Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kobiety

 

 

2018

 

Anucińska Magdalena

 ANUCIŃSKA MAGDALENA (08) - Adam Długokęcki 

 

   

Progresja 

 

   

600m

 p.pal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 2:23.47 (1) 

15,5

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

2:30,36 (5)

18,5

 

Anucińska Natalia

 ANUCIŃSKA NATALIA (08) - Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

300m

 600m 

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 66,25 

 

2,75

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:29,31 (3) 

 2,80 

 

Bacławska Natalia

 

 BACŁAWSKA NATALA (07) - tr Lidia Janczewska

 

     

 

   

 300m 

 kula 3kg 

 p.pal 

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 61,23 (4) 

 

 25,00 (5) 

 2 

 2018-10-04 Łpmża - Czwartki LA 

 62,28 (5)

 

 24,00 (4) 

 

Brulińska Aleksandra

 BRULIŃSKA ALEKSANDRA (09) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,03 

 3,20 (3) 

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA

 11,09 (8) 

 3,40 (1) 

 

Budziłek Martyna

 BUDZIŁEK MARTYNA (96) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

6 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostwach Polski (seniorów) w 2018 roku

6 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale w 2014 roku

8 miejsce w biegu na 10000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Białej Podlaskiej w 2017 roku

9 miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-20 w Białej Podlaskiej w 2015 roku

10 miejscew w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Suwałkach w 2017 roku

10 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w 2015 roku

11 miejsce w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 roku.

12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Międzyzdrojach w 2014 roku

 

    

   

progresja

 

   

3000m

5000m

1500m

10000m

800m

2000m

1000m

600m

 400m 

300m

200m

100m

 

 Z.Pierzchanowski 

 2010 

 

 

 

 

 

 

3:25.56

2:03.03

 

 

 

 

 

 Z.Pierzchanowski 

 2011 

 

 

 

 

2:40.07

 

 

1:58.16

 

 

 

 

 

 

 

2012 

 

 

5:11.35

 

2:34.01

 

3:31.84

1:52.39

 

 47,59 

 

 

 

 

 

2013 

11:01.66

 

5:10.55

 

2:22.76

 

3:08.68

1:52.17

 

 48,79 

 

 14,67 

 

 

 

2014 

10:53.00

 

 

 

2:25.10

 7:03.12 

3:17.64

 1:46.93 

 

 48,43 

 

 

 

 

 

2015 

10:34.99

18:40.95

4:51.32

 

2:24.35

7:03.37

3:16.88

 

 65.7 

 

 29.57 

 

 

 

 

2016 

10:44.87

 

5:09.59

 

2:25.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 AZS-UWM Olsztyn 

2017 

10:22.94

 18:10.87 

 4:44.80 

 37:44.73 

 2:17.41 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki sezonu 2018

 

 

3000m

 

 1500m  

 

  800m 

 

1000m

 

 

 

 

 

 1 

 2018-05-12 Warszawa - mityng 

 

 

 

 

 

 

 3:09.42(5) 

 

 

 

 

 

 2 

 2018-05-13 Warszawa - mityng 

 11:10.33(1) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2018-05-26 Lublin - Akademickie Mistrzostwa Polski 

   

5:05,09

                 

 4 

 2018-06-16 Gdańsk - Memoriał Żelewicza

10:42,35

                     

 5 

 2018-06-24 Warszawa - mityng

       

 2:21,15 (4) 

             

 6 

 2018-06-30 Sieradz - Mistrzostwa Polski U-23

   

 4:59,14 (11) 

                 

 

Budziłek Oliwia

 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

   

progresja

 

 

 

 

100m

 

200m

400m

 80m pł. 

w dal

 

 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 

 D.Dąbrowski 

2017 

 

 15,40 

 

 35,24 

 1:24.40 

19,67

 3 ,83 

 

 

105

5,58

2018

 

 3-skok 

 

300m

 

 

 

 w dal 

 4 x 100m 

60m

 

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 56,73 

 

 

 

 

 

 9,79 

 

 

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

           

 4,20 (0,0) 

       

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM 

           

 3,90 

57,22

     

 4 

 2018-09-23 Warszawa - mityng

 9,34 (+1,4)(2) 

         

 4,26 (+1,1) 

       

 

Chmielewska Roksana

 

 CHMIELEWSKA ROKSANA (05) - tr Marek Mierzejewski 

 

  

 

progresja

 

 

60m

w dal

 600m 

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

 9,12(2) 

 4,21(4) 

   

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 10,25 

 4,25

 2:11,44 

22,5

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

 9,05 (1) 

 3,90 (5) 

  

 

 4 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 8,91

 4,08  

 2:02,67 

 21,5 

 5 

 2018-06-04 Pruszków - 4-bój LA (finał wojewódzki) 

8,86

4,45

2:08,04

23,5

  

Ciechowicz Aleksandra

 

 CIECHOWICZ ALEKSANDRA (02) tr Marek Mierzejewski

 

    

   

Progresja

 

 

 

  wzwyż  

 w dal 

 80m pł 

 kula 3kg 

 

A.Zalewska 

 2016 

115

3,74

 

 

 

 

2017

145

 4,22 

16,31

5,84

2018

  

wzwyż 

w dal

 

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

4,20

 

 

 2 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

130

 

   

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-20 i U-18 

140 (2)

 4,00 (3) 

   

 4 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 135 

 4,00 (8) (- 2,1) 

   

 5 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA

130

 

   

 

Cybulska Julia

CYBULSKA JULIA (05) - tr Lidia Janczewska

 

 

progresja

 

 

60

w dal

1

2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

9,41(5)

3,58(8)

 

Cybulska Katarzyna

 CYBULSKA KATARZYNA (05) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

wzwyż

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 10,13 

 120(4) 

 

Dawid Weronika

 DAWID WERONIKA (06) - tr Lidia Janczewska

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

300m

w dal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 57,59 (7) 

 3,59 (7) 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 10,16 (6) 

 

 3,60 (6) 

 

Dąbrowska Dominika

 DĄBROWSKI DOMINIKA (04) tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

 

 

 100m 

 300m 

 200m 

60m

w dal

 4 x 100m 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

     

 9,57 

 3,30 

 

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng  

 15,03 (+0,6) 

     

 4,04 (+0,6) 

 

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM 

 

 50,92 

   

 3,90

 

 4 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 14,94 (- 2,7) 

     

 3,82 (+1,4) 

 56,70 

 5 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14

15,57 (7)

     

3,69 (7)

 

 6 

 2018-09-23 Warszawa - mityng

 14,80 (- 1,3) 

 

 31,15 (- 0,7) 

     

 

Długokęcka Zofia

 DŁUGOKĘCKA ZOFIA (09) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 11,85 

 2,50 

 

Dobrołęcka Katarzyna

 

 DOBROŁĘCKA KATARZYNA (05) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m


 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 10,69 

 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 10,31

 

 

Drężek Izabela

 DRĘŻEK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

100m

200m

w dal

 4x100m 

 

 

2017

 15,75 

 36,28 

 3,25 

62,05

 

2018

 

  

 100m

 

 

 

 kula(3kg) 

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

 

 

 

 7,40 (8) 

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 16,69 

     

 7,50 (4)

 3 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 15,88 (- 1,5) 

     

 

 

Dziadak Nikolina

 DZIADAK NIKOLINA (03) tr Marek Mierzejewski 

 

    

 progresja 

 

 3-skok 

 w dal 

 100m 

 80m p.pł. 

 4 x 100m 

 1 

 2018-06-06 Płock - Finały MIMS (finały) 

       

 58,12 

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

 

 4,12 (+0,2) 

 

 15,46 (+0,3) 

 

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

 

4,16

 

 el. - 15,29 (- 0,1); f. - 15,41 (- 0,7) 

 

 4 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 

 4,19 (+0,6) 

 

15,38 (+0,3)

 

 5 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14

 

 4,06 (2) 

 15,45 (6) 

   

 6 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 8,76 (+1,2) (3) 

 4,33 (+1,8) 

     

 

Grabowska Nadia

 GRABOWSKA NADIA (07) - tr Lidia Janczewska

 

   

 Progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 11,53 

 2,90 (8) 

 2 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,43 

 2,70 

 

 

 

Grzymała Magdalena

 GRZYMAŁA MAGDALENA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

300m

 w dal 

wzwyż

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 56,38 (5) 

 

 120 (2) 

 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

 10,30 (8) 

 

3,29 

   

 3 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 10,43 (7) 

     

 29,50 (3) 

 4 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

10,50

   

 105 (1) 

 

 5 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 10,50 (8) 

     

 29,00 (4) 

 

Gumkowska Michalina

 GUMKOWSKA MICHALINA (08) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 progresja 

 

   

60m

 1 

 2018-09-18 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

12,29

 

Gumowska Kinga

 GUMOWSKA KINGA (06) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,42 (6) 

 3,37 (6) 

 

Jacek Anna

 JACEK ANNA  (07) - tr Dariusz Dąbrowski

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,68 

2,85

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 11,67 

 3,10 (7) 

 

Kamińska Arleta

 KAMIŃSKA ARLETA (07) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 11,83 

 2,80 (7) 

 

 2 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 11,28 

 

 13,00 

 

Kalinowska Paulina

 KALINOWSKA PAULINA (06) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

600

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 2:23.46 (4) 

 3,10 

 

Kandybowicz Paulina

 KANDYBOWICZ PAULINA (06) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

300m

p.pal

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 57,72 (4) 

 27,00 (1) 

 

Kinalska Natalia

 KINALSKA NATALIA tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

 

 

 3-skok 

w dal

 wzwyż 

 1 

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki 

 

4,08(2)

150(1)

 2 

 2018-05-27 Warszawa - mityng

 

 4,36(-1,2) (4) 

 145(5) 

 2018-06-03 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-20 i U-18 

 

4,14

140

 4 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA

   

 143 (4) 

 5 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 10,02 (+1,3) (1) 

   

 

Koziatek Natalia

 KOZIATEK NATALIA (05) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

 600m 

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 9,50 (7) 

 

 3,84 (6) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

9,29

 2:11,30 

3,90

21,0

 3 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 9,54 (7) 

 

 3,60 (9) 

 

 4 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

9,97

 

 3,58 (7) 

 

 

Kuklińska Aleksandra

 KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski

 

    

  

  Progresja

 

 

 

60m

100m

300m

400m

 

 w dal 

 

 

 A.Zalewska 

 2016 

 

 

 66,19 

 

 

 3,98 

 

 

 

 2017 

 10,07 

 16,17 

54,85

 1:16.52 

 

3,83

 

2018

 

 

60m

 100m

300m

 

 600m 

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy

9,93

 

54,21

 

 

  

 

 2 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

   

 50,71 (2) 

   

3,54

 

 3 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,80 

     

 2:11,70 

 4,10 

 15,5 

 4 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,80 

     

 2:05,81 

 3,85 

 14,0 

 5 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy

       

 2:06,27 

   

 6 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

   

51,23

       

 7 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

 9,69 (5) 

 16,23 

         

  

Lenkiewicz Magdalena

 LENKIEWICZ MAGDALENA (00) tr Marek Mierzejewski 

 

  

 

progresja

 

 

60m

 100m 

200m

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 8,36 

 

 28,32

 2 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 

 13,27 (+0,6) 

 

 3 

 2018-06-15 Kutno - mityng o Różę Kutna 

 

13,40 (+1,4)

 27,96 (+2,3) 

 4 

 2018-06-16 Warszawa - mityng

 

 13,61 (-1,2) 

 

 2018-06-24 Warszawa - mityng

 

13,33(- 0,3)

 27,64 (+0,4)(7) 

 

Leszczyńska Patrycja

 LESZCZYŃSKA PATRYCJA (06) - tr Lidia Janczewska

 

   

progresja

 

   

300m

kula(3)

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 65,65 (5) 

 5,44 (1) 

 

Łada Marta

 

 ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

2) 4 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2018 r.

3) 5 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku w 2018 r.

progresja

 

 

 

   

 

 

 3-skok 

 w dal 

 100m 

 200m 

 400m 

 400m pł 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

 300m 

 60m 

 

 A.Zalewska / M.Mierzejewski

 2014 

 

4,21

 

29,48

68,38

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

 

4.67

13.73

27.93

64.18

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

 10,27 

4,85

13,32

26,86

60,30

 

51,21

 

44,19

8,61

 

 

 2017 

11,88

4,58

13,02

26,66

59,86

68,74

51,21

4:19.14

43,13

8,49

2018

    

 3-skok 

w dal

 100m 

200m

  400m 

  400m pł 

 

 

 

60m

 1 

 2018.01.06. Toruń - mityng halowy 

 

4,48

 

27,23

 

 

 

 

 

8,54

 2 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy

 11,32 (2) 

               

 8,46 

 3 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy

 11,67 (3) 

   

 27,20 

           

 4 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 11,40 (2) 

               

 8,50 

 5 

 2018-02-11 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20

 11,94 (4) 

                 

 6 

 2018-05-12 Warszawa - mityng

 

 

 14,05 (- 1,1) 

 

 61,62 

         

 7 

 2018-05-20 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

 

 4,76 (+2,0) 

     

 69,51 (3) 

       

 8 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 

 5,00 (- 2,7) (2) 

 

 27,70 (+1,5) (6) 

           

 9 

 2018-06-03 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-20 i U-18 

 11,55 (- 1,1) (1) 

 

 el. - 14,12 (+1,0); f - 13,61 (- 2,2) (2) 

             

 10 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy

     

27,73 (+0,6) (2)

 

 69,11 (4) 

       

 11 

 2018-06-09 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 

 4,76 (+1,1) (9) 

               

 12 

 2018-06-10 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 11,88 (+0,5) (1) 

                 

 13 

 2018-06-16 Gdańsk - Memoriał Żelewicza

 11,56 (+0,6) (5) 

 

13,69 (+1,6) 

             

 14 

 2018-06-24 Włocławek - MP U-20 elimn.

11,94 (- 0,3) (3)

                 

 15 

 2018-06-25 Włocławek - MP U-20 Finał

 12,06 (+0,4) (5) 

                 

 

Łozińska Ilona

 ŁOZIŃSKA ILONA (08) tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

 300m 

600m

 p.pal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:46.15 (6) 

15,0

 2 

 2018-10-09 ŁOmża - Czwartki LA 

 69,20 

 

 13,5 

 

Małkowska Gabriela

 MAŁKOWSKA GABRIELA (07) tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

Progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,43 (6) 

 3,05 

 

Marcińczyk Izabela

 MARCIŃCZYK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

  

 

progresja

 

 

60m

300m

 600m 

 2000m 

 100m 

 400m 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 9,27 

 53,33 

       

 2 

 2018-05-12 Warszawa - mityng

   

 1:50,28 

     

 3 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

   

 1:56,12 (8) 

     

 4 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

         

 69,97 

 5 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

     

 8:38,85 

   

 6 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 

 50,27 (2) 

   

 14,98 (3) 

 

 

Markowska Anna

 MARKOWSKA ANNA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

 progresja 

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,55 

 

 2 

 2018-10-09 ŁOmża - Czwartki LA 

11,82

 2,90 

 

Matuszak Katarzyna

 MATUSZAK KATARZYNA (07) tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

 Progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 13,23 

 2,70 

 

Mierzejewska Michalina

 MIERZEJEWSKA MICHALINA  (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 11,67 

 3,00 (3) 

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

11,72

3,00 (8)

 

Modzelewska Aleksandra

MODZELEWSKA ALEKSANDRA (06) - tr Lidia Janczewska

 

 

progresja

 

 

60

300m

600m

w dal 

 kula (3kg)

p.pal

1

2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

10,67

 

 

 

 

27,0 (5)

2

2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

10,90

 

 

 3,00

 

 

 3

2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 

62,97 (5)

 

3,48 (8)

 

 

4

2018-09-27 Łomża - Czwartki LA

11,35

       

24,0

 5

2018-10-04 Łomża - Czwartki LA

 

 

 2:22,16 (4) 

 

 5,01 (2) 

 

 

Możdżyńska Katarzyna

 MOŻDŻYŃSKA KATARZYNA (03) tr Marek Mierzejewski

progresja

 

  

 

 

100m

200m

300m

400m

 

 80m pł. 

 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

D.Dąbrowski 

 2017 

 14,27 

 29,22 

 47,29 

 1:13.88 

 

19.52

 

120

5,70

62,05

2018

 

 

  100m 

 200m  

300m

 

 w dal 

 

60m

 

 

 4x100m 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

49,72

 

 

 

 9,07 

 

 

 

 2 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy

   

49,88

     

 8,90 

     

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

   

 47,20 (2) 

           

 56,67 (1) 

 4 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 14,09 (+0,6) 

 29,47 (+0,4) 

               

 5 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA 

   

 46,68 (2) 

           

 56,26 (1) 

 6 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

   

48,85

           

58,12

 7 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

   

46,39

           

57,22

 8 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

14,49 (- 2,1) 

 

46,96

           

 56,70 (5)  

 9 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

14,58 (2)

     

3,85 (5) 

         

 10 

 2018-09-23 Warszawa - mityng

 14,53 (- 0,7) 

                 

 

Możdżyńska Maja

 MOŻDŻYŃSKA MAJA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

100m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

16,74

 

Murach Angelika

 MURACH ANGELIKA (04) tr. Agnieszka Dąbrowska/Marek Mierzejewski 

 

  

     

 progresja 

 

 

 w dal 

 100m 

300m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

   

54,03

 2 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

 3,75 (+0,2) 

 15,81 (+0,6) 

 

 3 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM 

3,77

   

 4 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 

16,06 (- 2,7)

 

 5 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

3,78 (6)

16,12

 

 

Mydło Julia

 MYDŁO JULIA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

progresja 

 

 

 100m 

600m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

 2:19.57 

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 15,70 (8) 

 

 

Nowak Julia

 NOWAK JULIA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 11,96 

 1,96 

 

Orzołek Izabela

 ORZOŁEK IZABELA  (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 10,85 

2,95

 2 

 2018-10-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,65 (3) 

 3,20 (3) 

 

Pajewska Maja

 PAJEWSKA MAJA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

   

progresja

 

 

 

100m

200m

300m

400m

 80m pł 

 

 wzwyż 

 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

D.Dąbrowski 

2017 

 16,44 

 34,11 

 54,69 

 1:18.22 

 17.49 

 

115

 

6,20

62,05

 

2018

 

  100m 

 

300m

 

 

  w dal  

 

60m

 

 4x100m 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

55,90

 

 

 

 

 9,80 

 

  

 2 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

         

 3,90 

     

 56,67 (1) 

 3 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

         

 4,07 (- 0,6) 

     

56,70 (5)

 4 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 15,44 (5) 

       

4,03 (3)

       

 5 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

         

 4,13 (+0,3) 

       

     

Pażych Klaudia

 PAŻYCH KLAUDIA (03) tr Dariusz Dąbrowski

progresja

 

  

 

100m

300m

600m

400m

800m

 80m pł. 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 2017 

 14,50 

 46,97 

 1:46.22 

 68,53 

 2:40.82 

16,71

135

6,05

57.35

2018

     

 

600m

  400m 

 

 

 

 

 

 1 

 2018-05-13 Warszawa - mityng 

 

 

1:52.56

 

 

 

 

 

  

 2 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

   

 1:47,96 (2) 

           

 3 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

     

 64,47 

         

 4 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

   

 1:48,40 (3) 

           

 5 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

   

 1:46,69 (5) 

           

 

Pilarska Paulina

 

 PILARSKA PAULINA (00) tr. Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1) 11 miejsce w biegu na 400m przez płotki w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku

Progresja

 

      

 

 

 400m 

 400mppł 

 100mppł 

 200m 

 800m 

 w dal 

 wzwyż 

       

 

 300m 

 100m 

 60m 

 600m 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

 1500m 

 

 D.Dąbrowski 

 2013 

 

 

 

31,61

 

4,35

         

 

48,90

14,35

9,02

 1:57.46 

 

 

 

 

D.Dąbrowski 

 2014

67,69

 

 

 

 2:32,82 

           

 

 

 

 

1:43.8

 

 

 

 

D.Dąbrowski 

 2015

64.97

 

 

 29,10 

 2:28,80 

           

 

 

 

 

1:43.23

54,46

 

 

 

D.Dąbrowski 

 2016

63,32

 

 

 

2:29,62

           

 

 

 

 

1:49.83

51,21

 

 5:16.20 

 

 

 2017

62,10

68,70

16,33 (76,2)

 

2:35,85

4,85

140

       

 

 

 

 

 

56,62

4:19.14

 

2018

 

 

 400m  

  400m ppł 

 100m ppł
(84,0)
  

 200m 

800m

w dal

wzwyż

 7-bój 

 kula 4kg 

 oszczep 
600g 

 7-bój 

 60m ppł
(84

300m

  100m 

 

 

 

 

 

 1 

 2018-01-06 Toruń - mityng halowy 

 

 

 

               

 10,27 (6) 

 44,75 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2018-05-12 W-wa - M. W-wy i Maz. w Wielob. 

   

 18,26 (- 0,6) 

 27,56 (- 1,9) 

   

150

 

6,28

                   

 3 

 2018-05-12 W-wa - M. W-wy i Maz. w Wielob.

       

 2:32,15 

 4,50 (+0,4) 

 

 3322 

 

15,19

 3322 

               

 4 

 2018-05-20 Łomża - Mistrzostwa Podlasia 

 

 69,20 (2) 

                                 

 5 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 

 67,77 (1) 

 el. 17,99 (+0,3); f. 17,28 (-0,6) 

                               

 6 

 2018-06-01 Suwałki - M.P. w Wielobojach i Szt. 

   

 16,74 (-1,9) 

27,55 (+1,0) 

       

7,72 

                   

 7 

 2018-06-01 Suwałki - M.P. w Wielobojach i Szt.

       

2:28,80

 4,32 (-0,2) 

 

 3046 

 

19,58 

3046

               

 8 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

 

 68,50 (3) 

 

 27,86 (+0,6) (4) 

                             

 9 

 2018-06-09 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 62,01 

                                   

 10 

 2018-06-10 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 

 65,81 (3) 

                                 

 11 

 2018-06-16 Gdańsk - Memoriał Żelewicza 

 

 66,77 (4) 

                     

 13,74 (+1,6) 

         

 12 

 2018-06-23 Włocławek - MP U-20

 

 66,50 (10) 

                                 

 13 

 2018-06-24 Włocławek - MP U-20

 

 66,83 (11) 

                                 

  

Pokora Patrycja

 POKORA PATRYCJA (04) tr. Dariusz Dąbrowski

 

  

 

progresja

 

 

600m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 2:02,02 (8) 

 

Pons Zofia

 PONS ZOFIA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

300m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

52,32

 

Radwańska Alicja

 RADAWAŃSKA ALICJA (04) tr. Agnieszka Dąbrowska/Marek Mierzejewski 

 

  

 

progresja

 

 

w dal

 100m 

4x100m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA

 4,55(2) 

 

 56,67 (1) 

 2 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 4,29 (+0,4) 

   

 3 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

 4,36 (5) 

 

 56,26 (1) 

 4 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA

   

58,12

 5 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

4,11

 

57,22

 6 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 4,17 (+1,2) 

 15,19 (- 1,7) 

 56,70 (5) 

 7 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

4,08 (1)

15,42 (4)

 

 8 

 2018-09-23 Warszawa - mityng 

 4,48 (+1,5) (8) 

   

 

Roicka Izabela

 ROICKA IABELA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m

w dal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 9,53 (3) 

 4,15 (2) 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

10,35

3,93

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 9,70 (4) 

 4,03 (1)

 4 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 9,88 (8) 

 3,67 (6) 

 5 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 9,93 (6) 

 3,82 (3) 

 6 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA

9,59 (4)

4,15 (3)

 

Sobotka Roksana

 SOBOTKA ROKSANA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60 m 

300m

w dal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 53,01 (3) 

 3,96 (5) 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 9,36 (3) 

 

 4,30 (1)

 3 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14  

10,85

 

 3,69 (5) 

 

Stepnowska Julia

 STEPNOWSKA JULIA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

 300m 

 w dal 

p.pal.

 600m 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 10,35 

   

 29,0 (4) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

10,60

 

3,70 

31,0

 2:10,46 

 3 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 10,48 

 

 3,36 (8) 

   

 4 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

10,69

   

24,50

 

 5 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

11,04

   

29,50

 

 6 

 2018-10-04 ŁOmża - Czwartki LA 

 

 59,66 (3) 

 

 30,0 (3) 

 

 

Suchecka Kornelia

 

 SUCHECKA KORNELIA (98) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

srebrny medal w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

srebrny medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

 brązowy medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Toruniu w 2015r. 

4 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu w 2018 r.

4 miejsce w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w 2017 r.

6 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

8 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

8 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

11 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017 r.

11 miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

12 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

 

        

   

progresja

 

 

 

3-skok

 w dal 

 100m 

 200m 

 4 x 100m 

60m

 

Z.Pierzchanowski 

2012 

 

 

13,59

 

 

 

 

 

2013 

 

4,80

13,49

 

 

8,54

 

 

2014 

10,88

5,07

13,0

 

 

8,50

 

 

2015 

11,77

5,42

13,25

 

 

8,46

 

 

2016 

11,80

5,41

13,25

27,09

 

8,37

 

 

2017 

12,56

5,60

12,55

 

51,21

8,16

2018

 

 

3-skok

w dal

100m

200m 

 

60m

 1 

 2018-01-06 Toruń - mityng halowy 

 

5,03

 

 

 

8,11

 2 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy

 11,80 (1) 

       

 8,07 (6) 

 3 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy

         

8,06

 4 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 11,52 (1) 

       

8,02

 2018-02-17 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 

 12,43 (4) 

         

 6 

 2018-05-20 Bydgoszcz - mityng

   

 12,97 (+1,9) 

 26,96 (+0,1) 

   

 7 

 2018-06-24 Warszawa - mityng

 

 5,18 (4) 

       

 8 

 2018-06-30 Sieradz - Mistrzostwa Polski U-23

           

 

Śnietka Julita

 ŚNIETKA JULITA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

100m

 4 x 100m  

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 15,22 

 

 2 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

 

56,26 (1) 

 3 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

16,70

 

 

Świderska Milena

 ŚWIDERSKA MILENA (03) tr Marek Mierzejewski

 

  

 

progresja

 

 

60m

w dal

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 9,02 

 4,49 (8) 

 2 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

 

 4,58 (3) 

 3 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

 

4,35

 

Tercjak Sara

 TERCJAK SARA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

100m

200m

300m

400m

600m

 

 80m pł 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

2017 

 14,88 

 33,64 

 50,27 

 72,46 

 1:57.61 

 

18,71

4,71

62,05

2018

 

 

100m 

 

300m

 400m 

 600m

60m

 

 

 4x100m 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 

 

52,25

 

 

 9,44 

 

 

 

 2 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

       

 1:57,41 (7) 

     

 56,67 (1) 

 3 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

     

 70,37 

         

 4 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA  

               

 56,26 (1) 

 5 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

       

 1:55,50 (7) 

       

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA 

               

58,12

 7 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 15,79 

 

 50,77 (3) 

           

 

Trzaska Julita

 TRZASKA JULITA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

progresja 

 

 

 300m  

600m

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

2:06.83

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

54,62 

 

 

Tyszka Iwona

 TYSZKA IWONA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

60m

600m

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 10,50 

 2:42.04 

 3,75 

 23,0 

 

Uszyńska Roksana

 USZYŃSKA ROKSANA (04) tr Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

 progresja 

 

 

 kula(3kg) 

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

4,25

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 4,94 (6)

 

Wierzbowska Małgorzata

 WIERZBOWSKA MAŁGORZATA (05) tr. Dariusz Dąbrowski

 

   

 

Progresja

 

 

60m

100m

300m

400m

 

w dal

 

 

2017 

 9,52 

 15,23 

 49,96 

 69,64 

 

 4,00 

 

2018

 

60m

 

300m

 

 600m 

  w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 9,27 

 

 50,55 

 

 

 

 

 2 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 9,14 

 

 48,32 

       

 3 

 2018-05-10 Warszawa - Czwartki LA

 

 

 47,31 (1) 

   

  4,26 (1) 

 

 4 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,13 

 

 

 

 1:53,94 

 4,45 

26,0 

 5 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,00 

 

 

 

 1:50,71 

 4,35 

 27,5 

 2018-06-05 Łomża - V Mityng Międzynarodowy 

 

 

 

 

 1:51,64 (5) 

   

 

Wilczyńska Kinga

 WILCZYŃSKA KINGA (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

60m

300m

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-10.04 Łomża - Czwartki LA 

 

 74,17 

2,48

 

 2 

 2018-10.09 Łomża - Czwartki LA 

 11,77 

 

 

12,5

 

Wołosz Maja

 WOŁOSZ MAJA (07) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

 300m 

600m

 w dal 

 wzwyż 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

   

 2:11.24 (3) 

2,78

 

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA  

 11,02 

   

 2,90 (6) 

 

 3 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 

 58,96 (3) 

   

 105 (2) 

 4 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

   

2:07,07 (1) 

 

 110 (2) 

 

Wołosz Natalia

 WOŁOSZ NATALIA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

   

 Progresja

 

   

300m

p.pal

 1 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 62,13 (4) 

 22,5 (7) 

 

Wójtowicz Paula

 

 WÓJTOWICZ PAULA (02) tr Marek Mierzejewski

progresja

 

    

 

 

w dal

3-skok

 wzwyż 

 100m 

200m

300m

 60m 

 80m pł 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 UKS Clan 

 2015 

3,78

 

 

14,79

 

49,17

9,43

 

 

60,13

 

 UKS Clan 

2016 

 

8,36

140

14,26

30,75

 48,85 

9,33

 

 

 

 

 

2017 

4,67

9,89

135

14,29

 30,07 

 

 9,05 

14,92

6,37

 

2018

 

w dal

3-skok

 wzwyż 

           

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 4,42 (8) 

 10,13 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy

 

9,73

 

 

 

 

 

 

 

 

 3 

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20 

 4,27 (1) 

 

 115 (6) 

             

 

Zabielska Dominika

 ZABIELSKA DOMINIKA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

100m

300m

400m

 

 

2017

 17,24 

 56,90 

 1:18.22 

 

2018

 

  

 

 

 

 kula(3kg) 

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

 

 

6,66

 2 

 2018-09-20 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

     

 7,75 (3) 

 

Zalewska Katarzyna

ZALEWSKA KATARZYNA (02) tr. Marek Mierzejewski

 

  

   

 Progresja

 

 

 

100m

 

300m

600m

400m

800m

1000m

80m pł.

200m pł

wzwyż

kula 3kg

 

D.Dąbrowski

2016

 

 

49,20

1:55.39

 

2:58.01

3:39.16

 

 

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2017

15,25

 

47,79

1:54.27

67,21

2:50.32

 

16,15

38,25

120

8,42

Wyniki sezonu 2018

 

 

 

 

200m

 

 

 400m

 

 

 

 

 

kula 3kg

1

2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9,12(2)

2

2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20

 

 

31,57 (1)

 

 

 1:15,20 (2)

 

 

 

 

 

 

  

Załęska Kinga

 

 ZAŁĘSKA KINGA (06) - tr Lidia Janczewska 

 

  

 

progresja

 

 

 60m 

300m

 600m 

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 48,72 (1) 

 

 4,24 (1) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,06 

 

 1:59,40 

 4,25 

 23,0 

 

Zera Julia

 ZERA JULIA (05) - tr. Agnieszka Dąbrowska

 

  

 

progresja

 

 

60m

w dal

 1 

 2018-09-18 Ostrołęka - Mityng Młodzików 

 9,78 

 3,44 (8)