Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kobiety

 

 

2019

 

Anucińska Magdalena

 ANUCIŃSKA MAGDALENA (08) - Adam Długokęcki

 

   

 Progresja

 

     

600m

p.pal

 

 

2018 

   

2:23.47

18,5

2019

   

300m

600m

p.pal

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:12.90 (1) 

 19,0 (5) 

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

 56,22 (2) 

 

19,5 (7)

 

Anucińska Natalia

 ANUCIŃSKA NATALIA (08) - Adam Długokęcki 

 

     

 

   

300m

600m

w dal

 

 2018 

 66,25 

2:29.31

2,80

2019

   

 

600m

w dal

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:16.27 (2) 

 3,16 (6) 

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

 

 

3,07

 

Bacławska Natalia

 BACŁAWSKA NATALIA (07) - tr Lidia Janczewska

 

  

 

 

 Progresja

 

   

300m

 

 

 p.pal 

 

2018 

 

 62,28 

 

 

24,0

2019

   

60m

 

600m

 w dal 

p.pal

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,51 

 

 2:16.20 

3,90

34,5

 2 

 2019-05-24  Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

9,56

 

2:14,15

3,77

34,0

 2019-05-30 Płock 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

9,84

 

 2:22,84 

3,73

 36,0 

 

Brulińska Aleksandra

 BRULIŃSKA ALEKSANDRA (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 

 2018 

11,03

3,40

2019

 

60m

w dal

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

9,93(2)

3,42(3)

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,07 (3) 

 3,80 (2) 

 

Budziłek Martyna

BUDZIŁEK MARTYNA (96) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

6 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostwach Polski (seniorów) w 2018 roku

6 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale w 2014 roku

 8 miejsce w biegu na 10000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Białej Podlaskiej w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn) 

9 miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-20 w Białej Podlaskiej w 2015 roku

10 miejscew w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Suwałkach w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn)

10 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w 2015 roku

11 miejsce w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 roku

12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Międzyzdrojach w 2014 roku

 

           

   

 progresja

 

   

3000m

5000m

1500m

10000m

800m

2000m

1000m

600m

400m

300m

200m

100m

 

 Z.Pierzchanowski 

 2010 

 

 

 

 

 

 

3:25.56

2:03.03

 

 

 

 

 

 Z.Pierzchanowski 

 2011 

 

 

 

 

2:40.07

 

 

1:58.16

 

 

 

 

 

 

 2012 

 

 

5:11.35

 

2:34.01

 

3:31.84

1:52.39

 

 47,59 

 

 

 

 

 2013 

11:01.66

 

5:10.55

 

2:22.76

 

 3:08.68 

1:52.17

 

48,79

 

 14,67 

 

 

 2014 

10:53.00

 

 

 

2:25.10

 7:03.12 

3:17.64

 1:46.93 

 

48,43

 

 

 

 

 2015 

10:34.99

18:40.95

4:51.32

 

2:24.35

7:03.37

3:16.88

 

 65.7 

 

 29.57 

 

 

 

 2016 

10:44.87

 

5:09.59

 

2:25.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 AZS-UWM Olsztyn 

 2017 

 10:22.94 

 18:10.87 

 4:44.80 

 37:44.73 

 2:17.41 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2018 

10:42.35

 

4:59.14

 

2:21.15

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki sezonu 2019

 

 

3000m 

5000m 

1500m 

 

800m 

 

1000m 

600m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

 

 

 

 1:48.96 

 

 

 

 

 2 

 2019-06-01 Łódź - memoriał Szumlewskiego 

   

 4:52,65 (1) 

                 

 3 

 2019-06-02 Warszawa - mityng

       

 2:22,34 (1) 

             

 4 

 2019-06-05 Łomża - mityng

       

 2:21,07 (3) 

             

 5 

 2019-06-08 Warszawa - mityng

       

 2:19,06 (1) 

             

 6 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 (p.k.) 

   

 4:56,34 (4) 

                 

 7 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 (p.k.) 

       

2:21,15

             

 8 

 2019-06-18 Białystok - mityng 

       

 2:20,22 (3) 

             

 9 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

 10:27,02 (1) 

                     

 10 

 2019-08-18 Sieradz - Mistrzostwa Polski w Biegu na 5 km

 

 19:18,94 (16) 

                   

  11 

 2019-08-28 Sopot - Mistrzostwa Woj. Pom. U-16 (p.k.)

           

 3:06,38 (5) 

         

 12 

 2019-08-31 Ruda Śląska - mityng 

   

4:53,51

                 

 13 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

       

 2:22,41 (6) 

             

 14 

 2019-09-15 Gliwice - mityng

 10:31,51 (2) 

                     

     

Budziłek Oliwia

 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

progresja

     

 3-skok

w dal

100m

 300m

200m

400m

 80m pł. 

  4 x 100m 

 60m  

 wzwyż 

 kula 3kg 

 

D.Dąbrowski 

 2017 

   

 15,40 

 

 35,24 

 1:24.40 

19,67

   

105

5,58

 

 

2018  

9,34 

4,26 

 

 56,73 

     

57,22

 9,79 

   

2019

 

 3-skok 

 w dal 

  100m 

 

     

 

     

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 9,69

4,37

 

 

       

 

   

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 9,81 (3) 

 4,03 

                 

 3 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

9,87

3,92

                 

 4 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy

 9,75 (3) 

                   

 5 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 

 4,34 (+0,5) 

 14,84 (+1,3) 

               

 6 

 2019-05-26 Płońsk - mityng w skokach

 9,85 (+0,8) (5) 

4,09 (-0,6)

                 

 7 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

 9,57 (-1,4) (12) 

                   

 8 

 2019-06-05 Łomża - mityng

9,88 (+2,0) (6) 

                   

 9 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 

 4,27 (-0,5) 

15,01 (-1,4)

               

 10 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 10,07 (+2,5) (6) 

 

  

               

 11 

 2019-06-18 Białystok - mityng 

 9,83 (+1,5) (7) 

                   

 12 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

9,56 (+0,7) (5)

                   

 13 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

 9,84 (+1,5) (2) 

                   

 14 

 2019-09-15 Łódź - mityng

 9,77 (+3,2) (3) 

                   

 

Choromańska Nikola

 CHOROMAŃSKA NIKOLA (07) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

     

60m

 600m 

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 9,85 (3) 

 

 3,66 (5) 

 

 2 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

9,05

 2:12,57 

 3,87 

 15,5 

 

Chrostowska Aleksandra

 CHROSTOWSKA ALEKSANDRA (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

300m

 w dal 

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 66,46 (6) 

 2,69 

 

Chrostowska Zuzanna

 CHROSTOWSKA ZUZANNA  (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

300m

 p.pal. 

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 64,23 (4) 

17,0

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

64,65 (7)

16,0

 

Dąbrowska Dominika

 DĄBROWSKI DOMINIKA (04) tr Marek Mierzejewski 

 

   

progresja

 

 

100m

w dal

200m

300m

 

60

 

 2018 

 14,80 

 4,04 

 31,15 

 50,92 

 

 9,57 

2019

 

 100m  

 

200m 

300m

 400m 

60m

 1 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy 

 

 

 

 48,70 

 

 8,81 

 2 

 2019-01.19 Toruń - mityng halowy

   

 30,24 

     

 3 

 2019-05-11 Warszawa - mityng 

 14,49 (+1,8) 

   

 49,91 

   

 4 

 2019-05-12 Warszawa - mityng

   

 30,64 (- 0,5) 

     

 5 

 2019-05-25 Warszawa - mityng

14,45 (+0,4)

     

73,48

 

 6 

 2019-06-05 Łomża - mityng

 14,37 (+1,3) 

 

 30,75 (+0,4) 

     

 7 

 2019-06-08 Warszawa - mityng

 14,66 (- 0,9) 

 

 30,68 (- 0,9) 

     

 

Długokęcka Zofia

 DŁUGOKĘCKA ZOFIA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

 

 w dal 

 

 

2018

 11,85 

 

2,50

 

2019

   

60m

300m

 

 p.pal. 

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 

 73,27 

 

15,0

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

12,52

 

 

 

 

Drężek Izabela

 DRĘŻEK IZABELA (03) tr Marek Mierzejewski 

 

   

progresja

 

   

100m

 200m 

 w dal 

 4x100m 

 kula (3kg) 

 

 

2017

15,75

36,28

3,25

62,05

 

 

 

2018

15,88

 

 

 

7,50

2019

 

 

100m

 200m

 

 

 

 1 

 2019-05-11 Warszawa - mityng 

 14,80 (+1,3) 

 

 

 

 

 2 

 2019-06-05 Łomża - mityng 

 15,20 (+1,3) 

       

 3 

 2019-08-30 Siedlce - Ogólnopolskie Igrzyska LZS 

 15,15 (-1,6) 

       

 4 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

 15,13 (-1,3) 

 31,77 (-1,0) 

     

 5 

 2019-09-15 Łódź - mityng

 14,74 (+2,9) 

       

      

Dziadak Nikolina

 

 DZIADAK NIKOLINA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

 100m 

 80m ppł 

 4 x 100m 

 

2018 

 4,33 

 8,76 

 15,45 

 15,29 

 58,12 

2019

 

  

 w dal 

 3-skok 

100m 

 

 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 4,46 

 9,26 

 

 

 

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 4,54 

 9,93 (2) 

     

 3 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,60

 10,19 (8) 

     

 4 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 10,12 (4) 

     

 5 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy

4,51

9,41

     

 6 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy

4,52

9,58

     

 7 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 4,84 (+1,4) (6) 

 

 14,56 (+1,6) 

   

 8 

 2019-05-26 Płońsk - mityng w skokach

4,73 (+0,7) (2)

 10,10 (+0,9) (4) 

     

 9 

 2019-06-01 Zamość - MP LZS

 4,74 (+0,7) (12) 

       

 10 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

 

9,56 (-1,9)

     

 11 

 2019-06-05 Łomża - mityng

4,68 (+0,7)

 10,33 (+1,9) (4) 

     

 12 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 4,46 (+0,5) 

 

 14,74 (-1,4) 

   

 13 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 

 10,62 (+1,9) (3) 

     

 14 

 2019-06-18 Białystok - mityng 

 4,34 (+0,6) (7) 

 10,07 (+0,8) (5) 

     

 15 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

 

 10,13 (+0,3) (3) 

     

 16 

 2019-07-12 Poznań OOM (el.)

 

10,31 (- 0,3) 

     

 17 

 2019-08-30 Siedlce - Ogólnopolskie Igrzyska LZS

 4,47 (- 0,4) 

 

 14,85 (0,0) 

   

 18 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

4,73 (+1,5) (3)

 10,28 (+0,6) (1) 

     

 19 

 2019-09-08 Warszawa - mityng

 4,63 (+0,3) (4) 

       

 20 

 2019-09-15 Łódź - mityng

 4,47 (+2,7) (6) 

 10,21 (+4,7) (2) 

     

 

Gumowska Kinga

 GUMOWSKA KINGA (06) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 

 

 

 2018 

10,42

3,37

 

2019

 

60m

 

p.pal

 1 

 2018--05-07 Łomża - Czwartki LA 

 10,18 (4) 

 

 20,0 (3) 

 

Ejzemberg Sara

 EJZEMBERG SARA  (06) - tr Marek Mierzejewski

 

  

 

Progrresja

 

 

60m

600m

w dal

 p.pal. 

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 10,21 

 2:17.10 

 3,84 

29,5

 

Ejzemberg Victoria

 

 EJZEMBERG  VICTORIA (00) tr Marek Mierzejewski

 

       

 

 

progresja

 

 

 

400m

 

200m

100m

 4 x 100m 

4 x 400m

300m

 wzwyż 

 w dal 

600m

1000m

60m

 

 A.Zalewska / D.Dąbrowski 

 2014 

 

 

 

 

 

 

 

130

3,98

1:52.42

 3:39.75 

 

 

D.Dąbrowski 

 2015 

63.73

 

28.36

 

53,56

 

44.90

 

 

1:42.8

 

 

 

 

2016 

 59,76 

 

 27,17 

 13,58 

51,21

 

45,30

 

4,68

 

 

 8,40 

 

 

 2017 

62,64

 

28,12

 

51,21

 4:19.14 (2 )

 44,78 

 

 

 1:48.03 

 

8,53

 

 

2018 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019

   

400m

 400m ppł 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2019-06-05 Łomża - mityng 

64,53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-06-08 Warszawa - mityng

 

 75,06 (5) 

                   

 

Grzymała Magdalena

 

 GRZYMAŁA MAGDALENA (06) - tr Lidia Janczewska

 

   

 

progresja

 

 

60m

300m

 

 w dal 

 wzwyż 

 p.pal. 

 

2018 

 10,30 

 56,38 

 

3,29

120

29,5

2019

 

60m

 

600m

w dal

 

p.pal.

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

9,85

 

 2:20.11 

3,65

 

30,0

 2 

 2019-05-24  Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

10,14

 

2:22,46

3,54

 

26,0

 

Gumowska Kinga

 GUMOWSKA KINGA (06) - tr Adam Długokęcki

 

  

 

 

progresja

 

 

60m

 

 w dal 

 

 

2018 

10,42

 

3,37

 

2019

 

60m

 600m 

w dal

p.pal

 1 

 2018--05-07 Łomża - Czwartki LA

 10,18 (4) 

 

 

 20,0 (3) 

 2 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

10,42

 2:44,57 

3,45

17,5

 

Jacek Anna

 JACEK ANNA  (07) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 

 

2018 

 11,67 

3,10

2019

 

60m

w dal

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 11,59 

2,94

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

12,04

 

 

Kalinowska Paulina

 KALINOWSKA PAULINA (06) - tr Adam Długokęcki

 

   

progresja

 

   

 

600

w dal

 

 

 

2018 

 

2:23.46

3,10

 

2019

 

60m

600

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,80 

 2:12.97

 3,85

21,0

 

Kandybowicz Paulina

 KANDYBOWICZ PAULINA (06) - tr Adam Długokęcki

 

     

progresja

 

     

300m

 

 

 p.pal. 

 

2018 

 

 57,72 

 

 

27,00

2019

 

60m

 

600m

 w dal 

p.pal

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 9,84 

 

 2:19.62 

3,20

26,5

 

Kandybowicz Wiktoria

KANDYBOWICZ Wiktoria (05) - tr Marek Mierzejewski

 

 

 

progresja

 

 

w dal

100m

4x100m

1

2019-05-18 Kadzidło - Mistrzostwa Ostr. I powiatu w LA

4,84 (1)

 

57,81 (1)

2

2019-05-25 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe SZS 

4,46 (1)

 

57,05 (1)

3

2019-05-31 Warszawa - Igrzyska Wojewódzkie SZS

4,70 (6)

 

56,87

4

2019-06-05 Łomża - mityng  

4,88 (- 0,1 (8) 

13,65 (+1,8)

 

5

2019-06-08 Warszawa - mityng

4,72 (+0,8) (5)

 14,09 (- 1,2) 

 

  

Kinalska Natalia

 

 KINALSKA NATALIA tr Marek Mierzejewski

 

   

 

Progresja

 

 

 w dal 

 3-skok 

 

 wzwyż 

 

2018 

4,36

10,02

 

150

2019

 

  

w dal

3-skok

 100m 

 

 1 

 2019-01-05 Aleksandsrów Łódzki - mityng halowy 

4,42

10,11

 

 

 2 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,07

10,11

   

 3 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 4,26 (+2,4) 

 

 14,37 (+0,6) 

 

  4 

 2019-05-12 Warszawa - mityng

 

 9,83 (-1,8) 

   

 5 

 2019-05-26 Warszawa - mityng w skokach

 4,23 (+0,9) (7) 

 10,13 (+0,6) (3) 

   

 6 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

 

9,91 (-0,7) (9)

   

 7 

 2019-06-05 Łomża - mityng  

 

 10,39 (+0,9) (3) 

   

 

Kuklińska Aleksandra

 KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski 

 

     

 

Progresja

 

 

 

   

60m

100m

 

300m

400m

600m

 

w dal

 p.pal. 

 

A.Zalewska

 2016 

   

 

 

 

66,19

 

 

 

3,98

 

 

 

 2017 

   

 10,07 

 16,17 

 

54,85

 1:16.52 

 

 

3,83

 

 

 

 2018 

   

9,69

16,23

 

 50,71 

 

 2:05.81 

 

 4,10 

 15,5 

2019

 

 

1000m

2000m

60m

100m

200m

300m

400m 

600m

800m

w dal

p.pal.

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

   

 9,93 

 

 

 54,21 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01.19 Toruń - mityng halowy

   

9,54

 

31,99

           

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy

   

9,64

       

 1:54,87 

     

 4 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

         

49,03

         

 5 

 2019-05-12 Warszawa - mityng

       

 31,23 (-0,9 

           

 6 

 2019-05-18 Kadzidło - Mistrz. Ostrołęki i pow.

             

 1:58,92 (4) 

     

 7 

 2019-05-25 Kadzidło - Zawody Międzypowiatowe SZS 

             

 1:57,10 (8) 

     

 8 

 2019-06-05 Łomża - mityng

             

1:55,55

     

 9 

 2019-06-08 Warszawa - mityng

     

15,12 (- 1,6)

   

 68,59 

       

 10 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20  

               

 2:46,71 (p.k.) 

   

 11 

 2019-06-18 Białystok - mityng 

           

 69,94 (5) 

       

 12 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

           

69,99

       

 13 

 2019-08-30 Siedlce - Ogólnopolskie Igrzyska LZS

 3:34,25 

                   

 14 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

             

1:55,03

     

 15 

 2019-09-07 Olecko - Międzywojewódzkie Mistrz. Młodzików

 

 8:01,07 (10) 

                 

 16 

 2019-09-14 Ciechanów - Mistrzostwa Mazowsza Młodzik.

3:36,05 (6)

                   

 

Lenkiewicz Magdalena

 LENKIEWICZ MAGDALENA (00) tr Marek Mierzejewski 

 

   

 

progresja

 

 

60m

100m

200m

 

 2018 

 8,36 

 13,27 

27,64

 

2019

 

 

60m

100m 

200m

 1 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy 

8,27

 

 27,62 

 2 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

 8,16 

 

 27,34 

 3 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

 8,15 

 

 27,10 

 4 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

8,29

   

 5 

 2019-02-09 Toruń - HMP U-20

8,21

 

 26,65 

 6 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 

 el. - 12,92 (+1,5); f. - 13,09 (-0,4) 

 

 7 

 2019-05-18 Warszawa - mityng

 

 el. - 13,19 (+0,2); f. - 13,04 (+0,2) 

 26,35 (+0,1) 

 8 

 2019-05-25 Warszawa - mityng

 

el. - 13,06 (+0,6); f. - 13,16(+0,7) (6) 

 

 9 

 2019-06-01 Zamość - MP LZS 

 

 el. - 12,84 (+3,4); f. - 12,92 (+0,3) (7) 

 

 10 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

   

 26,43 (+0,1) (11) 

 11 

 2019-06-05 Łomża - mityng

 

12,89 (+2,0)

26,21 (-0,6) (7) 

 12 

 2019-06-08 Warszawa - mityng 

 

13,02 (- 2,0) 

 26,33 (+1,3) (5) 

 13 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 

13,19 (-0,7); f. 13,05 (-0,6) (4) 

 

 14 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20

   

 26,22 (+1,5) (4) 

 15 

 2019-06-18 Białystok - mityng

 

13,05 (+2,6) (6)

 26,29 (+1,4) (2) 

 16 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

   

 26,37 (+1,3) ( 8) 

 

Łada Marta

 ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski 

Osiągnięcia

1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

2) 4 miejsce trójskoku w Halowych MP U-20 w w Toruniu w 2018 r.

3) 5 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku w 2018 r.

4) 5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2019 r.

5) 10 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Raciborzu

 

       

 

Progresja

 

 

 

3-skok

 w dal 

 100m 

 200m 

 400m 

 400m ppł 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

 300m 

 60m 

 

 A.Zalewska / M.Mierzejewski 

 2014 

 

4,21

 

29,48

68,38

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

 

4,67

13.73

27.93

64.18

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

10,27

4,85

13,32

26,86

60,30

 

51,21

 

44,19

8,61

 

 

 2017 

11,88

4,58

13,02

26,66

59,86

68,74

51,21

4:19.14

43,13

8,49

 

 

 2018 

12,06

5,00

13,61

27,20

61,62

69,11

 

 

 

 8,46 

2019

 

 

3-skok

 w dal 

 

 

 

 

 

 

 

 60m  

 1 

 20.01.2019 Spała - mityng halowy 

 11,52 (3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

 11,74 (5) 

               

 8,64 

 3 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

 11,74 (4) 

               

 8,52 

 4 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

 

 4,82 

               

 5 

 2019-02-10 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20 

 11,79 (5) 

                 

 6 

 2019-05-26 Płońsk - Mityng w skokach

 10,84 (-0,5) (1) 

 4,43 (+0,7 (6) 

               

 7 

 2019-06-01 Zamość - MP LZS

 

 4,66 (+0,4) (6) 

               

 8 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS 

10,62 (-0,1) (6) 

                 

 9 

 2019-06-05 Łomża - mityng

 10,95 (0,0) (1) 

                 

 10 

 2019-06-08 Warszawa - mityng

 11,15 (+0,8) (1) 

                 

 11 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 10,95 (+0,3) (1) 

                 

 12 

 2019-07-04 Racibórz - Mistrzostwa Polski U-20 (el.)

 11,67 (+1,4) (4) 

                 

 13 

 2019-07-04 Racibórz - Mistrzostwa Polski U-20 (F.)

 11,30 (+0,6) (10) 

                 

 

Łozińska Ilona

 ŁOZIŃSKA ILONA (08) tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

300m

600m

 p.pal. 

 

2018 

 69,20 

2:46.15

15,0

2019

 

   

 

600m

p.pal.

 1 

 2018--05-07 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:26.12 (5) 

15,0

 

Marcińczyk Izabela

 MARCIŃCZYK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

 

progresja

 

 

 

400m

 

 60m 

300m

600m

2000m

100m

 

 2018 

 

69,97

 

 9,30 

 50,27 

 1:50.28 

 8:38.85 

 14,98 

2019

 

 800m 

 400m 

 1500m 

 60m

300m

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

     

 

 48,58 (1) 

 

 

 

 2 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

   

 9,04 

       

 3 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 

 64,34 (1) 

 

 

       

 4 

 2019-05-18 Kadzidło - Mistrz. Ostrołęki i pow. 

 2:33,21 (1) 

   

 

       

 5 

 2019-05-25 Kadzidło - Zawody Międzypowiatowe SZS 

 2:33,68 (1) 

   

 

       

 6 

 2019-06-01 Zamość - MP LZS

   

 5:45,01 (9) 

 

       

 7 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

 2:33,09 (11) 

             

 8 

 2019-06-05 Łomża - mityng  

 

 64,26 (8) 

           

 9 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 

 63,08 

           

 10 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 2:31,89 (5) 

             

 11 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

2:37,54

             

 12 

 2019-08-30 Siedlce - Ogólnopolskie Igrzyska LZS

 

62,93

           

 13 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

2:29,13 (8)

             

 

Markowska Anna

 MARKOWSKA ANNA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 

2018 

11,55

2,90

2019

   

60m

 w dal 

 1 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,96 

2,82

 

Matuszak Katarzyna

MATUSZAK KATARZYNA (07) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 

 

2018

13,23

2,70

 

2019

 

 

 

p.pal.

1

2019-05-09 Łomża - Czwartki LA

 

 

13,0

 

Michowska Zuzanna

MICHOWSKA ZUZANNA (08) - tr Adam Długokęcki

 

   

Progresja

 

   

60m

w dal

1

2019-05-09 Łomża - Czwartki LA

10,62

3,21

 

Mierzejewska Michalina

 MIERZEJEWSKA MICHALINA  (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

 

w dal

 

2018 

 11,67 

 

3,00

2019

   

 

300m

w dal

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 

 67,99 (7) 

 2,94 (8) 

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA

 

67,70

3,18

 

Modzelewska Aleksandra

 MODZELEWSKA ALEKSANDRA (06) - tr Lidia Janczewska

 

   

 

progresja

 

 

60

300m

600m

 w dal 

 kula (3) 

 p.pal. 

 

2018 

 10,67 

 62,97 

 2:22.16 

3,47

5,01

27,0

2019

 

   

60

 

600m

w dal

 

p.pal

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

9,73

 

2:24.40

3,65

 

35,0

 2 

 2019-05-24  Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

9,93

 

2:15,76

3,65

 

33,0

 3 

 2019-05-30 Płock 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

9,88

 

2:15,88

3,71 

 

29,0

 

Możdżyńska Katarzyna

 MOŻDŻYŃSKA KATARZYNA (03) tr Marek Mierzejewski

 

 

 

 

progresja

 

 

 

100m

200m

300m

400m

 w dal 

 80m pł. 

60m

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 D.Dąbrowski 

 2017 

14,27

 29,22 

47,29

 1:13.88 

 

19.52

 

120

5,70

62,05

 

 

2018 

 14,09 

29,47

 46,39 

 

 3,85 

 

 8,90 

 

 

56,26

2019

 

 

 

 

 

 

300m

 

 

 

60m

 

 

 

 1 

 2018-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

50,08

 

 

 

8,99

 

 

 

 

Murach Angelika

 MURACH ANGELIKA (04) tr. Marek Mierzejewski

 

  

progresja

 

 

w dal

100m

 

300m

 

2018

3,78

16,12

 

54,03

2019

   

w dal

 

60m

 

 1 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 4,14 (4) 

 

 9,47 

 

 

Napiórkowska Eliza

 NAPIÓRKOWSKA ELIZA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

Progresja

 

   

60m

p.pal.

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

13,08

11,0

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

10,47

14,0

 

Nowak Julia

 NOWAK JULIA (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

 w dal 

 

 

2018 

11,96

1,96

 

2019

 

   

60m

 

p.pal.

 1 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

 10,90 

 

 18,0 (8) 

 

Nurczyk Julia

 

 NURCZYK JULIA (07) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

     

60m

p.pal.

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 11,59 

 17,0 (5) 

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA 

11,78

16,0

 

Orzoł Izabela

 ORZOŁ IZABELA  (08) - tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

progresja

 

   

60m

w dal

 

2018 

10,65

3,20

2019

 

   

60m

w dal

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 10,30 

 3,29 (6) 

 

Pajewska Maja

 PAJEWSKA MAJA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

progresja

       

 w dal 

100m

200m

300m

400m

 80m pł 

 wzwyż 

60m 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

D.Dąbrowski 

2017 

   

16,44

 34,11 

 54,69 

 1:18.22 

17.49

115

 

6,20

62,05

 

 

2018 

 

4,13

 15,44 

 

55,90

     

 9,80 

 

56,67

 

2019

 

 3-skok 

w dal

 100m  

         

 60m  

   

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 

4,23

           

 

   

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 

4,07

           

 9,29 

   

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

4,07

           

9,37

   

 4 

 2019-08-30 Siedlce - Ogólnopolskie Igrzyska LZS 

 

 4,29 (-0,2) 

 14,71 (-1,6) 

               

 5 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

 9,75 (+1,4) (4) 

                   

 

Pażych Klaudia

 PAŻYCH KLAUDIA (03) tr Dariusz Dąbrowski 
progresja
         800m   400m  100m  

300m

600m

 80m pł .

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 2017 

 2:40,82 

68,53

 14,50 

 

 46,97 

 1:46.22 

16,71

135

6,05

57.35

 

 2018 

 

 64,47 

 

 

 

1:46.69

 

 

 

 

2019

 

 

400m

 

 200m 

300m

 

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

   

 

 

 48,99 (2) 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 

 66,63 (3) 

               

 3 

 2019-05-12 Warszawa - mityng 

     

 28,81 (-0,9) 

           

 4 

 2019-05-18 Kadzidło - Mistrz. Ostrołęki i pow. 

 2:51,30 (2) 

                 

 5 

 2019-05-25 Kadzidło - Zawody Międzypowiatowe SZS 

 2:42,86 (3) 

                 

 6 

 2019-05-31 Warszawa - Igrzyska Wojewódzkie SZS

 2:44,34 (6) 

                 

 7 

 2019-06-05 Łomża - mityng  

 

 63,17 (6) 

               

 8 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 

 62,22 (8) 

               

 9 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 2:34,92 (6) 

                 

 10 

 2019-06-18 Białystok - mityng

 

 63,01 (1) 

               

 11 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

 2:27,61 (7) 

                 

 12 

 2019-08-30 Siedlce - Ogólnopolskie Igrzyska LZS 

 

65,34

               

 13 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

2:37,56

                 

 14 

 2019-09-08 Warszawa - mityng

 

64,8

               

 

Pilarska Paulina

PILARSKA PAULINA (00) tr. Marek Mierzejewski 

Osiągnięcia

1. 11 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów U-20 we Włocławku w biegu na 400m przez płotki

Progresja

 

       

 

 

400m

400m ppł

100m ppł

7-bój 

 

300m

200m

100m

w dal

60m

wzwyż

kula (4)

oszczep (600)

800m

600m

4 x 100m

4 x 400m

1500m

 

D.Dąbrowski

2013

 

 

 

 

 

48,90

31,61

14,35

4,35

9,02

 

 

 

 

1:57.46

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2014

67,69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:32.82

1:43.8

 

 

 

 

D.Dąbrowski

2015

64.97

 

 

 

 

 

29.10

 

 

 

 

 

 

2:28.80

1:43.23

54,46

 

 

 

D.Dąbrowski

2016

63,32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:29.62

1:49.83

51,21

 

5:16.20

 

 

2017

62,10

68,70

16,33 (76,2)

 

 

 

 

 

4,85

 

140

 

 

2:35.85

 

56,62

4:19.14

 

 

 

2018

62,01

65,81

16,74 (83,8)

3322

10,27

44,75

27,55

13,74

4,50

 

150

7,72

19,58

2:28.85

1:48.09

 

 

 

2019

 

 

400m

 400m ppł

 100m ppł

7-bój 

 60mppł(84)

 

200m 

 

w dal 

60m 

wzwyż 

kula (4) 

 oszczep (600)

 800m

 

 

 

 

1

2019.01.19. Toruń - mityng halowy

62,33 (8)

 

 

 

10,29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2

2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

61,82 (8)

 

 

 

10,35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2019-02-02 Toruń - mityng halowy

 

 

 

 

 

 

27,99

 

 

 8,55 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

2019-02-10 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20

63,48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

2019-05-18 Warszawa - Mistrzostwa W-wy w Wielob.

 

 

 18,48 (-0,9) 

 

 

 

28,45 (-0,7)

 

 

 

132

7,70

 

 

 

 

 

 

6

2019-05-19 Warszawa - Mistrzostwa W-wy w Wielob.

   

 

3057 (6)

   

 

 

4,30 (+1,3)

 

 

 

18,72

2:40,43

       

7

2019-05-25 Warszawa - mityng

 

72,38 (2)

 

     

 

     

 

 

           

8

2019-06-02 Zamość - MP LZS

 

73,01 (6)

 

     

 

     

 

 

           

9

2019-06-05 Łomża - mityng

63,80 (7)

 

 

     

 

     

 

 

           

10

2019-06-08 Warszawa - mityng

 

 70,00 (3) 

 

     

 

     

 

 

           

11

2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20

 

 73,01 (1) 

 

     

 

     

 

 

           

 

Pyskło Wiktoria

 PYSKŁO WIKTORIA - tr Marek Mierzejewski

 

  

 

 progresja 

 

 

w dal

 3-skok 

 100m 

 60m 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

4,02

     

 2 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy

 4,28 

   

 9,00 

 3 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy  

3,93

   

 8,90 

 4 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 3,91 (+1,6) 

 

 14,23 (+0,6) 

 

 5 

 2019-05-12 Warszawa - mityng

 

 9,63 (-0,5) 

   

 6 

 2019-05-23 Warszawa - mityng w skokach

 4,53 (+1,0) (5) 

 9,75 (-0,3) (6) 

   

 7 

 2019-06-01 Zamość - MP LZS 

4,16 (+0,1)

     

 8 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

 

9,38 (-0,2)

   

 9 

 2019-06-05 Łomża - mityng

 4,39 (+0,3) 

 9,80 (-0,3) (7) 

   

 10 

 2019-06-08 Warszawa - mityng

 4,82 (+1,2) (4) 

 10,22 (+0,4) (3) 

   

 11 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 4,68 (+1,3) (8) 

 

 14,16 (+1,6) 

 

 12 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 

 10,30 (+0,8) (4) 

   

 13 

 2019-06-23 Warszawa - mityng 

 

10,15 (+0,6) (2)

   

 14 

 2019-08-30 Siedlce - Ogólnopolskie Igrzyska LZS

 4,51 (0,0) (8) 

 

 14,29 (+0,3) 

 

 15 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

 4,51 (+0,5) (5) 

 9,75 (+1,4) (3) 

   

 16 

 2019-09-08 Warszawa - mityng

 4,56 (+1,0) (5) 

 

 14,2 (-0,8) 

 

 17 

 2019-09-15 Łódź - mityng

 4,63 (+0,1) (4) 

 9,70 (+2,6) (4) 

   

 

 

Radwańska Alicja

 RADAWAŃSKA ALICJA (04) tr. Marek Mierzejewski

 

   

progresja

 

 

w dal

100m

 4x100m 

 

2018 

4,55

15,19

56,26

2019

 

 

w dal

100m

 

 1 

 2019-05-11 Warszawa - mityng 

 4,61 (-0,2) 

 14,62 (+1,3) 

 

 2 

 2019-06-05 Łomża - mityng  

 4,56 (+0,3) 

 14,38 (+1,3) 

 

 

Roicka Izabela

 ROICKA IZABELA (06) - tr Marek Mierzejewski

 

   

 

progresja

 

   

60m

600m

 w dal 

 

 p.pal. 

 

2018 

 

9,53

2:09.95

4,15

 

23,0

2019

  

 100m 

60m

600m

w dal

 wzwyż 

p.pal.

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 

 9,05 

 2:00.00 

4,26

 

30,0

 2 

 2019-05-24  Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 

9,20

1:59,85

4,33

 

29,0

 3 

 2019-05-30 Płock 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

 

9,56

 2:10,21 

3,91

 

28,0

 4 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

 15,49 (-1,3) 

   

 3,96 (+1,2) 

   

 5 

 2019-09-15 Łódź - mityng

     

 3,99 (+4,5) 

 125 (4) 

 

 

Sobotka Roksana

 SOBOTKA ROKSANA (05) - tr Lidia Janczewska

 

   

 

progresja

 

 

60m

300m

 

 w dal 

 

2018 

 9,36 

 53,01 

 

4,30

2019

 

   

 

 

600m

 

 1 

 2019-05-18 Kadzidło - Mistrzostwa Ostr. i powiatu w LA 

 

 

 2:16.40 (8) 

 

 

Stepnowska Julia

 STEPNOWSKA JULIA (06) - tr Lidia Janczewska

 

   

 

progresja

 

 

60m

300m

600m

 w dal 

 p.pal. 

 

2018 

10,35

 59,66 

 2:10.46 

3,70

30,0

2019

 

60m

 

600m

w dal

p.pal.

 1 

 2019-05-11 Kadzidło - 4-bój LA (powiat) 

 10,00 

 

2:13.01

3,70

32,0

 2 

 2019-05-24  Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

9,98

 

2:12,79

3,73

30,0

 3 

 2019-05-30 Płock 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

9,97

 

2:14,39

3,64

33,0

 

Suchecka Kornelia

 

 SUCHECKA KORNELIA (98) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

srebrny medal w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

srebrny medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017r.

brązowy medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Toruniu w 2015r.

4 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu w 2018 r.

4 miejsce w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w 2017 r.

6 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

8 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu w 2019 r.

8 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

8 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach w 2016 r.

11 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2017 r.

11 miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi w 2015 r.

12 miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 r.

 

   

progresja

     

3-skok

w dal

100m

200m

 4 x 100m 

60m

 

Z.Pierzchanowski 

2012 

   

13,59

     
   

2013 

 

4,80

13,49

   

8,54

   

2014 

10,88

5,07

13,0

   

8,50

   

2015 

11,77

5,42

13,25

   

8,46

   

2016 

11,80

5,41

13,25

27,09

 

8,37

   

2017 

 12,56 

 5,60 

 12,55 

 

51,21

8,16

   

2018 

12,43

5,18

12,97

 26,96 

 

 8,02 

2019

   

3-skok

w dal

 

   

  60m 

 1 

 2019-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 11,15 (2) 

 5,28 (5) 

     

 

 2 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy

 

 5,27 (7) 

     

 8,27 

 3 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 11,71 (5) 

         

 4 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy

11,65 (2)

         

 5 

 2019-01-27 Toruń - mityng halowy 

11,70 (6)

       

8,17

 6 

 2019-02-02 Toruń - mityng halowy 

11,38 (5) 

       

 8,13 

 7 

 2019-02-03 Spała - mityng halowy 

 

 5,18 

       

 8 

 2019-02-16 Toruń - HMPS

12,09 (8)

         

 8 

 2019-06-01 Zamość - MP LZS

 

 5,15 (+0,2) (2) 

       

 9 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

 11,07 (-0,6) (1) 

         

 10 

 2019-06-22 Łódź - mityng

 10,90 (+0,6) (3) 

         

 

Szabłowska Izabela

 SZABŁOWSKA IZABELA (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

60m

p.pal.

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA 

 10,98 

 19,0 (7) 

 

Tołwińska Agata

 TOŁWIŃSKA Agata  (02) tr. Marek Mierzejewski 

 

  

progresja

 

400m

 1 

 2019-05-11 Warszawa - mityng 

 74,05 (7) 

 2 

 2019-06-05 Łomża - mityng   

72,73

 

Julita Trzaska

 TRZASKA JULITA (04) tr Agnieszka Dąbrowska 

 

  

progresja

 

 

300m

600m

 

 

 2018 

 54,62 

 2:06.83 

 

2019

 

 300m

 

1000m

 1 

 2019-01-26 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 3:58,35 (5) 

 2 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 50,39 

   

 

Wierzbowska Małgorzata

 WIERZBOWSKA MAŁGORZATA (05) tr. Dariusz Dabrowski 

 

    

 

Progresja

 

 

 

60m

100m

 

300m

400m

600m

 

 w dal 

 

p.pal

 

 2017 

 

9,52

 15,23 

 

49,96

 69,64 

 

 

4,00

 

 

 

 2018 

 

 9,00 

 

 

 47,31 

 

 1:50.71

 

 4,45 

 

 27,50 

2019

 

 1000m 

 60m

 100m

 200m 

300m

400m 

600m 

 800m 

 

 4 x 100m 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

 49,85 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 

 9,22 

 

 30,43 

             

 3 

 2019-05-11 Warszawa - mityng

       

 47,43 

           

 4 

 2019-05-12 Warszawa - mityng 

     

 31,16 (-0,9) 

             

 5 

 2019-05-18 Kadzidło - Mistrz. Ostrołęki i pow. 

           

 1:49,77 (2) 

   

 57,81 (1) 

 

 6 

 2019-05-25 Kadzidło - Zawody Międzypowiatowe SZS 

           

1:50,56 (4)

   

 57,05 (1) 

 

 7 

 2019-05-31 Warszawa - Igrzyska Wojewódzkie SZS 

                 

56,87

 

 8 

 2019-06-05 Łomża - mityng  

           

 1:46,01 (5) 

       

 9 

 2019-06-08 Warszawa - mityng

   

 14,80 (- 1,6) 

   

 65,61 

         

 10 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20  

             

 2:36,79 (p.k.)  

     

 11 

 2019-06-23 Warszawa - mityng

         

 66,72 

         

 12 

 2019-09-01 Warszawa - mityng

           

1:46,88

       

 13 

 2019-09-07 Olecko - Międzywojewódzkie Mistrz. Młodzik. 

 3:19,81 (6) 

                   

 14 

 2019-09-14 Ciechanów - Mistrzostwa Mazowsza Młodzik.

3:15,45 (3)

                   

 

Wilczewska Kinga

WILCZEWSKA KINGA (08) - tr Adam Długokęcki

 

   

Progresja

 

   

60m

300m

w dal

p.pal.

 

2018

11,77

74,17

2,48

12,5

2019

 

   

60m

300m

 

p.pal.

1

2019-05-07 Łomża - Czwartki LA

10,95

 

 

18,0

2

2019-05-09 Łomża - Czwartki LA

 

 66,80 (8) 

 

 23,5 (3) 

 

Wójtowicz Paula

 WÓJTOWICZ PAULA (02) tr Marek Mierzejewski

 

 

     

 

 

progresja

 

 

 

 w dal 

 3-skok 

 wzwyż 

100m

200m

300m

60m

 80m ppł 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 UKS Clan 

 2015 

3,78

 

 

14,79

 

49,17

9,43

 

 

60,13

 

 UKS Clan 

 2016 

 

8,36

140

 14,26 

30,75

 48,85 

9,33

 

 

 

 

 

 2017 

4,67

9,89

135

14,29

 30,07 

 

 9,05 

14,92

6,37

 

 

 

 2018 

4,42

10,13

115

 

 

 

 

 

 

 

2019

 

 w dal 

3-skok

 

100m 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Warszawa - mityng halowy 

3,84

 9,78 (4) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-20 Spała - mityng halowy 

4,20

9,87

               

 2019-05-11 Warszawa - mityng

 4,21 (+0,7) 

   

 14,83 (+0,2) 

           

 4 

 2019-05-12 Warszawa - mityng

 

 9,92 (-0,5) (3) 

               

 5 

 2019-05-26 Płońsk - mityng w skokach 

 4,10 (+0,6) (8) 

  9,60 (+0,6) (7) 

               

 6 

 2019-06-02 Zamość - MP LZS

 

 9,72 (-1,2) (11) 

               

 7 

 2019-06-05 Łomża - mityng  

 

 9,95 (+1,1) (5) 

               

 8 

 2019-06-15 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

4,46 (-0,1)

   

 14,92 (-1,4) 

           

 9 

 2019-06-16 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18 i U-20 

 

 10,24 (+2,3) (5) 

               

  10 

 2019-06-18 Białystok - mityng

 4,24 (-0,2) (8) 

 9,99 (+0,9) (6) 

               

 

Zera Kamila

         

 ZERA KAMILA (02) tr Marek Mierzejewski 

 

 

 

Progresja

2019

 

 200m 

300m

60m

 1 

 2019-01-13 Toruń - mityng halowy 

 

 48,49 

 9,04 

 2 

 2019-01-19 Toruń - mityng halowy

 30,21 

 

 8,96 

 

 

Zienkiewicz Michalina

 ZIENKIEWICZ MICHALINA (08) - tr Adam Długokęcki 

  

   

Progresja

 

   

300m

600m

 1 

 2019-05-07 Łomża - Czwartki LA

 

 2:51.70 

 2 

 2019-05-09 Łomża - Czwartki LA

 71,50