,38

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

 

4.67

13.73

27.93

64.18

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

 10,27 

4,85

13,32

26,86

60,30

 

51,21

 

44,19

8,61

 

 

 2017 

11,88

4,58

13,02

26,66

59,86

68,74

51,21

4:19.14

43,13

8,49

2018

    

 3-skok 

w dal

 100m 

200m

  400m 

  400m pł 

 

 

 

60m

 1 

 2018.01.06. Toruń - mityng halowy 

 

4,48

 

27,23

 

 

 

 

 

8,54

 2 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy

 11,32 (2) 

               

 8,46 

 3 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy

 11,67 (3) 

   

 27,20 

           

 4 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 11,40 (2) 

               

 8,50 

 5 

 2018-02-11 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20

 11,94 (4) 

                 

 6 

 2018-05-12 Warszawa - mityng

 

 

 14,05 (- 1,1) 

 

 61,62 

         

 7 

 2018-05-20 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 

 4,76 (+2,0) 

     

 69,51 (3) 

       

 8 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 

 5,00 (- 2,7) (2) 

 

 27,70 (+1,5) (6) 

           

 9 

 2018-06-03 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-20 i U-18 

 11,55 (- 1,1) (1) 

 

 el. - 14,12 (+1,0); f - 13,61 (- 2,2) (2) 

             

 10 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy

     

27,73 (+0,6) (2)

 

 69,11 (4) 

       

 11 

 2018-06-09 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 

 4,76 (+1,1) (9) 

               

 12 

 2018-06-10 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 11,88 (+0,5) (1) 

                 

 13 

 2018-06-16 Gdańsk - Memoriał Żelewicza

 11,56 (+0,6) (5) 

 

13,69 (+1,6) 

             

 14 

 2018-06-24 Włocławek - MP U-20 elimn.

11,94 (- 0,3) (3)

                 

 15 

 2018-06-25 Włocławek - MP U-20 Finał

 12,06 (+0,4) (5) 

                 

 


 ŁOZIŃSKA ILONA (08) tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

 300m 

600m

 p.pal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:46.15 (6) 

15,0

 2 

 2018-10-09 ŁOmża - Czwartki LA 

 69,20 

 

 13,5 

 


 MAŁKOWSKA GABRIELA (07) tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

Progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,43 (6) 

 3,05 

 


 MARCIŃCZYK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

  

 

progresja

 

 

60m

300m

 600m 

 2000m 

 100m 

 400m 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 9,27 

 53,33 

       

 2 

 2018-05-12 Warszawa - mityng

   

 1:50,28 

     

 3 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

   

 1:56,12 (8) 

     

 4 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

         

 69,97 

 5 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

     

 8:38,85 

   

 6 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 

 50,27 (2) 

   

 14,98 (3) 

 

 


 MARKOWSKA ANNA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

 progresja 

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,55 

 

 2 

 2018-10-09 ŁOmża - Czwartki LA 

11,82

 2,90 

 


 MATUSZAK KATARZYNA (07) tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

 Progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 13,23 

 2,70 

 


 MIERZEJEWSKA MICHALINA  (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,67 

 3,00 (3) 

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

11,72

3,00 (8)

 


MODZELEWSKA ALEKSANDRA (06) - tr Lidia Janczewska

 

 

progresja

 

 

60

300m

600m

w dal 

 kula (3kg)

p.pal

1

2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

10,67

 

 

 

 

27,0 (5)

2

2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

10,90

 

 

 3,00

 

 

 3

2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 

62,97 (5)

 

3,48 (8)

 

 

4

2018-09-27 Łomża - Czwartki LA

11,35

       

24,0

 5

2018-10-04 Łomża - Czwartki LA

 

 

 2:22,16 (4) 

 

 5,01 (2) 

 

 


 MOŻDŻYŃSKA KATARZYNA (03) tr Marek Mierzejewski

progresja

 

  

 

 

100m

200m

300m

400m

 

 80m pł. 

 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

D.Dąbrowski 

 2017 

 14,27 

 29,22 

 47,29 

 1:13.88 

 

19.52

 

120

5,70

62,05

2018

 

 

  100m 

 200m  

300m

 

 w dal 

 

60m

 

 

 4x100m 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

49,72

 

 

 

 9,07 

 

 

 

 2 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy

   

49,88

     

 8,90 

     

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

   

 47,20 (2) 

           

 56,67 (1) 

 4 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 14,09 (+0,6) 

 29,47 (+0,4) 

               

 5 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA 

   

 46,68 (2) 

           

 56,26 (1) 

 6 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

   

48,85

           

58,12

 7 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

   

46,39

           

57,22

 8 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

14,49 (- 2,1) 

 

46,96

           

 56,70 (5)  

 9 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

14,58 (2)

     

3,85 (5) 

         

 10 

 2018-09-23 Warszawa - mityng

 14,53 (- 0,7) 

                 

 


 MOŻDŻYŃSKA MAJA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

100m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

16,74

 


 MURACH ANGELIKA (04) tr. Agnieszka Dąbrowska/Marek Mierzejewski 

 

  

     

 progresja 

 

 

 w dal 

 100m 

300m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

   

54,03

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

 3,75 (+0,2) 

 15,81 (+0,6) 

 

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM 

3,77

   

 4 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 

16,06 (- 2,7)

 

 5 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

3,78 (6)

16,12

 

 


 MYDŁO JULIA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

progresja 

 

 

 100m 

600m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

 2:19.57 

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 15,70 (8) 

 

 


 NOWAK JULIA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 11,96 

 1,96 

 


 ORZOŁEK IZABELA  (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 10,85 

2,95

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,65 (3) 

 3,20 (3) 

 


 PAJEWSKA MAJA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

   

progresja

 

 

 

100m

200m

300m

400m

 80m pł 

 

 wzwyż 

 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

D.Dąbrowski 

2017 

 16,44 

 34,11 

 54,69 

 1:18.22 

 17.49 

 

115

 

6,20

62,05

 

2018

 

  100m 

 

300m

 

 

  w dal  

 

60m

 

 4x100m 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

55,90

 

 

 

 

 9,80 

 

  

 2 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

         

 3,90 

     

 56,67 (1) 

 3 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

         

 4,07 (- 0,6) 

     

56,70 (5)

 4 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 15,44 (5) 

       

4,03 (3)

       

 5 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

         

 4,13 (+0,3) 

       

     


 PAŻYCH KLAUDIA (03) tr Dariusz Dąbrowski

progresja

 

  

 

100m

300m

600m

400m

800m

 80m pł. 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 2017 

 14,50 

 46,97 

 1:46.22 

 68,53 

 2:40.82 

16,71

135

6,05

57.35

2018

     

 

600m

  400m 

 

 

 

 

 

 1 

 2018-05-13 Warszawa - mityng 

 

 

1:52.56

 

 

 

 

 

  

 2 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

   

 1:47,96 (2) 

           

 3 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

     

 64,47 

         

 4 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

   

 1:48,40 (3) 

           

 5 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

   

 1:46,69 (5) 

           

 


 

 PILARSKA PAULINA (00) tr. Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1) 11 miejsce w biegu na 400m przez płotki w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku

Progresja

 

      

 

 

 400m 

 400mppł 

 100mppł 

 200m 

 800m 

 w dal 

 wzwyż 

       

 

 300m 

 100m 

 60m 

 600m 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

 1500m 

 

 D.Dąbrowski 

 2013 

 

 

 

31,61

 

4,35

         

 

48,90

14,35

9,02

 1:57.46 

 

 

 

 

D.Dąbrowski 

 2014

67,69

 

 

 

 2:32,82 

           

 

 

 

 

1:43.8

 

 

 

 

D.Dąbrowski 

 2015

64.97

 

 

 29,10 

 2:28,80 

           

 

 

 

 

1:43.23

54,46

 

 

 

D.Dąbrowski 

 2016

63,32

 

 

 

2:29,62

           

 

 

 

 

1:49.83

51,21

 

 5:16.20 

 

 

 2017

62,10

68,70

16,33 (76,2)

 

2:35,85

4,85

140

       

 

 

 

 

 

56,62

4:19.14

 

2018

 

 

 400m  

  400m ppł 

 100m ppł
(84,0)
  

 200m 

800m

w dal

wzwyż

 7-bój 

 kula 4kg 

 oszczep 
600g 

 7-bój 

 60m ppł
(84

300m

  100m 

 

 

 

 

 

 1 

 2018-01-06 Toruń - mityng halowy 

 

 

 

               

 10,27 (6) 

 44,75 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2018-05-12 W-wa - M. W-wy i Maz. w Wielob. 

   

 18,26 (- 0,6) 

 27,56 (- 1,9) 

   

150

 

6,28

                   

 3 

 2018-05-12 W-wa - M. W-wy i Maz. w Wielob.

       

 2:32,15 

 4,50 (+0,4) 

 

 3322 

 

15,19

 3322 

               

 4 

 2018-05-20 Łomża - Mistrzostwa Podlasia 

 

 69,20 (2) 

                                 

 5 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 

 67,77 (1) 

 el. 17,99 (+0,3); f. 17,28 (-0,6) 

                               

 6 

 2018-06-01 Suwałki - M.P. w Wielobojach i Szt. 

   

 16,74 (-1,9) 

27,55 (+1,0) 

       

7,72 

                   

 7 

 2018-06-01 Suwałki - M.P. w Wielobojach i Szt.

       

2:28,80

 4,32 (-0,2) 

 

 3046 

 

19,58 

3046

               

 8 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

 

 68,50 (3) 

 

 27,86 (+0,6) (4) 

                             

 9 

 2018-06-09 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 62,01 

                                   

 10 

 2018-06-10 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 

 65,81 (3) 

                                 

 11 

 2018-06-16 Gdańsk - Memoriał Żelewicza 

 

 66,77 (4) 

                     

 13,74 (+1,6) 

         

 12 

 2018-06-23 Włocławek - MP U-20

 

 66,50 (10) 

                                 

 13 

 2018-06-24 Włocławek - MP U-20

 

 66,83 (11) 

                                 

  


 POKORA PATRYCJA (04) tr. Dariusz Dąbrowski

 

  

 

progresja

 

 

600m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 2:02,02 (8) 

 


 PONS ZOFIA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

300m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

52,32

 


 RADAWAŃSKA ALICJA (04) tr. Agnieszka Dąbrowska/Marek Mierzejewski 

 

  

 

progresja

 

 

w dal

 100m 

4x100m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA

 4,55(2) 

 

 56,67 (1) 

 2 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 4,29 (+0,4) 

   

 3 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

 4,36 (5) 

 

 56,26 (1) 

 4 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA

   

58,12

 5 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

4,11

 

57,22

 6 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 4,17 (+1,2) 

 15,19 (- 1,7) 

 56,70 (5) 

 7 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

4,08 (1)

15,42 (4)

 

 8 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 4,48 (+1,5) (8) 

   

 


 ROICKA IABELA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m

w dal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 9,53 (3) 

 4,15 (2) 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

10,35

3,93

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 9,70 (4) 

 4,03 (1)

 4 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 9,88 (8) 

 3,67 (6) 

 5 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 9,93 (6) 

 3,82 (3) 

 6 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA

9,59 (4)

4,15 (3)

 


 SOBOTKA ROKSANA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60 m 

300m

w dal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 53,01 (3) 

 3,96 (5) 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 9,36 (3) 

 

 4,30 (1)

 3 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

10,85

 

 3,69 (5) 

 


 STEPNOWSKA JULIA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

 300m 

 w dal 

p.pal.

 600m 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 10,35 

   

 29,0 (4) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

10,60

 

3,70 

31,0

 2:10,46 

 3 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 10,48 

 

 3,36 (8) 

   

 4 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

10,69

   

24,50

 

 5 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

11,04

   

29,50

 

 6 

 2018-10-04 ŁOmża - Czwartki LA 

 

 59,66 (3) 

 

 30,0 (3) 

 

 


 

 SUCHECKA KORNELIA (98) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

srebrny medal w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

srebrny medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

 brązowy medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Toruniu w 2015r. 

4 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu w 2018 r.

4 miejsce w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w 2017 r.

6 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

8 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

8 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

11 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017 r.

11 miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

12 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

 

        

   

progresja

 

 

 

3-skok

 w dal 

 100m 

 200m 

 4 x 100m 

60m

 

Z.Pierzchanowski 

2012 

 

 

13,59

 

 

 

 

 

2013 

 

4,80

13,49

 

 

8,54

 

 

2014 

10,88

5,07

13,0

 

 

8,50

 

 

2015 

11,77

5,42

13,25

 

 

8,46

 

 

2016 

11,80

5,41

13,25

27,09

 

8,37

 

 

2017 

12,56

5,60

12,55

 

51,21

8,16

2018

 

 

3-skok

w dal

100m

200m 

 

60m

 1 

 2018-01-06 Toruń - mityng halowy 

 

5,03

 

 

 

8,11

 2 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy

 11,80 (1) 

       

 8,07 (6) 

 3 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy

         

8,06

 4 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 11,52 (1) 

       

8,02

 2018-02-17 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 

 12,43 (4) 

         

 6 

 2018-05-20 Bydgoszcz - mityng

   

 12,97 (+1,9) 

 26,96 (+0,1) 

   

 7 

 2018-06-24 Warszawa - mityng

 

 5,18 (4) 

       

 8 

 2018-06-30 Sieradz - Mistrzostwa Polski U-23

 11,46 (-0,1) (8) 

         

 9 

 2018-07-01 Sieradz - Mistrzostwa Polski U-23

 

 5,08 (+2,5) (12) 

       

 


 ŚNIETKA JULITA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

100m

 4 x 100m  

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 15,22 

 

 2 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

 

56,26 (1) 

 3 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

16,70

 

 


 ŚWIDERSKA MILENA (03) tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

 

 

60m

w dal

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 9,02 

 4,49 (8) 

 2 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

 

 4,58 (3) 

 3 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

 

4,35

 


 TERCJAK SARA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

100m

200m

300m

400m

600m

 

 80m pł 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

2017 

 14,88 

 33,64 

 50,27 

 72,46 

 1:57.61 

 

18,71

4,71

62,05

2018

 

 

100m 

 

300m

 400m 

 600m

60m

 

 

 4x100m 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 

 

52,25

 

 

 9,44 

 

 

 

 2 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

       

 1:57,41 (7) 

     

 56,67 (1) 

 3 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

     

 70,37 

         

 4 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

               

 56,26 (1) 

 5 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

       

 1:55,50 (7) 

       

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

               

58,12

 7 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 15,79 

 

 50,77 (3) 

           

 


 TRZASKA JULITA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

progresja 

 

 

 300m  

600m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

2:06.83

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

54,62 

 

 


 TYSZKA IWONA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

600m

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 10,50 

 2:42.04 

 3,75 

 23,0 

 


 USZYŃSKA ROKSANA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

 kula(3kg) 

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

4,25

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 4,94 (6)

 


 WIERZBOWSKA MAŁGORZATA (05) tr. Dariusz Dąbrowski

 

   

 

Progresja

 

 

60m

100m

300m

400m

 

w dal

 

 

2017 

 9,52 

 15,23 

 49,96 

 69,64 

 

 4,00 

 

2018

 

60m

 

300m

 

 600m 

  w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 9,27 

 

 50,55 

 

 

 

 

 2 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 9,14 

 

 48,32 

       

 3 

 2018-05-10 Warszawa - Czwartki LA

 

 

 47,31 (1) 

   

  4,26 (1) 

 

 4 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,13 

 

 

 

 1:53,94 

 4,45 

26,0 

 5 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,00 

 

 

 

 1:50,71 

 4,35 

 27,5 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

 

 

 

 

 1:51,64 (5) 

   

 


 WILCZYŃSKA KINGA (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

60m

300m

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-10.04 Łomża - Czwartki LA 

 

 74,17 

2,48

 

 2 

 2018-10.09 Łomża - Czwartki LA 

 11,77 

 

 

12,5

 


 WOŁOSZ MAJA (07) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

 300m 

600m

 w dal 

 wzwyż 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

   

 2:11.24 (3) 

2,78

 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA  

 11,02 

   

 2,90 (6) 

 

 3 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 

 58,96 (3) 

   

 105 (2) 

 4 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

   

2:07,07 (1) 

 

 110 (2) 

 


 WOŁOSZ NATALIA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

   

 Progresja

 

   

300m

p.pal

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 62,13 (4) 

 22,5 (7) 

 


 

 WÓJTOWICZ PAULA (02) tr Marek Mierzejewski

progresja

 

    

 

 

w dal

3-skok

 wzwyż 

 100m 

200m

300m

 60m 

 80m pł 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 UKS Clan 

 2015 

3,78

 

 

14,79

 

49,17

9,43

 

 

60,13

 

 UKS Clan 

2016 

 

8,36

140

14,26

30,75

 48,85 

9,33

 

 

 

 

 

2017 

4,67

9,89

135

14,29

 30,07 

 

 9,05 

14,92

6,37

 

2018

 

w dal

3-skok

 wzwyż 

           

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 4,42 (8) 

 10,13 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy

 

9,73

 

 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20 

 4,27 (1) 

 

 115 (6) 

             

 


 ZABIELSKA DOMINIKA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

100m

300m

400m

 

 

2017

 17,24 

 56,90 

 1:18.22 

 

2018

 

  

 

 

 

 kula(3kg) 

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

 

 

6,66

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

     

 7,75 (3) 

 


ZALEWSKA KATARZYNA (02) tr. Marek Mierzejewski

 

  

   

 Progresja

 

 

 

100m

 

300m

600m

400m

800m

1000m

80m pł.

200m pł

wzwyż

kula 3kg

 

D.Dąbrowski

2016

 

 

49,20

1:55.39

 

2:58.01

3:39.16

 

 

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2017

15,25

 

47,79

1:54.27

67,21

2:50.32

 

16,15

38,25

120

8,42

Wyniki sezonu 2018

 

 

 

 

200m

 

 

 400m

 

 

 

 

 

kula 3kg

1

2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9,12(2)

2

2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20

 

 

31,57 (1)

 

 

 1:15,20 (2)

 

 

 

 

 

 

  


 

 ZAŁĘSKA KINGA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

300m

 600m 

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 48,72 (1) 

 

 4,24 (1) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,06 

 

 1:59,40 

 4,25 

 23,0 

 


 ZERA JULIA (05) - tr. Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

progresja

 

 

60m

w dal

 1 

 2018-09-18 Ostrołęka - Mityng Młodzików 

 9,78 

 3,44 (8) 

 

 



BOCIANIAK ANNA (02) tr. Dariusz Dąbrowski

 

 

 

Progresja

 

 

800m

 4 x 100m

 1 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Jun. Mł. (p.k.)

 

2:51.53

60,96

 2 

 2016 - 06- 11 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 

  2:47,97 (6) 

 

 

 


 BUDZIŁEK MARTYNA (96) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

 1) 6 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale w 2014 roku

 2) 10 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w 2015 roku

 3) 12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Międzyzdrojach w 2014 roku

 

   

   

 progresja

 

 

 

3000m

5000m

1500m

800m

2000m

1000m

600m

 400m 

 300m 

 200m 

 100m 

 

 Z.Pierzchanowski 

 2010 

 

 

 

 

 

 3:25,56 

 2:03,03 

 

 

 

 

 

 

 Z.Pierzchanowski 

2011

 

 

 

 2:40.07 

 

 

1:58,16

 

 

 

 

 

 

 

2012

 

 

 5:11.35 

2:34.01

 

3:31.84

1:52.39

 

47,59

 

 

 

   

2013

 11:01.66 

 

5:10.55

2:22.76

 

3:08.68

1:52.17

 

48,79

 

14,67

 

   

2014

10:53.00

 

 

2:25.10

 7:03.12 

3:17.64

1:46.93

 

48,43

 

 

 

   

2015

10:34.99

 18:40.95 

4:51.32

2:24.35

7:03.37

3:16.88

 

65.7

 

29.57

 

Wyniki sezonu 2016

 

 

 

 

 1500m 

800m

 

1000m

 

 

 

 

 

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

 3:13,68(2) 

 

 

 

 

 

 2016-05-08 Lidzbark Warmiński - mityng 

     

 4:56,81 

               

 2016-05-14 Łomża

       

2:25,09 (4)

             

 


 CIECHOWICZ ALEKSANDRA (02) tr Agnieszka Zalewska 

 

 

 

 

Progresja

Sezon 2016

 

 wzwyż 

 w dal 

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 

3,74

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych (p.k.)

115

 

 


DĄBROWSKA NATALIA (02) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

 

 

Progresja

Sezon 2016

 

600m

200m

300m

 4 x 100m

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

   

52,95

 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

1:58,51(8)

     

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych (p.k.)

 

31,97

 

60,96

 


 

EJZEMBERG  VICTORIA (00) tr Marek Mierzejewski

 


 

 

 

progresja

 

 

 

 400m 

200m

 

 4 x 100m

 300m 

 wzwyż 

 w dal 

 600m 

 1000m 

 

 

 A.Zalewska / D.Dąbrowski 

 2014 

 

     

 

130

3,98

 1:52.42 

 3:39.75 

 

 

 

D.Dąbrowski 

2015 

 63.73 

 28,36 

 

53,56

 44.90 

 

 

1:42.8

 

 

Wyniki sezonu 2016

 

400m

200m

100m

 4 x 100m

 300m

 

w dal 

 

 

60m

 1

 2016-01-08 Toruń - mityng halowy

 

     

45,30

 

 

 

 

8,40

 2 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

           

 4,68 

   

8,45

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych

 

 28,54 (1)

 el.-13,9; f.-13,68 (2)

 54,09 (1)

           

 4 

 2016-05-22 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych

 60,85 (2)

   

51,68 (1)

           

 2016-05-28 Warszawa - mityng (LJ)

 

 27,17 (-2,4) (5) 

13,58 (-0,6)

             

 2016-06-04-05 Zamość - MP LZS

 59,80

 27,07 (+2,3)

 

51,21 (4)

           

 7 

 2016-06-17 Suwałki - mityng

   

 13,68 (- 1,8) (5)

             

 8 

 2016-06-19 Warszawa - mityng

 60,41

                 

 2016-08-04 Wrocław - OOM

 62,24 (20)

                 

 10 

 2016-08-30 Biała Podlaska - MPJ AZS (p.k.)

  61,08 (5)

                 

 11 

 2016-09-04 Toruń - mityng

 

 27,76 (0,0)

               

 12 

 2016-09-11 Warszawa - mityng

 59,98 (4)

                 

 13 

 2016-09-17 Warszawa - mityng

59,76 (1)

                 

 14 

 2016-09-24 Łomża - mityng

 60,49 (3)

                 

 


KINALSKA NATALIA (02) tr. Agnieszka Zalewska

 

   

 Progresja 

 

 

 

wzwyż

 1 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Jun. Mł. (p.k.)

 

125

 

 

 

 

 


KOŁODZIEJCZYK  RENATA (00) tr Marek Mierzejewski

 

 
  

   

progresja

 

   

100m

200m

 4 x 100m 

300m

60m

 

A.Zalewska / M.Mierzejewski 

 2014 

14,28

 31,36 

 

50,02

 

 

 

 

 2015 

 13.08 

27.96

53,56

49,86

8,72

Sezon 2016

 

 100m

 200m

  4 x 100m 

 

60m

 1 

 2016-01-08 Toruń - mityng halowy

 

 29,29

 

 

8,51

 2 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

 

 30,49

   

8,64

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych

 el.-14,0;f.-13,88 (3)

 29,72 (1) 

 54,09 (1) 

 

 

 4 

 2016-05-22 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych

  13,62 (+1,3)

 28,49 (+0,3) (8)

 51,68 (1) 

 

 

 2016-05-28 Warszawa - mityng (LJ)

 13,51 (-0,3)

 28,57 (-1,7)

 

 

 

 6 

 2016-06-04-05 Zamość - MP LZS

 13,65 (-1,7)

 28,62

 51,21 (4)   

 

 

 2016-08-30 Biała Podlaska - MPJ AZS (p.k.)

13,50 (+1,08) (8)

 28,18 (+2,0)

   

 

 8 

 2016-09-04 Toruń - mityng

 13,61 (0,0)

 28,20 (- 0,1)

   

 

 9 

 2016-09-11 Warszawa - mityng

 13,46 (- 0,2)

 27,99 (+0,7)

   

 

 10 

 2016-09-17 Warszawa - mityng

 13,36 (+0,6) (8)

 27,46 (+1,0)

   

 

 11 

 2016-09-24 Łomża - mityng

 13,50 (-2,0) (7)

 

   

 

 


KOSTRZEWSKA JULITA (02) tr Agnieszka Zalewska

     

Progresja

Sezon 2016

 

 kula (3kg) 

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy 

5,78(1)

 

 


KRUKOWSKA KAROLINA (01) tr. Marek Mierzejewski

 

 

 

Progresja

 

 

w dal

 

100m

200m

 

60m

 

600m

4 x 100m

 

2014 

4,67

 

14,13

   

8,87

 

1:59.2

 

 

 

 2015 

4.76

 

13.75

28.50

 

8.52

   

53,56

Sezon 2016

 

 w dal 

3-skok

 100m 

 200m 

400m

 60m

 300m 

 

 4 x 100m 

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

 4,45(8) 

       

 el.-8,59; f.-8,60 (5)   

     

 2 

 2016-01-16 Toruń - mityng halowy

4,52(4)

       

8,49

 

   

 3 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

4,51(6)

       

8,62

 

   

 4 

 2016-05-08 Łomża - mityng

   

 13,68 (+1,9) (5)

 28,30  (-0,2)  (3)

 

 

 

   

 5 

 2016-05-14-15 Warszawa - mityng

 4,35 (+1,3) (5) 

 

 13,73(+1,9)

 

 

 

 

   

 6 

 2016-05-28 Warszawa - mityng

 4,58 (+0,4) (4) 

 

 

 28,63  (-2,4)

 

 

 

   

 7 

 2016-06-08 Łomża - mityng

 

 

 13,75 (-1,7) (8) 

 

 

 

 44,48 (2)

   

 8 

 2016-06-11 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 

 9,87 (+0,3) (4)

 

 28,09 (+2,3) (6)

 

 

     

 9 

 2016-06-18 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików

 4,83 (+1,0) (5)

 

 

 

 

 

 44,52 (2)

   

 10 

 2016-06-19 Warszawa - mityng

 4,57 (+0,2)

 

 13,82 (+0,3)

           

 11 

 2016-06-21 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

   

 

     

 44,18 (1) 

 

 54,18 (1) 

12 

 2016-06-26 Łódź - mityng

 

 9,64 (+1,4)

 

           

 13 

 2016-08-30 Biała Podlaska - MPJ AZS (p.k.)

   

 

 

64,20

       

 14 

 2016-09-03 Piaseczno - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

 4,79 (+0,6) (5)

 

 

 

 

 

 44,71 (7)

   

 15 

 2016-09-10 Warszawa - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

 5,02 (+2,8), 4,97 (+1,8) (5) 

 

 

 

 

 

 44,61 (6)

   

 16 

 2016-09-17 Warszawa - mityng

 4,77 (+0,4)

10,12 (+1,1) (3)

 

 

 

       

 17 

 2016-09-24 Łomża - mityng

 4,59 (-0,8) (7)

 9,93 (+1,8) (3)

 

 

 

       

 


KRUKOWSKA NIKOLA (05) tr Agnieszka Zalewska

 

 

   

Progresja

Sezon 2016

 

   

w dal

300m

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 

3,50

55,63

 


KRUKOWSKA OLIWIA (05) tr Agnieszka Zalewska

 

 

 

 Progresja 

Sezon 2016

 

w dal

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy 

2,64

 


KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Agnieszka Zalewska

 

 

 

Progresja

Sezon 2016

 

w dal

300m

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 3,98

 66,19

 


KUR MARLENA (02) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

Progresja

Sezon 2016

 

600m

300m

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

 

54,42

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

2:05,40

 

 


KWIATKOWSKA JULIA (02) tr Agnieszka Zalewska

 

 

 

 Progresja 

Sezon 2016

 

kula (3kg)

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 8,78(1)

 


LIPKA ALEKSANDRA (02) tr Marek Mierzejewski

 

 

 

Progresja

Sezon 2016

 

60m

w dal

 4 x 100m

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

 8,65 

 4,86(4) 

 

 2 

 2016-01-16 Toruń - mityng halowy

 

 4,62(3) 

 

 3 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 8,61 

 4,61(5) 

 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych (p.k.)

 

 4,46

60,96

 


ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski

 

   

progresja

     

400m

200m

100m

 

w dal

  4 x 100m

300m

 
 

A.Zalewska / M.Mierzejewski 

 2014 

 68,38 

 29,48 

   

4,21

 

45,96

 
       

64.18

27.93

13.73

 

4.67

53,56

44,53

 

Sezon 2016

  

 400m 

 200m 

 100m 

 3-skok 

 w dal 

 4 x 100m

300m

60m

 1 

 2016-01-08 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

44,19

8,61

 2 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

     

 

 4,44(8) 

 

45,68

 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 

 

 

 9,50(7) 

 

   

 

 4 

 2016-05-08 Łomża - mityng

 

 26,86 (-0,2) (2) 

 13,35 (+1,9) (3) 

 

 

   

 

 5 

 2016-05-14-15 Warszawa - mityng

 61,09(5)

 27,58(+0,2) 

   

 

   

 

 6 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych

 63,35 (1)

 

 

 9,10 (3)

 

 54,09 (1)

 

 

 7 

 2016-05-22 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych

  61,48 (4)

 

 

 

 

 51,68 (1) 

 

 

 2016-05-28 Warszawa - mityng (LJ)

 

 27,26 (-4,2)

 13,32(+0,3) 

 

 

   

 

 9 

 2016-06-04-05 Zamość - MP LZS

 60,30

 26,77 (+3,0)

   

 

51,21 (4)

 

 

 10 

 2016-06-19 Warszawa - mityng

 60,75

 

   

 

   

 

11 

 2016-06-26 Łódź - mityng

 

 

 

 10,32 (+2,1); 10,23 (+1,8) (8)

 

   

 

 12 

 2016-08-30 Biała Podlaska - MPJ AZS (p.k.)

 62,88

 

   

 

   

 

 13 

 2016-09-04 Toruń - mityng

 

 27,37 (0,0)

 13,42 (0,0)

 

 

   

 

 14 

 2016-09-11 Warszawa - mityng

 62,07 (7)

 

   

 

   

 

 15 

 2016-09-17 Warszawa - mityng

 

 

 

 10,26 (-0,1) (2) 

 4,85 (-0,2) (8) 

   

 

 16 

 2016-09-24 Łomża - mityng

 

 

 

 10,27 (+0,8) (1)

 4,30 (+0,5) (8)

   

 

 


PĘDZICH AGNIESZKA (99) tr. Marek Mierzejewski

 

 
 

   

progresja

       

w dal

100m

200m

 

60m

300m

 
 

A.Zalewska 

 2013 

 

3,76

14,65

     

49,62

 
   

A.Zalewska / M.Mierzejewski 

2014 

 

4,87

13,80

29,46

   

45,20

 
     

2015 

 

4.77

     

8.86

   

Wyniki sezonu 2016

     

 3-skok 

 w dal

 100m 

 200m 

400m

 60m 

 300m

 4 x 100m

 1 

 2016-01-08 Toruń - mityng halowy

 

 

 4,55 

 

 

 

 

 47,75 

 

 2 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 

9,80(6)

 

   

 

 8,85 

 

 

 3 

 2016-05-08 Łomża - mityng

 

 

 

 14,07(8)(+1,9)

 29,13(5)(+0,2)

 

 

 

 

 4 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych

 

 10,45 (1) 

 4,73 (2)

   

 

 

 

54,09 (1)

 5 

 2016-05-28 Warszawa - mityng (LJ)

 

 

 

 13,52 (-0,6)

 

 72,28 

 

 

 

 


PILARSKA PAULINA (00) tr. Dariusz Dąbrowski

 

 

 

 

   Progresja
   

800m

400m

 

600m

1000m

300m

200m

100m

60m

w dal

4 x 100m

 

 2013 

     

1:57.46

 

48,90

31,61

14,35

9,02

4,35

 
   

2014 

2:32.82

67,69

 

1:43.8

3:21.54

           
   

2015 

2:28.80

64.97

 

1:43.23

   

29.10

     

54,46

Wyniki sezonu 2016

   

 800m

 400m

1500m

 600m

 1000m

           

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

 

 

 

 1:50,82

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2016-01-16 Toruń - mityng halowy

 2:37.32(6) 

 

 

 

             

 3 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 

 

 

 1:49,83 

             

 4 

 2016-05-08 Łomża - mityng

 2:29,62

 

 

 

             

 5 

 2016-05-14 Warszawa - mityng

 

 65,28

 

 

             

 6 

 2016-05-22 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych

 

 

 5:16,20 (3)

 

           

51,68 (1)

 7 

 2016-05-28 Warszawa - mityng

2:31,22

 

 

 

           

 

 8 

 2016-06-04-05 Zamość - MP LZS

 2:29,75

 65,31

 

 

           

 51,21 (4)

 9 

 2016-06-08 Łomża - mityng

2:29,87

 

 

 

           

 

 10 

 2016-08-30 Biała Podlaska - MPJ AZS (p.k.)

2:32,58

 

 

 

           

 

 11 

  2016-09-03 Piaseczno - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików (p.k.)

 

 

 

 

3:20,52

         

 

 12 

 2016-09-11 Warszawa - mityng

 

 65,30

 

 

           

 

 13 

 2016-09-17 Warszawa - mityng

 

63,32 (7)

 

 

           

 

 14 

 2016-09-24 Łomża - mityng

 2:30,87 (7)

 

 

 

           

 

 


RADWAŃSKA ALICJA (04) tr Agnieszka Zalewska

 

 

 

Progresja

Sezon 2016

 

 w dal

 300m 

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 3,11

 58,01

 


SALAMUCHA MARTYNA (02) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

 

Progresja

Sezon 2016

 

600m

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 2:17.68 

 2 

  2016-06-21 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

2:19,03 (6)

 


SUCHECKA KORNELIA (98) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

 1) brązowy medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Toruniu w 2015r. 

2) 4 miejsce w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

3) 6 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

4) 8 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów w skoku w dal w Suwałkach w 2016 r.

5) 11 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Spale w 2016 r.

6) 11 miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

 

 
 

   

progresja

     

3-skok

w dal

100m

 

60m

 

Z.Pierzchanowski 

2012

   

13,59

   
   

2013

 

4,80

13,49

 

8,54

     

2014

10,88

5,07

13,0

 

8,50

     

2015

11,77

5,42

13,25

 

8,46

Wyniki sezonu 2016

    

 3-skok

 w dal

 100m

200m

 60m

 1 

 2016-01-08 Toruń - mityng halowy 

 

 

4,97 (7)

 

 

 8,42

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

   

 5,02 (2)

   

 8,37

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy

 

10,66(2)

4,80 (8)

   

 

 2016-02-14 Spała - HMPJ

 

 11,25(11)

 

   

 

 2016-05-14-15 Warszawa - mityng

   

 4,91 (+0,1) (1)

 13,25(+1,2) 

 

 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych

 

11:00 (1)

5,03 (1)

 

 

 

 7 

 2016-05-22 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych

 

 10,80 (-0,1) (1)

 5,00 (-0,2) (2)

 

 

 

 2016-05-29 Płońsk - mityng w skokach

 

 11,42 (+0,3) (7)

 5,17 (+0,7) (1)

 

 

 

 9 

 2016-06-04-05 Zamość - MP LZS

 

 11,50 (+1,3) (3)

 5,23 (+0,8) (5)

 

 

 

10 

 2016-06-08 Łomża - mityng

   

 

13,39 (-0,4) (6)

 27,09 (-1,3) (7)

 

11 

 2016 - 06- 11 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 

 11,35 (- 0,6)(1)

 5,35 (- 1,0)(2)

 

 

 

 12 

 2016-06-17 Suwałki - mityng

   

 5,34 (6)

 13,62 (- 1,5) (4)

 

 

 13 

 2016-06-19 Warszawa - mityng

 

 11,80 (+0,1) (6)

 

 

 

 

 14 

 2016 -07-01 Suwałki - MPJ (eliminacje)

   

 5,39 (+1,1) (12)

 

 

 

  15 

 2016-07-01 Suwałki - MPJ (finał)

   

 5,41 (+0,2) (8)

     

 16 

 2016-07-03 Suwałki - MPJ

 

 11,84 (+2,9) (6)

 

     

 


SUCHECKA ZUZANNA (01) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

 

Progresja

 

Sezon 2016

 

300m

1000m

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy

 

54,90

 

 2 

 2016-06-21 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

   

 3:43,16 (1)

 


ŚNIETKA DOROTA (99) tr. Dariusz Dąbrowski

 

    

 

progresja

   

800m

1500m

3000m

400m

 

100m

300m

600m

1000m

wzwyż

w dal

 

2012

     

71,14

   

48,61

2:04.68

     
 

2013

         

14,59

51,26

1:54.98

 

135

4,14

   

2014

2:49.55

         

48,54

1:54.36

3:31.71

135

4,20

   

 2015 

2:29.33

5:17.07

11:42.68

65.86

       

3:18.94

   

Wyniki sezonu 2016

           

200m

           

 1 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Juniorów Młodszych

 

 

 

 

 32,48 (7)

 

 

 

 

 

 

 


SZABŁOWSKA EWELINA (02) tr. Agnieszka Zalewska

 

 

 

Progresja

 

 

 

 wzwyż

400m

 4 x 100m

 1 

 2016-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki Jun. Mł. (p.k.) 

 

125

 80,86 

60,96

 

 

 

 

 

 

 


SZCZĘSNA ALEKSANDRA (01) tr. Marek Mierzejewski

 

 

 

Progresja

   

w dal

 

100m

60m

 

600m

 

2014

4,91

 

15,15

8,70

 

1:57.05

   

2015

4,70

         

Sezon 2016

 

 w dal

 3-skok

 100m

 60m

 4 x 100m

 

 1 

 2016-01-09 Warszawa - mityng halowy 

 4,82(5) 

 

 

 8,87

 

 

 2 

 2016-05-28 Warszawa - mityng (LJ)

 5,05 (-0,3) (2)

 

 13,92 (- 0,6)

 

 

 

 2016-06-11 Łomża - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego

 4,60 (- 1,0)

 

 13,92 (+0,8)

 

 

 

 4 

 2016-06-18 Mistrzostwa - Warszawy Młodzików

 4,89 (+1,1) (4)

 

 13,64 (- 0,7) (7)

 

 

 

 5 

 2016-06-21 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

 5,11 (1) 

 

 

 

54,18 (1)

 

 6 

 2016-09-10 Warszawa - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

 4,85 (+2,1) (7)

 

 13,67 (- 1,4)(6)

 

   

 7 

 2016-09-17 Warszawa - mityng

 5,09 (+2,3) (1)

10,29 (-0,1) (1)

 

 

   

 8 

 2016-09-24 Łomża - mityng

 4,91 (+0,3) (4)

 9,91 (+0,6) (4)

 

 

   

 


SZCZĘSNOWICZ KINGA (01) tr. Dariusz Dabrowski

 

 

 

 

Progresja

   

60m

w dal

300m

600m

   
 

2014

9,38

4,30

51,81

1:59.9

   
   

2015

     

1:58.5

   

Sezon 2016

          

 600m

800m

 4 x 100m

 1 

 2016-06-21 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

 

 

 

 1:54,59 (2)

 

 54,18 (1)

 2 

 2016-08-30 Biała Podlaska - MPJ AZS (p.k.)

     

 

2:46,64

 

 3 

  2016-09-03 Piaseczno - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

     

 1:49,02

 

 

 4 

 2016-09-12 Warszawa - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

     

1:48,09 (8)

 

 

 


TERCJAK DIANA (02) tr Agnieszka Zalewska

     

Progresja

Sezon 2016

 

w dal

wzwyż

 1 

 2016-01-24 Warszawa - mityng halowy 

 3,09 

 120 

 


 

 ZALEWSKA KATARZYNA (02) tr. Dariusz Dabrowski
 

Progresja
 

300m

600m

800m

1000m

 1   2016-06-21 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa   49,20(3)      
 2   2016-08-30 Biała Podlaska MPJ AZS (p.k.)       2:58.01   
 3   2016-09-03 Piaseczno - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików  

 1:55,39

   
4  2016-09-12 Warszawa - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  

 

 

 3:39,16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.uks7.ostroleka.pl


 


 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Dariusz Dąbrowski

   

Progresja   

   

 100m 

 200m 

 300m 

400m

w dal

 wzwyż 

80m ppł

 kula 3kg 

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20 

     

 1:24.40 

 

 

 

 

 2 

 2017-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-20 i U-18 (p.k.) 

 16,04 

 35,24 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

     

 

 3,83 (8) 

 

 

 

 4 

 2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

   

 54,69 

 

 

 105

19,67

 5,58

 5 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.)

15,40 

   

 

3,25

 

 

 

 


 CIECHOWICZ ALEKSANDRA (02) tr Marek Mierzejewski

 

 

   

 Progresja

     

wzwyż

w dal

   
 

A.Zalewska 

2016

115

3,74

 

 

Sezon 2017

 

 wzwyż 

 w dal 

 80m ppł 

 kula 3kg 

 1 

 2017-02-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

 130

4,22

   

 2 

 2017-05-13 Warszawa -Eliminacje Drużynowych MP U-20 

 

 3,93 (+2,1) 

   

  3 

 2017-05-14 Warszawa -Eliminacje Drużynowych MP U-20

 130 (5) 

     

 4 

 2017-05-18 Ostrołęka - Gimnazjada Międzypowiatowa

 135 (4) 

     

 5 

 2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

 130

 4,17

16,31

 5,84

 6 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.) 

135

 3,79

 

 

 7 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

 145 (1) 

 4,10 (3) 

 

 

 


DRĘŻEK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

     

progresja

     

 100m 

 200m 

 w dal 

 4x100m 

 1 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołeki U-18 i U-20 (p.k.) 

 16,10 

 36,28

 

 62,05 

 2 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

 

16,05

   

 61,48 (5) 

 3 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.)

 

 15,75 (+0,1) 

 

 3,25

 

 


EJZEMBERG  VICTORIA (00) tr Marek Mierzejewski

 

     

 

 

progresja

 

 

 

400m

200m

 100m 

 4 x 100m 

 

 300m 

 wzwyż 

 w dal 

 600m 

 1000m 

 60m 

 

A.Zalewska / D.Dąbrowski 

2014 

 

 

 

 

 

 

130

3,98

 1:52.42 

 3:39.75 

 

 

D.Dąbrowski 

2015 

63.73

28.36

 

53,56

 

 44.90 

 

 

1:42.8

 

 

 

 

2016 

59,76

27,17

 13,58 

51,21

 

45,30

 

 4,68 

 

 

 8,40 

2017

 

 

400m

200m

 

 4 x 100m  

4 x 400m

300m

 

 

600m

 

 60m  

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 44,78 

 

 

 

 

8,53

 2 

 2017-01-28 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 1:48.03 

 

8,60

 3 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

 28,12(+1,2) 

 

 51,21(2) 

 

 

 

 

 

 

 

 4 

 2017-05-18 Ostrołęka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20 

 

28,39(2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 

 2017-06-03 Piła - MP LZS

62,64

 

 

51,74(1)

 

 

 

 

 

 

 

 6 

 2017-06-04 Piła - MP LZS

 

 

 

 

 4:19.14(2) 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-06-10 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 63,78(6) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 

 2017-06-17 Toruń - mityng

64,99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

KRUKOWSKA KAROLINA (01) tr. Marek Mierzejewski

 

     

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

100m

200m

 300m 

 400m 

 60m 

 600m 

  4 x 100m  

 

 

 2014 

4,67

 

14,13

 

 

 

8,87

 1:59.2 

 

 

 

 2015 

4.76

 

13.75

28.50

 

 

8.52

 

53,56

 

 

 2016 

4,83

10,12

13,68

28,30

 44,18 

 64,20 

 8,49 

 

54,18

 

2017

 

 

w dal

3-skok

100m

200m

300m

 

 

 

4 x 100m

4 x 400m

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

4,58

 

 

 

 44,56 

 

 

 

 

 

 2 

 2017-01-21 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,56

10,09(4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2017-02-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,46

10,11(8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołeki U-18 i U-20 

 4,53(2 )

 

 el.-14,62; f-14,34 (4) 

 

 

 

 

 

 

 

 5 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

 

 

 

 28,48 (1) 

 

 

 

 

54,60 (1)

 

 6 

 2017-05-28 Płońsk - mityng w skokach

 

 9,51(+1,7)(5) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-05-27 Kadzidło - Gimnazjada międzypowiatowa

 

 

 

 28,65 (1) 

 

 

 

 

 

 

 8 

 2017-06-03 Piła - MP LZS

 

 

 

 

 

 

 

 

 51,74 (1) 

 

 9 

 2017-06-04 Piła - MP LZS

 

9,35(+0,8)

 

 

 

 

 

 

 

 4:19.14 (2) 

 10 

 2017-06-06 Siedlce - Gimnazjada Wojewódzka

 

 

 

 29,06 (5) 

 

 

 

 

 

 

 


KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

Progresja

 

       

 300m 

 

 w dal 

 

A.Zalewska 

 2016 

   

 66,19 

 

3,98

2017

 

 

 60m 

100m

300m

400m

 w dal 

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

     

 1:20.78 

 

 2 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików 

 

 16,56 (-0,6) 

56,12

   

 3 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

   

 54,85 

   

 4 

 2017-09-17 Warszawa - mityng

 

 16,17 (+0,9) 

 

 1:16,52 

 

 5 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

 10,07 

 

 55,38 (7) 

 

 3,83 (8) 

 


 

ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

 

     

   

progresja

 

 

 

400m

200m

100m

w dal

3-skok

 

 4 x 100m 

 

300m

 60m 

 

A.Zalewska / M.Mierzejewski

 2014 

68,38

29,48

 

4,21

 

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

64.18

27.93

13.73

4.67

 

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

60,30

26,86

13,32

4,85

10,27

 

51,21

 

44,19

8,61

2017

 

 

600m

200m

100m

w dal

3-skok

400m pł

4 x 100m

4 x 400m

300m

60m

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

 

 

 

4,58

 

 

 

 

43,54

 

 2 

 2017-01-14 Łódź - mityng halowy

 

 

 

4,14

10,01(7)

 

 

 

 

8,62

 3 

 2017-01-28 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 43,13 (4) 

 8,49 

 4 

 2017-02-11 Toruń - Halowe MP U-18

 

 

 

 

 

 

 

 

43,24

 

 5 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

27,46 (+0,6)

 

 

 

 

51,21(2)

 

 

 

 6 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa O-ki U-18 i U-20 

 

28,35 (1)

el.-13,97; f-13,61 (1)

 

 

 

56,62(1)

 

 

 

 8 

 2017-05-21 Białystok - mityng 

60,11 (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-05-27 Warszawa - mityng 

 

 26,66 (+1,8) (8) 

 el.-13,22 (+1,4); f-13,12 (+0,6) (5) 

 

 

 

 

 

 

 

 8 

 2017-06-03 Piła - MP LZS 

61,20

 

 

 

 

 

51,74(1)

 

 

 

 9 

 2017-06-04 Piła - MP LZS 

 

 

 

 

 

 

 

 4:19.14 (2) 

 

 

 10 

 2017-06-10 Łomża - Mistrzostwa Podlasia 

 59,86 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 11 

 2017-06-17 Toruń - mityng 

60,54 (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 12 

 2017-06-24 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-18

 

 

 

 

 

 68,74 (1) 

 

 

 

 

 13 

 2017-06-25 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-18 

 

 

 

 

10,94 (-0,5) (1)

 

 

 

 

 

 14 

 2017-06-28 Aleksandrów Łódzki - mityng 

 

 

 

4,41(-0,5)

11.04 (+0,7 )(3)

 

 

 

 

 

 15 

 2017-07-16 Płock - mityng 

 

 

 

 

11.00 (+0,4) (2)

 

 

 

 

 

 16 

 2017-07-29 Warszawa - mityng

 

 

13.02 (+0,3)

 5.09 (+3,1) (6) 

 

 

 

 

 

 

 17 

 2017-08-05 Warszawa - OOM eliminacje

 

 

 

 

11,6 3(-0,3) (2)

 

 

 

 

 

 18 

 2017-08-05 Warszawa - OOM finał

 

 

 

 

 11,88 (+0,7 )(3) 

 

 

 

 

 

 19 

 2017-09-10 Warszawa - mityng

 

 

el.-13,61 (-2,6); f-13,66 (-2,5) (7) 

5,06 (+3,5) (3)

 

 

 

 

 

 

 20 

 2017-09-17 Warszawa - mityng

 

27,04 (+0,3) (2)

 

4,49 (0,0) (3)

 

 

 

 

 

 

 


 MARCINIAK NATALIA (02)tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

   

 100m 

 w da

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20 

 15,23(+0,3) 

 

 2 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

 14,90 

  3,83 (7) 

 3 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.) 

 15,62 (-0,2) 

3,80

 4 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

 15,68 (+0,2) 

 

 5 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng 

 16,82 (8) 

 3,77 (4)