Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kobiety

 

 

2019

 

Budziłek Martyna

BUDZIŁEK MARTYNA (96) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

6 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostwach Polski (seniorów) w 2018 roku

6 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale w 2014 roku

 8 miejsce w biegu na 10000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Białej Podlaskiej w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn) 

9 miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-20 w Białej Podlaskiej w 2015 roku

10 miejscew w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Suwałkach w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn)

10 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w 2015 roku

11 miejsce w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 roku

12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Międzyzdrojach w 2014 roku

 

           

   

 progresja

 

   

3000m

5000m

1500m

10000m

800m

2000m

1000m

600m

400m

300m

200m

100m

 

 Z.Pierzchanowski 

 2010 

 

 

 

 

 

 

3:25.56

2:03.03

 

 

 

 

 

 Z.Pierzchanowski 

 2011 

 

 

 

 

2:40.07

 

 

1:58.16

 

 

 

 

 

 

 2012 

 

 

5:11.35

 

2:34.01

 

3:31.84

1:52.39

 

 47,59 

 

 

 

 

 2013 

11:01.66

 

5:10.55

 

2:22.76

 

 3:08.68 

1:52.17

 

48,79

 

 14,67 

 

 

 2014 

10:53.00

 

 

 

2:25.10

 7:03.12 

3:17.64

 1:46.93 

 

48,43

 

 

 

 

 2015 

10:34.99

18:40.95

4:51.32

 

2:24.35

7:03.37

3:16.88

 

 65.7 

 

 29.57 

 

 

 

 2016 

10:44.87

 

5:09.59

 

2:25.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 AZS-UWM Olsztyn 

 2017 

 10:22.94 

 18:10.87 

 4:44.80 

 37:44.73 

 2:17.41 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2018 

10:42.35

 

4:59.14

 

2:21.15

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki sezonu 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

 

 

 

 1:48.96 

 

 

 

 

     

Budziłek Oliwia

 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

progresja

     

 3-skok

w dal

100m

 300m

200m

400m

 80m pł. 

  4 x 100m 

 60m  

 wzwyż 

 kula 3kg 

 

D.Dąbrowski 

 2017 

   

 15,40 

 

 35,24 

 1:24.40 

19,67

   

105

5,58

 

 

2018  

9,34 

4,26 

 

 56,73 

     

57,22

 9,79 

   

2019

 

 3-skok 

 w dal 

 

 

     

 

     

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 9,69

4,37

 

 

       

 

   

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 9,81 (3) 

 4,03 

                 

 3 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

9,87

3,92

                 

 4 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy

 9,75 (3) 

                   

 

Dąbrowska Dominika

 DĄBROWSKI DOMINIKA (04) tr Marek Mierzejewski 

 

   

progresja

 

 

100m

w dal

200m

300m

60

 

 2018 

 14,80 

 4,04 

 31,15 

 50,92 

 9,57 

2019

 

 

 

200m 

300m

60m

 1 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy 

 

 

 

 48,70 

 8,81 

 2 

 2019-01.19 Toruń - mityng halowy

   

 30,24 

   

          

Dziadak Nikolina

 

 DZIADAK NIKOLINA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

 100m 

 80m ppł 

 4 x 100m 

 

2018 

 4,33 

 8,76 

 15,45 

 15,29 

 58,12 

2019

 

  

 w dal 

 3-skok 

 

 

 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 4,46 

 9,26 

 

 

 

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 4,54 

 9,93 (2) 

     

 3 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,60

 10,19 (8) 

     

 4 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 11,12 (4) 

     

 5 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy

4,51

9,41

     

 6 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy

4,52

9,58

     

         

Kinalska Natalia

 

 KINALSKA NATALIA tr Marek Mierzejewski

 

   

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

 wzwyż 

 

2018 

4,36

10,02

150

2019

 

  

w dal

3-skok

 

 1 

 2019-01-05 Aleksandsrów Łódzki - mityng halowy 

4,42

10,11

 

 2 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,07

10,11

 

 

Kuklińska Aleksandra

 KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski 

 

     

 

Progresja

 

 

 

60m

100m

 

300m

400m

600m

w dal

 p.pal. 

 

A.Zalewska

 2016 

 

 

 

66,19

 

 

3,98

 

 

 

 2017 

 10,07 

 16,17 

 

54,85

 1:16.52 

 

3,83

 

 

 

 2018 

9,69

16,23

 

 50,71 

 

 2:05.81 

 4,10 

 15,5 

2019

 

 

60m

100m

200m

300m

 

600m

w dal

p.pal.

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 9,93 

 

 

 54,21 

 

 

 

 

 2 

 2019-01.19 Toruń - mityng halowy

9,54

 

31,99

         

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy

9,64

       

 1:54,87 

   

 

Lenkiewicz Magdalena

 LENKIEWICZ MAGDALENA (00) tr Marek Mierzejewski 

 

   

 

progresja

 

 

60m

100m

200m

 

 2018 

 8,36 

 13,27 

27,64

 

2019

 

 

60m

 

200m

 1 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy 

8,27

 

 27,62 

 2 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

 8,16 

 

 27,34 

 3 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

 8,15 

 

 27,10 

 4 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

8,29

   

 5 

 2019-02-09 Toruń - HMP U-20

8,21

 

 26,65 

 

Łada Marta

 ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski 

Osiągnięcia

1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

2) 4 miejsce trójskoku w Halowych MP U-20 w w Toruniu w 2018 r.

3) 5 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku w 2018 r.

4) 5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2019 r.

 

       

 

Progresja

 

 

 

3-skok

 w dal 

 100m 

 200m 

 400m 

 400m ppł 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

 300m 

 60m 

 

 A.Zalewska / M.Mierzejewski 

 2014 

 

4,21

 

29,48

68,38

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

 

4,67

13.73

27.93

64.18

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

10,27

4,85

13,32

26,86

60,30

 

51,21

 

44,19

8,61

 

 

 2017 

11,88

4,58

13,02

26,66

59,86

68,74

51,21

4:19.14

43,13

8,49

 

 

 2018 

12,06

5,00

13,61

27,20

61,62

69,11

 

 

 

 8,46 

2019

 

 

3-skok

 w dal 

 

 

 

 

 

 

 

 60m  

 1 

 20.01.2019 Spała - mityng halowy 

 11,52 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

 11,74 (5) 

               

 8,64 

 3 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

 11,74 (4) 

               

 8,52 

 4 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

 

 4,82 

               

 5 

 2019-02-10 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20 

 11,79 (5) 

                 

 

Marcińczyk Izabela

 MARCIŃCZYK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

 60m 

300m

600m

2000m

100m

400m

 

 2018 

 9,30 

 50,27 

 1:50.28 

 8:38.85 

 14,98 

 69,97 

2019

 

   

 60m

300m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 48,58 (1) 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 9,04 

         

 

Możdżyńska Katarzyna

 MOŻDŻYŃSKA KATARZYNA (03) tr Marek Mierzejewski

 

 

 

 

progresja

 

 

 

100m

200m

300m

400m

 w da l

 80m pł. 

60m

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 D.Dąbrowski 

 2017 

14,27

 29,22 

47,29

 1:13.88 

 

19.52

 

120

5,70

62,05

 

 

2018 

 14,09 

29,47

 46,39 

 

 3,85 

 

 8,90 

 

 

56,26

2019

 

 

 

 

 

 

300m

 

 

 

60m

 

 

 

 1 

 2018-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

50,08

 

 

 

8,99

 

 

 

 

Murach Angelika

 MURACH ANGELIKA (04) tr. Marek Mierzejewski

 

  

progresja

 

 

w dal

100m

 

300m

 

2018

3,78

16,12

 

54,03

2019

   

w dal

 

60m

 

 1 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 4,14 (4) 

 

 9,47 

 

                   

Pajewska Maja

 PAJEWSKA MAJA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

progresja

     

 w dal 

100m

200m

300m

400m

 80m pł 

 wzwyż 

60m 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

D.Dąbrowski 

2017 

 

16,44

 34,11 

 54,69 

 1:18.22 

17.49

115

 

6,20

62,05

 

 

2018 

4,13

 15,44 

 

55,90

     

 9,80 

 

56,67

 

2019

 

w dal

 

         

 60m  

   

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

4,23

           

 

   

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

4,07

           

 9,29 

   

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

4,07

           

9,37

   

 

Pażych Klaudia

 PAŻYCH KLAUDIA (03) tr Dariusz Dąbrowski 

progresja

 

   

 

100m

300m

600m

400m

800m

 80m pł .

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 2017 

 14,50 

 46,97 

 1:46.22 

68,53

 2:40.82 

16,71

135

6,05

57.35

 

 2018 

 

 

1:46.69

 64,47 

 

 

 

 

 

2019

 

 

300m

 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 48,99 (2) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pilarska Paulina

PILARSKA PAULINA (00) tr. Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

1. 11 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów U-20 we Włocławku w biegu na 400m przez płotki

Progresja

 

       

 

 

400m

400mppł

100mppł(76,2)

 

 

300m

200m

100m

w dal

60m

wzwyż

kula(4)

oszczep(600)

800m

600m

4 x 100m

4 x 400m

1500m

 

D.Dąbrowski

2013

 

 

 

 

 

48,90

31,61

14,35

4,35

9,02

 

 

 

 

1:57.46

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2014

67,69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:32.82

1:43.8

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2015

64.97

 

 

 

 

 

29.10

 

 

 

 

 

 

2:28.80

1:43.23

54,46

 

 

 

D.Dąbrowski

2016

63,32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:29.62

1:49.83

51,21

 

5:16.20

 

 

2017

62,10

68,70

16,33

 

 

 

 

 

4,85

 

140

 

 

2:35.85

 

56,62

4:19.14

 

 

 

2018

62,01

65,81

16,74

3322

10,27

44,75

27,55

13,74

4,50

 

150

7,72

19,58

2:28.85

1:48.09

 

 

 

2019

 

 

400m

 

 

 

 60mppł(84)

 

200m 

 

 

60m 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2019.01.19. Toruń - mityng halowy

62,33 (8)

 

 

 

10,29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2

2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

61,82 (8)

 

 

 

10,35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2019-02-02 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

27,99

 

 

 8,55 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

2019-02-10 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20

63,48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pyskło Wiktoria

 PYSKŁO WIKTORIA - tr Marek Mierzejewski

 

  

 

 progresja 

 

 

w dal

 60m 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

4,02

 

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 4,28 

 9,00 

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy  

3,93

 8,90 

    

Suchecka Kornelia

 

 SUCHECKA KORNELIA (98) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

srebrny medal w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

srebrny medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

brązowy medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Toruniu w 2015r.

4 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu w 2018 r.

4 miejsce w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w 2017 r.

6 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

8 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

8 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

11 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017 r.

11 miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

12 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

 

   

progresja

     

3-skok

w dal

100m

200m

 4 x 100m 

60m

 

Z.Pierzchanowski 

2012 

   

13,59

     
   

2013 

 

4,80

13,49

   

8,54

   

2014 

10,88

5,07

13,0

   

8,50

   

2015 

11,77

5,42

13,25

   

8,46

   

2016 

11,80

5,41

13,25

27,09

 

8,37

   

2017 

 12,56 

 5,60 

 12,55 

 

51,21

8,16

   

2018 

12,43

5,18

12,97

 26,96 

 

 8,02 

2019

   

3-skok

w dal

 

   

  60m 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 11,15 (2) 

 5,28 (5) 

     

 

 2 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy

 

 5,27 (7) 

     

 8,27 

 3 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 11,71 (5) 

         

 4 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy

11,65 (2)

         

 5 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

11,70 (6)

       

8,17

 6 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

11,38 (5) 

       

 8,13 

 7 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

 

 5,18 

       

 

Julita Trzaska

 TRZASKA JULITA (04) tr Agnieszka Dąbrowska 

 

  

progresja

 

 

300m

600m

 

 

 2018 

 54,62 

 2:06.83 

 

2019

 

 

 

1000m

 1  

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 3:58,35 (5) 

 

Wierzbowska Małgorzata

 WIERZBOWSKA MAŁGORZATA (05) tr. Dariusz Dabrowski 

 

    

 

Progresja

 

 

60m

100m

 

300m

400m

600m

w dal

p.pal

 

 2017 

9,52

 15,23 

 

49,96

 69,64 

 

4,00

 

 

 2018 

 9,00 

 

 

 47,31 

 

 1:50.7 1

 4,45 

 27,50 

2019

 

 

 60m

 

 200m 

300m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 49,85 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 9,22 

 

 30,43 

         

 

Wójtowicz Paula

 WÓJTOWICZ PAULA (02) tr Marek Mierzejewski

 

 

     

 

 

progresja

 

 

 

 w dal 

 3-skok 

 wzwyż 

100m

200m

300m

60m

 80m ppł 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 UKS Clan 

 2015 

3,78

 

 

14,79

 

49,17

9,43

 

 

60,13

 

 UKS Clan 

 2016 

 

8,36

140

 14,26 

30,75

 48,85 

9,33

 

 

 

 

 

 2017 

4,67

9,89

135

14,29

 30,07 

 

 9,05 

14,92

6,37

 

 

 

 2018 

4,42

10,13

115

 

 

 

 

 

 

 

2019

 

 w dal 

3-skok

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

3,84

 9,78 (4) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,20

9,87

               

 

Zera Kamila

         

 ZERA KAMILA (02) tr Marek Mierzejewski 

 

 

 

Progresja

2019

 

 200m 

300m

60m

 1 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy 

 

 48,49 

 9,04 

 2 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 30,21 

 

 8,96