Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kobiety

2017

 

Budziłek Oliwia

 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Dariusz Dąbrowski

   

Progresja   

   

 100m 

 200m 

 300m 

400m

w dal

 wzwyż 

80m ppł

 kula 3kg 

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20 

     

 1:24.40 

 

 

 

 

 2 

 2017-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-20 i U-18 (p.k.) 

 16,04 

 35,24 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

     

 

 3,83 (8) 

 

 

 

 4 

 2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

   

 54,69 

 

 

 105

19,67

 5,58

 5 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.)

15,40 

   

 

3,25

 

 

 

 

Ciechowicz Aleksandra

 CIECHOWICZ ALEKSANDRA (02) tr Marek Mierzejewski

 

 

   

 Progresja

     

wzwyż

w dal

   
 

A.Zalewska 

2016

115

3,74

 

 

Sezon 2017

 

 wzwyż 

 w dal 

 80m ppł 

 kula 3kg 

 1 

 2017-02-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

 130

4,22

   

 2 

 2017-05-13 Warszawa -Eliminacje Drużynowych MP U-20 

 

 3,93 (+2,1) 

   

  3 

 2017-05-14 Warszawa -Eliminacje Drużynowych MP U-20

 130 (5) 

     

 4 

 2017-05-18 Ostrołęka - Gimnazjada Międzypowiatowa

 135 (4) 

     

 5 

 2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

 130

 4,17

16,31

 5,84

 6 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.) 

135

 3,79

 

 

 7 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

 145 (1) 

 4,10 (3) 

 

 

 

Drężek Izabela

DRĘŻEK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

     

progresja

     

 100m 

 200m 

 w dal 

 4x100m 

 1 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołeki U-18 i U-20 (p.k.) 

 16,10 

 36,28

 

 62,05 

 2 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

 

16,05

   

 61,48 (5) 

 3 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.)

 

 15,75 (+0,1) 

 

 3,25

 

 

Ejzemberg Victoria

EJZEMBERG  VICTORIA (00) tr Marek Mierzejewski

 

     

 

 

progresja

 

 

 

400m

200m

 100m 

 4 x 100m 

 

 300m 

 wzwyż 

 w dal 

 600m 

 1000m 

 60m 

 

A.Zalewska / D.Dąbrowski 

2014 

 

 

 

 

 

 

130

3,98

 1:52.42 

 3:39.75 

 

 

D.Dąbrowski 

2015 

63.73

28.36

 

53,56

 

 44.90 

 

 

1:42.8

 

 

 

 

2016 

59,76

27,17

 13,58 

51,21

 

45,30

 

 4,68 

 

 

 8,40 

2017

 

 

400m

200m

 

 4 x 100m  

4 x 400m

300m

 

 

600m

 

 60m  

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 44,78 

 

 

 

 

8,53

 2 

 2017-01-28 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 1:48.03 

 

8,60

 3 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

 28,12(+1,2) 

 

 51,21(2) 

 

 

 

 

 

 

 

 4 

 2017-05-18 Ostrołęka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20 

 

28,39(2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 

 2017-06-03 Piła - MP LZS

62,64

 

 

51,74(1)

 

 

 

 

 

 

 

 6 

 2017-06-04 Piła - MP LZS

 

 

 

 

 4:19.14(2) 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-06-10 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 63,78(6) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 

 2017-06-17 Toruń - mityng

64,99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krukowska Karolina

 

KRUKOWSKA KAROLINA (01) tr. Marek Mierzejewski

 

     

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

100m

200m

 300m 

 400m 

 60m 

 600m 

  4 x 100m  

 

 

 2014 

4,67

 

14,13

 

 

 

8,87

 1:59.2 

 

 

 

 2015 

4.76

 

13.75

28.50

 

 

8.52

 

53,56

 

 

 2016 

4,83

10,12

13,68

28,30

 44,18 

 64,20 

 8,49 

 

54,18

 

2017

 

 

w dal

3-skok

100m

200m

300m

 

 

 

4 x 100m

4 x 400m

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

4,58

 

 

 

 44,56 

 

 

 

 

 

 2 

 2017-01-21 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,56

10,09(4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2017-02-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,46

10,11(8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 4 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołeki U-18 i U-20 

 4,53(2 )

 

 el.-14,62; f-14,34 (4) 

 

 

 

 

 

 

 

 5 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

 

 

 

 28,48 (1) 

 

 

 

 

54,60 (1)

 

 6 

 2017-05-28 Płońsk - mityng w skokach

 

 9,51(+1,7)(5) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-05-27 Kadzidło - Gimnazjada międzypowiatowa

 

 

 

 28,65 (1) 

 

 

 

 

 

 

 8 

 2017-06-03 Piła - MP LZS

 

 

 

 

 

 

 

 

 51,74 (1) 

 

 9 

 2017-06-04 Piła - MP LZS

 

9,35(+0,8)

 

 

 

 

 

 

 

 4:19.14 (2) 

 10 

 2017-06-06 Siedlce - Gimnazjada Wojewódzka

 

 

 

 29,06 (5) 

 

 

 

 

 

 

 

Kuklińska Aleksandra

KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

Progresja

 

       

 300m 

 

 w dal 

 

A.Zalewska 

 2016 

   

 66,19 

 

3,98

2017

 

 

 60m 

100m

300m

400m

 w dal 

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

     

 1:20.78 

 

 2 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików 

 

 16,56 (-0,6) 

56,12

   

 3 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

   

 54,85 

   

 4 

 2017-09-17 Warszawa - mityng

 

 16,17 (+0,9) 

 

 1:16,52 

 

 5 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

 10,07 

 

 55,38 (7) 

 

 3,83 (8) 

 

Łada Marta

 

ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

 

     

   

progresja

 

 

 

400m

200m

100m

w dal

3-skok

 

 4 x 100m 

 

300m

 60m 

 

A.Zalewska / M.Mierzejewski

 2014 

68,38

29,48

 

4,21

 

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

64.18

27.93

13.73

4.67

 

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

60,30

26,86

13,32

4,85

10,27

 

51,21

 

44,19

8,61

2017

 

 

600m

200m

100m

w dal

3-skok

400m pł

4 x 100m

4 x 400m

300m

60m

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

 

 

 

4,58

 

 

 

 

43,54

 

 2 

 2017-01-14 Łódź - mityng halowy

 

 

 

4,14

10,01(7)

 

 

 

 

8,62

 3 

 2017-01-28 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 43,13 (4) 

 8,49 

 4 

 2017-02-11 Toruń - Halowe MP U-18

 

 

 

 

 

 

 

 

43,24

 

 5 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

27,46 (+0,6)

 

 

 

 

51,21(2)

 

 

 

 6 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa O-ki U-18 i U-20 

 

28,35 (1)

el.-13,97; f-13,61 (1)

 

 

 

56,62(1)

 

 

 

 8 

 2017-05-21 Białystok - mityng 

60,11 (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-05-27 Warszawa - mityng 

 

 26,66 (+1,8) (8) 

 el.-13,22 (+1,4); f-13,12 (+0,6) (5) 

 

 

 

 

 

 

 

 8 

 2017-06-03 Piła - MP LZS 

61,20

 

 

 

 

 

51,74(1)

 

 

 

 9 

 2017-06-04 Piła - MP LZS 

 

 

 

 

 

 

 

 4:19.14 (2) 

 

 

 10 

 2017-06-10 Łomża - Mistrzostwa Podlasia 

 59,86 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 11 

 2017-06-17 Toruń - mityng 

60,54 (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 12 

 2017-06-24 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-18

 

 

 

 

 

 68,74 (1) 

 

 

 

 

 13 

 2017-06-25 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-18 

 

 

 

 

10,94 (-0,5) (1)

 

 

 

 

 

 14 

 2017-06-28 Aleksandrów Łódzki - mityng 

 

 

 

4,41(-0,5)

11.04 (+0,7 )(3)

 

 

 

 

 

 15 

 2017-07-16 Płock - mityng 

 

 

 

 

11.00 (+0,4) (2)

 

 

 

 

 

 16 

 2017-07-29 Warszawa - mityng

 

 

13.02 (+0,3)

 5.09 (+3,1) (6) 

 

 

 

 

 

 

 17 

 2017-08-05 Warszawa - OOM eliminacje

 

 

 

 

11,6 3(-0,3) (2)

 

 

 

 

 

 18 

 2017-08-05 Warszawa - OOM finał

 

 

 

 

 11,88 (+0,7 )(3) 

 

 

 

 

 

 19 

 2017-09-10 Warszawa - mityng

 

 

el.-13,61 (-2,6); f-13,66 (-2,5) (7) 

5,06 (+3,5) (3)

 

 

 

 

 

 

 20 

 2017-09-17 Warszawa - mityng

 

27,04 (+0,3) (2)

 

4,49 (0,0) (3)

 

 

 

 

 

 

 

Marciniak Natalia

 MARCINIAK NATALIA (02)tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

   

 100m 

 w da

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20 

 15,23(+0,3) 

 

 2 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

 14,90 

  3,83 (7) 

 3 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.) 

 15,62 (-0,2) 

3,80

 4 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

 15,68 (+0,2) 

 

 5 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng 

 16,82 (8) 

 3,77 (4) 

 

Możdżyńska Katarzyna

MOŻDŻYŃSKA KATARZYNA (03) tr Dariusz Dąbrowski / Marek Mierzejewski

 

 

 

Progresja

 

 100m

 200m 

300m

400m

wzwyż

 80m ppł

kula 3kg

4 x 100m

1

2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

     

 1:13.88

 

 

 

 

 2

2017-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-20 i U-18 (p.k.)

15,15

   

 

120

 

 

62,05

3

2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

 el. - 14,63; f - 14,47 (5)

   

 

 

 

 

 61,48 (5)

 4

2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

14,76

   

 

120

19,52

5,70

 

5

2017-09-02 Warszawa - mityng

14,82 (- 1,3)

30,28 (+0,3) (7)

 

 

 

 

 

 

6

2017-09-09 Olecko - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

   

47,27 

 

 

 

 

 

 7

2017-09-17 Warszawa - mityng

14,27 (-0,1) 

 29,22 (+0,6) 

 

 

 

 

 

 

8

2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

 14,40 (3) 

 

 48,18 (1) 

 

 

 

 

 

 

Pajewska Maja

 PAJEWSKA MAJA (03) tr Dariusz Dąbrowski

   

Progresja    

   

 100m

 200m 

 300m 

 400m 

 80m ppł 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4 x 100m 

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20 

     

 1:18.22 

       

 2

 2017-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-20 i U-18 (p.k.) 

 16,44 

 34,11 

         

 62,05 

 3 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa (p.k.) 

 

 

 55,75 

       

 61,48 (5) 

 4 

 2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

 

 

 54,69 

 

 17,49

 115

 6,20

 

 

Pażych Klaudia

 

 PAŻYCH KLAUDIA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

  

 

progresja

   

600m

100m

300m 

 400m 

800m

80m ppł 

 wzwyż 

4x100m

 kula 3kg 

 1 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

       

 2:40.82 

       

 2 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa 

 1:48.60 (1) 

           

 57,35 (1) 

 

 3 

 2017-05-27 Kadzidło - Gimnazjada Międzypowiatowa 

1:46,22 (1)

               

 4 

 2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

   

 46,97 

   

 16,71

135

 

6,05

 5 

 2017-06-06 Siedlce - Gimnazjada Wojewódzka

 1:49,77

               

 6 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.) 

   

48,24

           

 7 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

     

 68,53 (5) 

         

 8 

 2017-09-09 Olecko - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 

 1:50,86 (9) 

               

 9 

 2017-09-17 Warszawa - mityng 

 

 14,50 (+0,9) 

 47,76 

           

 10 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

 

14,94 (5)

 48,54 (2) 

           

 

Pilarska Paulina

 

PILARSKA PAULINA (00) tr. Marek Mierzejewski

 

      

   

Progresja     

 

 

 

600m

 

 

1500m

800m

600m

1000m

300m

200m

100m

60m

 w dal 

 

 4 x 100m 

 

 

 D.Dąbrowski 

 2013 

 

 

 

 

 

1:57.46

 

 48,90 

31,61

 14,35 

 9,02 

 4,35 

 

 

 

 

 D.Dąbrowski 

 2014 

67,69

 

 

 

2:32.82

1:43.8

3:21.54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 D.Dąbrowski 

 2015 

64.97

 

 

 

 2:28.80 

 1:43.23 

 

 

 29.10 

 

 

 

 

54,46

 

 

 D.Dąbrowski 

 2016 

63,32

 

 

 5:16.20 

2:29.62

1:49.83

 3:20.52 

 

 

 

 

 

 

51,21

 

2017

 

 

400m

400mppł

100mppł

1500m

800m

600m

1000m

 

 

 

 

 w dal  

 wzwyż 

4x100m

4 x 400m

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

64,98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

 

 

 

2:34.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2017-05-18 Ostrołęka - Otwarte Mistrzostwa O-ki U-18 i U-20 

 65,95 (1) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 56,62 (1) 

 

 4 

 2017-05-20 Białystok - mityng

 

 72,17 (5) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 

 2017-05-27 Warszawa - mityng

62,79 (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 

 2017-06-03 Piła - MP LZS

64,35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-06-04 Piła - MP LZS

 

71,63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 4:19.14 (2) 

 8 

 2017-06-07 Łomża - IV Międzynarodowy Mityng

63,40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 9 

 2017-06-10 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 

69,08 (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10 

 2017-06-17 Toruń - mityng

64,81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 11 

 2017-06-24 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-18

 

70,72 (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 12 

 2017-07-29 Warszawa - mityng

 

70,55 (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 13 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

62,74 (1)

69,72 (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 14 

 2017-09-10 Warszawa - mityng

 62,10 (4) 

 

el.-16,70 (- 2,9); f.-17,27 (- 2,0) (2) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 15 

 2017-09-17 Warszawa - mityng

63,48 (4)

 

 el.-16,33 (+0,6); f-17,18 (+0,3) (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 16 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików (p.k.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,85

 

 

 

 17 

 2017-09-24 Warszawa - mityng

 

 68,70 (1) 

el.-1718 (- 0,1); f-17,93 (- 0,1) (4) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 140 (1) 

 

 

 

Pons Sara

PONS SARA (99) tr. Dariusz Dąbrowski

 

 

Progresja

   

800m

400m

 

600m

1000m

 

2013 

 

68,34

 

1:45.68

 
 

2014 

 2:31.70 

67.12

 

1:44.7

 3:21.41 

 

2015 

 2:38.58 

66,4

 

 1:56.78 

 
 

2016 

         

Wyniki sezonu 2017

    

 800m

400m

200m

   

 1 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołeki U-18 i U-20 

 

  65,95 (1) 

 29,55 (2) 

   

 2 

 2017-05-21 Warszawa - mityng

 

 64,19(6) 

     

 3 

 2017-05-27 Warszawa - mityng

 2:29,93 (4) 

       

 4 

 2017-06-03 Piła - Mistrzostwa Polski LZS

 

 63,73

     

 5 

 2017-06-04 Piła - Mistrzostwa Polski LZS

 2:29,35 (8)

       

 6 

 2017-06-07 Łomża - Mityng Międzynarodowy

 2:25,59 (9)

       

 7 

 2017-06-10 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 2:23,28 (6)

       

 8 

 2017-07-07 Toruń - Mistrzostwa Polski U-20 (el.) 

 2:27,32 (17) 

       

 9 

 2017-09-02 Warszawa - mityng 

2:24,31 (3) 

       

 10 

 2017-09-10 Warszawa - mityng

 

  63,61 (7) 

  29,55 (- 0,4) 

   

 11 

 2017-09-17 Warszawa - mityng 

 2:26,27 (2) 

 

 

   

 12 

 2017-09-24 Warszawa - mityng

 

 61,92 (1) 

 

   

 

Suchecka Kornelia

 

SUCHECKA KORNELIA (98) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

1) srebrny medal w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

2) srebrny medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

3) brązowy medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Toruniu w 2015r.

4) 4 miejsce w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

5) 6 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

6) 8 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwalkach w 2016 r.

7) 11 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017 r.

8) 11 miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

 

       

   

progresja

 

 

 

3-skok

w dal

100m

200m

 

60m

 

 Z.Pierzchanowski 

 2012 

 

 

13,59

 

 

 

 

 

 2013 

 

4,80

13,49

 

 

8,54

 

 

 2014 

10,88

5,07

13,0

 

 

8,50

 

 

 2015 

11,77

5,42

13,25

 

 

8,46

 

 

 2016 

11,80

5,41

13,25

 27,09 

 

 8,37 

2017

 

 

3-skok

w dal

100m

 

4 x 100m

60m

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

 

5,28 (3)

 

 

 

8,23

 2 

 2017-01-14 Łódź - mityng halowy

11,20 (2)

5,07 (7)

 

 

 

 

 3 

 2017-01-28 Toruń - mityng halowy

11,52 (4)

 

 

 

 

 8,16 

 4 

 2017-02-12 Toruń - Halowe MP U-20 i U-18

12,56 (2)

 

 

 

 

 

 5 

 2047-02-17 Toruń - HMP Seniorów

12,49 (5)

 

 

 

 

 

 6 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

 

 12,98 (+0,4);13,08 (- 04) (5) 

 

 

 

 7 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

 

 

 

 51,21 (2) 

 

 8 

 2017-05-18 Ostrołeka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołeki U-18 i U-20 

 

5,18 (1)

 

 

 

 

 9 

 2017-05-20 Warszawa - Memoriał Szelesta

 

 5,36 (+2,0) (9) 

 

 

 

 

 10 

 2017-05-28 Płońsk - mityng w skokach

 11,43 (+1,5) (3) 

5,51(+1,7) (5 )

 

 

 

 

 11 

 2017-06-03 Piła - MP LZS

 

 5,60 (+1,5 ) (1) 

 

 

 

 

 12 

 2017-06-04 Piła - MP LZS

11,10 (- 1,6) (5)

 

 

 

 

 

 13 

 2017-06-07 Łomża IV Miedzynarodowy Mityng

 

5,44 (+1,3) (4)

 

 

 

 

 14 

 2017-06-28 Aleksandrów Łódzki - mityng

 

5,26 (-1,6) (2)

 12,69 (0,0);12,55 (+0,4) (1) 

 

 

 

 15 

 2017-07-07 Toruń - Mistrzostwa Polski U-20 (el.)

 

 5,52 (+0,9) (10) 

 

 

 

 

 16 

 2017-07-07 Toruń - Mistrzostwa Polski U-20 (f.)

 

5,33 (-0,8 ) (11)

 

 

 

 

 17 

 2017-07-08 Toruń - Mistrzostwa Polski U-20 (el.)

11,72 (+0,8) (8)

 

 

 

 

 

 18 

 2017-07-09 Toruń - Mistrzostwa Polski U-20 (f.)

12,48 (+0,3) (2)

 

 

 

 

 

 

Szczęsna Aleksandra

 

 SZCZĘSNA ALEKSANDRA (01) tr. Marek Mierzejewski

 

          

 

Progresja

 

 

w dal

3-skok

100m

 4 x 100m 

 

60m

600m

 

2014 

4,91

 

15,15

 

 

 8,70 

 1:57.05 

 

2015 

4,70

 

 

 

 

 

 

 

2016 

5,11

10,29

13,64

54,18

 

8,87

 

2017

 

 

 

w dal

3-skok

100m

4 x 100m

200m

60m

 

 1 

 2017-01-21 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

5,19 (5)

10,28 (3)

 

 

 

 

 

 2 

 2017-02-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,97 (8)

10,33 (7)

 

 

 

 

 

 3 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

 

 

51,21

 28,80 (+0,6) 

 

 

 4 

 2017-05-18 Ostrołęka - Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20 

5,18 (1)

 

 el-14,26; f-14,09 (3) 

 

 

 

 

 5 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

4,96 (1)

 

 

54,60 (1)

 

 

 

 6 

 2017-05-27 Kadzidło - Gimnazjada międzypowiatowa

5,14 (1)

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-06-03 Piła - MP LZS

 5,04 (+2,2); 4,97 (- 1,5) (5) 

 

 

51,74 (1)

 

 

 

 8 

 2017-06-04 Piła - MP LZS

 

 10,47 (+1,1) (5) 

 

 

 

 

 

 9 

 2017-06-06 Siedlce - Gimnazjada Wojewódzka

5,17 (1)

 

 

 

 

 

 

 10 

 2017-06-28 Aleksandrów Łódzki - mityng

 

10,77 (-0,9) (4)

 

 

 

 

 

 

 

Szmigiel Katarzyna

SZMIGIEL KATARZYNA (03) tr Dariusz Dąbrowski

   

 

 progresja 

     

100m

 1 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa 

 

16,07

 

Tercjak Sara

TERCJAK SARA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

  

wyniki

 

  100m 

 200m 

 300m 

400m

 600m 

 80m ppł 

 kula 3kg 

 4 x 100m 

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20 

     

 1:12.67 

       

 2 

 2017-05-18 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-20 i U-18 (p.k.) 

 15,64 

 33,64 

 

       

 62,05

 3 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

 

 

 51,38 (7) 

       

 61,48 (5)

 4 

 2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

   

 52,44

   

18,79

 4,71

 

 5 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików (p.k.)

 14,88 (+0,1) 

 

 50,27

         

 6 

 2017-09-09 Olecko - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 

   

51,64

         

 7 

 2017-09-17 Warszawa - mityng 

 15,12 (- 0,1) 

 

 

 1:12,46 

       

 8 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

   

 

 

 2:00,82 (2) 

     

 9 

 2017-09-24 Warszawa - mityng 

   

 

 

 1:57,61 (3) 

     

 

Wenda Magdalena

WENDA MAGDALENA (03) tr Dariusz Dąbrowski

     

Progresja 

     

400m

600m 

 1 

2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

1:21.03

 

 2 

2017-09-02 Warszawa - mityng

 

 

 2:03,79 

 

Wierzbowska Małgorzata

WIERZBOWSKA MAŁGORZATA (05) tr. Dariusz Dabrowski

 

  

 

Progresja

 

 

 60m 

100m

300m

400m

 w dal 

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

   

52,50

   

 2 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

     

 1:13.83 

 

 3 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików 

 

 15,37(+1,0) 

51,67

   

 4 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

   

 49,96 

   

 5 

 2017-09-17 Warszawa - mityng

 

 15,23 (+0,9) 

 

 69,64 

 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

 9,52 (2) 

   

 

  4,00 (4) 

 

Wójtowicz Paula

 

WÓJTOWICZ PAULA (02) tr Marek Mierzejewski

progresja

 

   

 

 

w dal

3-skok

 wzwyż 

100m

200m

 300m 

 60m 

 

 

 4x100m 

 

 UKS Clan 

 2015 

3,78

 

 

14,79

 

49,17

9,43

 

 

60,13

 

 UKS Clan 

 2016 

 

8,36

140

14,26

30,75

48,85

9,33

 

 

 

2017

 

w dal

3-skok

wzwyż

100m

200m

 

60m

80m pł

 kula 3kg 

 

 1 

 2017-01-06 Toruń - mityng halowy

4,38

 

130

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2017-01-14 Łódź - mityng halowy 

4,25

 

 

 

 

 

 9,05 

 

 

 

 3 

 2017-01-21 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,48

 

130

 

 

 

 

 

 

 

 4 

 2017-02-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,58

 

135

 

 

 

 

 

 

 

 5 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 4,16 (+0,1) (8) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6 

 2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

 

 

 135 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 7 

 2017-05-18 Ostrołęka - Gimnazjada międzypowiatowa

 

 

135 (2)

 

 

 

 

 

 

 

 8 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada powiatowa

4,54 (2)

 

 

 14,31 (p.k.) 

 

 

 

 

 

 

 9 

 2017-05-27 Kadzidło - Gimnazjada międzypowiatowa

4,51 (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10 

 2017-05-28 Warszawa - Eliminacje Nestle Cup

4,44

 

130

 

 

 

 

15,57

6,37

 

 11 

 2017-06-06 Siedlce - Gimnazjada Wojewódzka

4,67 (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 12 

 2017-06-11 Warszawa - Mistrzostwa Warszawy Młodzików

4,21 (6)

 

 

 

 

 

 

 14,92 (+1,9) 

 

 

 13 

 2017-06-25 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-20 i U-18 (p.k.) 

 

9,89 (0,0) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 14 

 2017-06-28 Aleksandrów Łódzki - mityng

4,24 (- 0,9)

 9,35 (- 0,9) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 15 

 2017-09-02 Warszawa - mityng

4,41(+0,3) (4)

 

135 (5)

 

 

 

 

 

 

 

 16 

 2017-09-09 Olecko - MMM 

4,41 (0,0)

 

130

 

 

 

 

 

 

 

 17 

 2017-09-17 Warszawa - mityng 

 

 

 

 14,29 (+0,9) 

 30,07 (+0,6) 

 

 

 

 

 

 18 

 2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

4,62 (2)

 

 

11,60 (4)

 

 

 

 

 

 

 

Zabielska Dominika

 ZABIELSKA DOMINIKA (03) tr Dariusz Dąbrowski

       
   

 300m 

 400m 

 1 

 2017-05-13 Warszawa - Eliminacje DMP U-20 

 

 1:18.22 

 2 

 2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa 

56,90

 

 

Zalewska Katarzyna


 ZALEWSKA KATARZYNA (02) tr. Dariusz Dabrowski
 

 

Progresja

     

300m

 

600m

800m

1000m

       
 

2016

 

49,20

 

1:55,39

2:58,01

3:39,16

       

Wyniki sezonu 2017  

    

100m

 300m

400m

 600m 

 800m

 

 80m ppł.

 200m ppł 

 wzwyż 

 kula 3kg

 1

2017-01-22 Toruń - mityng halowy

   

 

 1:54,27

           

2

2017-05-14 Warszawa - Eliminacje DMP U-20

   

 

 

 2:50,32

         

3

2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa

 

 48,45 (2)

 

 

           

 4

2017-05-27 Kadzidło - Gimnazjada Międzypowiatowa

 

 47,10 (4)

 

 

           

 5

2017-05-28 Warszawa - Nestle Cup

 

47,83

 

 

   

16,15

 

 120 

8,42

6

2017-09-02 Warszawa - mityng

 

 

 67,21 (4) 

 

           

7

2017-09-09 Olecko - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 

 

 

 

 

     

 38,25 (-1,8) 

   

8

2017-09-19 Ostrołęka - mityng młodzików

15,25 (6) 

 49,51 (3) 

 

 

           

 

Żebrowska Beata

 ŻEBROWSKA BEATA (03) tr. Marek Mierzejewski

 

 

 

Progresja

 

 

 60m 

 w dal

 

 600m 

 

 

2015

9,2

 

 

1:59.4

 

 

 

2016

9,3

3,99

 

2:02.5

 

Wyniki sezonu 2017

        

 300m

   4 x 100m
 1   2017-05-20 Kadzidło - Gimnazjada Powiatowa     

 50,44 (5)

 

57,35 (1)

 2 

 2017-05-27 Kadzidło - Gimnazjada Międzypowiatowa 

   

 49,10 (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thievery Corporation - Savoir Faire

Kraftwerk – Model