Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kobiety

 

 

2020

 

Anucińska Magdalena

 ANUCIŃSKA MAGDALENA (08) - Adam Długokęcki

 

   

 

Progresja

 

 

300m

600m

 w dal 

p.pal.

 

2018 

 

2:23.47

 

18,5

 

2019 

56,22

 2:10.12 

 3,26 

19,5

2020

 

 

 

300m

 

  w dal 

p.pal.

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 53,85 (1) 

 

 

 27,5 (1) 

 2 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 55,29 (2) 

 

 3,38 (3) 

 

 

Anucińska Natalia

 ANUCIŃSKA NATALIA (08) - Adam Długokęcki

 

     

 

Progresja

 

 

300m

600m

w dal

 

2018 

66,25

2:29.31

2,80

 

2019 

59,30

 2:16.27 

3,16

2020

 

 

 

300m

 

w dal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 58,09 (3) 

 

 3,28 (5) 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 56,12 (3) 

 

 3,35 (4) 

 

Brulińska Aleksandra

 BRULIŃSKA ALEKSANDRA (08) - tr Adam Długokęcki

 

   

progresja

 

   

60m

300m

w dal

 

 

2018 

11,03

 

3,40

 

 

2019 

9,93

 64,83 

3,80

2020

 

60m

300m

w dal

 1 

 2020-09-24 Łomża - Czwartki LA 

10,43(8)

 

 3,14 (6) 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 10,44 (9) 

 

3,08(6)

 

Budziłek Martyna

 

 BUDZIŁEK MARTYNA (96) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

4 miejsce w biegu na 3000m Halowych Mistrzostwach Polski (seniorów) w 2020 roku

6 miejsce w biegu na 3000m w Halowych Mistrzostwach Polski (seniorów) w 2018 roku

6 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale w 2014 roku

8 miejsce w biegu na 10000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Białej Podlaskiej w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn)

9 miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-20 w Białej Podlaskiej w 2015 roku

10 miejscew w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski U-23 w Suwałkach w 2017 roku (AZS-UWM Olsztyn)

10 miejsce w biegu na 3000m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w 2015 roku

11 miejsce w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski U-23 w Sieradzu w 2018 roku

12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Międzyzdrojach w 2014 roku

 

            

   

 progresja

 

   

3000m

5000m

1500m

10000m

800m

2000m

1000m

600m

400m

300m

200m

100m

 

 Z.Pierzchanowski 

 2010 

 

 

 

 

 

 

3:25.56

2:03.03

 

 

 

 

 

 Z.Pierzchanowski 

 2011 

 

 

 

 

2:40.07

 

 

1:58.16

 

 

 

 

 

 

 2012 

 

 

5:11.35

 

2:34.01

 

3:31.84

1:52.39

 

 47,59 

 

 

 

 

 2013 

11:01.66

 

5:10.55

 

2:22.76

 

3:08.68

1:52.17

 

48,79

 

 14,67 

 

 

 2014 

10:53.00

 

 

 

2:25.10

 7:03.12 

3:17.64

 1:46.93 

 

48,43

 

 

 

 

 2015 

10:34.99

18:40.95

4:51.32

 

2:24.35

7:03.37

3:16.88

 

65.7

 

 29.57 

 

 

 

 2016 

10:44.87

 

5:09.59

 

2:25.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 AZS-UWM Olsztyn 

 2017 

 10:22.94 

 18:10.87 

 4:44.80 

 37:44.73 

2:17.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2018 

10:42.35

 

4:59.14

 

2:21.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2019 

10:27.02

19:18.94

4:52.65

 

 2:16.20 

 

3:06.38

1:48.96

 62.98 

 

 

 

Wyniki sezonu 2020

 

3000m 

 

 

 

800m 

 2000m

1000m

 

 

 

 

 

 1 

 2020-01-12 Toruń - mityng halowy 

 

 

 

 

 

 

 3:00.59 (3) 

 

 

 

 

 

 2 

 2020-01-18 Toruń - mityng halowy 

         

 6:17,83 (1) 

           

 3 

 2020-01-26 Toruń - mityng halowy

 10:03.67 (1) 

                     

 4 

 2020-02-01 Toruń - mityng halowy

       

 2:18,42 (7) 

             

 5 

2020-03-01 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski (seniorów) 

10:09,08 (4)

                     

       

Budziłek Oliwia

 BUDZIŁEK OLIWIA (03) tr Marek Mierzejewski

 

  

   

progresja

 

 

 

 3-skok 

100m

300m

200m

400m

 80m pł. 

 w dal 

 4 x 100m 

60m

 wzwyż 

 kula 3kg 

 

D.Dąbrowski 

2017 

 

15,40

 

 35,24 

 1:24.40 

19,67

3,83

 

 

105

5,58

 

 

2018 

9,34

 

 56,73 

 

 

 

4,26

57,22

 9,79 

 

 

 

 

2019 

9,88

 14,84 

 

 

 

 

4,37

 

 

 

 

2020

 

3-skok

 

 

 

 

 

 w dal

 

 

 

 

 1 

 2020-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 9,67 (8) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2020-01-12 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

 9,71 (4) 

                   

 3 

 2020-01-18 Warszawa - mityng halowy

 9,95 (6) 

             

 8,35  

   

 4 

 2020-01-26 Toruń - mityng halowy

9,82

                   

 5 

 2020-02-02 Warszawa - mityng halowy 

 9,99 (4) 

                   

 6 

 2020-06-27 Płońsk - mityng

 9,59 (+0,4) (3) 

         

 4,31 (+0,7) (4) 

       

 7 

 2020-08-01 Łódź - mityng

9,84 (+0,1)

                   

 8 

 2020-08-15 Biała Podlaska - mityng

 9,77 (+1,0) (8) 

                   

 9 

 2020-08-23 Warszawa - mityng

9,59 (+0,8) (8)

                   

 10 

 2020-08-29 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS

9,51 (-0,4) (8)

                   

 11 

 2020-08-30 Warszawa - mityng

9,91 (+0,6) (8)

                   

 12 

 2020-09-05 Warszawa - mityng

 9,68 (+0,1) (8) 

                   

 13 

 2020-09-13 Warszawa - mityng

 9,79 (+2,1) (4) 

         

4,23 (+2,0)

       

 

Chrostowska Aleksandra

 CHROSTOWSKA ALEKSANDRA (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

   

300m

 w dal 

 

 

 

2019 

64,27

2,93

 

2020

 

 

 

300m

w dal

p.pal

 1 

 2020-09-24 Łomża - Czwartki LA 

61,94 (5)

2,69

 26,5 (1) 

 2

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 58,04 (2) 

 

25,5 (2)

 

Chrostowska Zuzanna

 CHROSTOWSKA ZUZANNA  (08) - tr Adam Długokęcki

 

   

Progresja

 

   

300m

600m

 p.pal. 

 

 

2019 

64,23

 2:45.55 

21,0

2020

 

 

 

300m

 

  p.pal. 

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 63,41 (7) 

 

 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 61,93 (6) 

 

 18,0 (2) 

 

Dobkowska Lena

 DOBKOWSKA LENA  (08) - tr Dariusz Dąbrowski

 

   

60m

w dal

 1 

 2020-09-24 Łomża - Czwartki LA 

10,33 (4)

 3,68 (1) 

 2

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 10,14 (5) 

3,25 (6)

 3 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

10,02 (4)

3,60 (1)

 

Drężek Izabela

 DRĘŻEK IZABELA (03) tr Marek Mierzejewski

 

     

 

progresja

 

 

 

100m

200m

 

 w dal 

 4x100m 

 kula (3kg) 

 

 D.Dąbrowski 

 2017 

15,75

36,28

 

3,25

62,05

 

 

 D.Dąbrowski 

2018 

15,88

 

 

 

 

7,50(4)

 

 

 2019 

 14,80 

 31,77 

 

 

 

 

2020

 

 

 100m

200m 

60m

 

 

 

 1 

 2019-01-26 Toruń - mityng halowy

   

 

 9,25 

 

 

 

 2 

 2020-02-02 Warszawa - mityng halowy 

 

32,14

       

 3 

 2020-06-28 Warszawa - mityng

 

 31,28 (+0,5) 

       

 4 

 2020-08-29 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS 

 

 31,09 (+0,9) 

       

 5 

 2020-08-30 Warszawa - mityng

 15,11 (-0,5) 

 31,90 (+0,9) 

       

 6 

 2020-09-05 Warszawa - mityng

14,83 (-0,5)

         

          

Dziadak Nikolina

 DZIADAK NIKOLINA (03) tr Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

 1) 14 miejsce w trójskoku  w Mistrzostwach Polski U-18 w Radomiu w 2020 r.

 

    

 

Progresja

 

 

w dal

3-skok

100m

 

 80m ppł 

 4 x 100m 

 

2018 

4,33

8,76

15,45

 

15,29

58,12

 

2019 

4,84

10,62

 14,56 

 

 

 

2020

 

   

w dal

3-skok

 100m 

 60m 

 

 

 1 

 2020-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 4,65 (8) 

 10,03 (5) 

 

 

 

 

 2 

 2020-01-18 Warszawa - mityng halowy

 

10,57 (3)

 

 9,08 

   

 3 

 2020-01-26 Toruń - mityng halowy

 

10,28

       

 4 

 2020-02-02 Warszawa - mityng halowy

 

 10,46 (2) 

       

 5 

 2020-02-08 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 5,03 (4) 

 10,41 (7) 

       

 6 

 2020-06-25 Białystok - mityng

 4,70 (+0,2) (6) 

 

 14,15 (+0,1) 

     

 7 

 2020-07-29 - Białystok -mityng

 

 10,77 (+0,6) (4) 

       

 8 

 2020-08-01 Łódź - mityng 

4,57 (-1,2)

10,14 (+0,4)

       

 9 

 2020-08-15 Biała Podlaska - mityng

 

 10,91 (+0,4) (6) 

       

 10 

 2020-08-16 Płock - mityng

 4,82 (+1,1) (6) 

 

 13,7 (r) (+1,0) 

     

 11 

 2020-08-30 Warszawa - mityng

 

 11,15 (+0,7) (2) 

       

 12 

 2020-09-05 Warszawa - mityng

 

 10,56 (+0,7) (3) 

       

 13 

 2020-09-13 Warszawa - mityng

 4,89 (+1,6) (3) 

 

13,80 (+1,8)

     

 14 

 2020-09-19 Radom - Mistrzostwa Polski U-18

 

 11,06 (+0,3) (14) 

       

 15 

 2020-09-27 Warszawa - Mistrzostwa Maz. U-18

 

10,59 (- 1,3) (1)

       

   

Ejzemberg Victoria

 EJZEMBERG  VICTORIA (00) tr Marek Mierzejewski

 

        

 

 

progresja

 

 

 

 3-skok

400m

 400m ppł 

200m

100m

 4 x 100m 

4 x 400m

300m

 wzwyż 

 w dal 

600m

1000m

60m

 

A.Zalewska / D.Dąbrowski 

2014 

 

 

 

 

 

 

 

 

130

3,98

1:52.42

 3:39.75 

 

 

D.Dąbrowski 

 2015 

 

63.73

 

28.36

 

53,56

 

44.90

 

 

1:42.8

 

 

 

 

2016 

 

 59,76 

 

 27,17 

 13,58 

51,21

 

45,30

 

4,68

 

 

 8,40 

 

 

2017 

 

62,64

 

28,12

 

51,21

 4:19.14 (2) 

 44,78 

 

 

 1:48,00 

 

8,53

 

 

2018 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 

 

 64,53 

75,06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020

   

 

 

3-skok

 

 

 

 

 

 

 

 

 w dal  

 

 

 

 1 

 2020-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

 9,74 (7) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2020-01-12 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

 9,64 (5) 

                       

 3 

 2020-01-26 Toruń - mityng halowy

9,34

                       

 4 

  2020-02-08 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

9,67

               

 4,35 

     

 

Gawrych Antonina

 GAWRYCH ANTONINA (09) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

Progresja

 

 

60m

300m

w dal

 

2019

10,82

 63,49 

2,83

2020

 

   

60m

 300m  

w dal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 10,05 (2) 

 

 3,34 (3) 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 

 56,74 (2) 

 3,45 (3) 

 

Geżyńska Karolina

GEŻYŃSKA KAROLINA (09) tr Marianna Pędzich

 

 

Progresja

 

   

300m

p.pal

1

2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

51,14(1)

16,0 (10)

2

2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

50,44 (1)

19,0 (4)

 

Golon Karolina

 GOLON KAROLINA (06) tr. Dariusz Dąbrowski 

 

 

 

progresja

 

 

60m

100m

 

600m

 w dal 

 p.pal. 

 

2019 

 8,50 

 15,01 

 

 2:06.65 

4,33

23,0

2020

 

 

 

 

 

300m

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Toruń - Mityng halowy 

 

 

 49,85 

 

 

 

 2 

 2019-01-18 Toruń - Mityng halowy 

   

48,59

     

   

Gruz Małgorzata

GRUZ MAŁGORZATA (05) tr. Marek Mierzejewski

 

progresja

 

w dal

wieloskok

100m

60m

1

2020-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,54 (3)

 

 

 

2

2020-01-12 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

 4,15 (7) 

 

 

 

3

2020-01-18 Warszawa - mityng halowy

4,22

 

 

9,01

4

2020-07-04 Płońsk - mityng

3,97 (-1,1) (4)

9,54 (+0,7) (2)

 

 

5

2020-08-21 Aleksandrów Łódzki - Mistrzostwa Aleksandrowa

 

9,55 (+1,8) (3)

 

 

6

2020-09-20 Warszawa - mityng

 

9,90 (- 0,7) (3)

 

 

7

2020-10-03 Warszawa

 4,26 (+5,3) (8)

 

el.-14,58 (- 4,2); f.-14,51 (-1,9) (8)

 

 

Kuklińska Aleksandra

 KUKLIŃSKA ALEKSANDRA (05) tr Dariusz Dąbrowski

 

      

 

Progresja

 

 

 

600m

1000m

2000m

800m

400m

60m

100m

200m

300m

 w dal 

 p.pal. 

 

 A.Zalewska 

 2016 

 

 

 

 

 

 

 

 

66,19

3,98

 

 

 

 2017 

 

 

 

 

 1:16.52 

 10,07 

16,17

 

54,85

3,83

 

 

 

 2018 

2:05.81

 

 

 

 

9,69

16,23

 

50,71

4,10

15,5

 

 

 2019 

 1:54.87 

 3:34.25 

 8:01.07 

 2:46.71 

68,59

9,54

 15,12 

 31,23 

 49,03 

 

 

2020

 

 

600m

1000m 

2000m 

 800m

400m 

 

 

200m

300m

 

 

 1 

 2020-01-12 Toruń - mityng halowy 

2:00.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2020-01-18 Toruń - mityng halowy

1:58,63

                   

 3 

 2020-02-01 Toruń - mityng halowy

               

50,34

   

 4 

 2020-07-01 Pasłęk - mityng

     

 2:53,47 (7) 

             

 5 

 2020-07-05 Warszawa - mityng

             

 30,39 (+1,2) 

     

 6 

 2020-08-16 Płock - mityng

       

71,26

           

 7 

 2020-08-23 Warszawa - mityng

     

2:52,34

             

 8 

 2020-08-26 Olsztyn - mityng

                     

 9 

 2020-08-30 Warszawa - mityng

 

 3:38,80

           

49,63

   

 10 

 2020-09-06 Piaseczno - mityng

1:55,07

                   

 11 

 2020-09-12 Ciechanów - MMM

   

 8:44.80 (11) 

               

 12 

 2020-09-19 Ciechanów - M.Maz.Mł. 

 

 3:47.04 (6) 

                 

 

Litorowicz Oliwia

 LITOROWICZ OLIWIA (09) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

Progresja

 

   

300m

w dal

 1 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 60,08 (5) 

 3,08 (10) 

 

Litorowicz Zuzanna

 LITOROWSKA ZUZANNA (11) tr Dariusz Dąbrowski 

 

 

 

Progresja

 

   

300m

w dal

 1 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

  68,90 (4) 

 2,73 (9) 

 

Łada Marta

 ŁADA  MARTA (00) tr Marek Mierzejewski

Osiągnięcia

 1) brązowy medal w trójskoku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r. 

 2) 4 miejsce trójskoku w Halowych MP U-20 w w Toruniu w 2018 r.

 3) 5 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku w 2018 r.

 4) 5 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2019 r.

 5) 10 miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Polski U-20 w Racibożu w 2019 r.

 

       

 

Progresja

 

 

 

3-skok

 w dal 

 100m 

200m

400m

 400m pł 

 4 x 100m 

 4 x 400m 

300m

60m

 

 A.Zalewska / M.Mierzejewski 

 2014 

 

4,21

 

29,48

68,38

 

 

 

45,96

 

 

 

 2015 

 

4,67

13.73

27.93

64.18

 

53,56

 

44.53

 

 

 

 2016 

10,27

4,85

13,32

26,86

60,30

 

51,21

 

44,19

8,61

 

 

 2017 

11,88

4,58

 13,02 

 26,66 

 59,86 

68,74

51,21

4:19.14

 43,13 

8,49

 

 

 2018 

12,06

 5,00 

13,61

27,20

61,62

69,11

 

 

 

 8,46 

 

 

 2019 

11,79

4,82

 

 

 

 

 

 

 

 

2020

 

 

3-skok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2020-07-29 Białystok - mityng 

 11,38 (-0,8) (2) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2020-08-01 Łódź - mityng  

 11,18 (+1,0) (8) 

                 

 3 

 2020-08-15 Biała Podlaska - mityng 

 11,40 (+0,3) (4) 

                 

 4 

 2020-08-23 Warszawa - mityng

11,27 (+0,6) (1)

                 

 5 

 2020-08-29 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS

10,76 (+0,3) (3)

                 

 6 

 2020-08-30 Warszawa - mityng

10,94 (+0,2) (3)

                 

 7 

 2020-09-04 Biała Podlaska - mityng

11,11 (-0,1) (12)

                 

 

Marcińczyk Izabela

 MARCIŃCZYK IZABELA (03) tr Dariusz Dąbrowski

Osiągnięcia

 1) 17 miejsce w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski U-18 w Radomiu w 2020 r.

 

    

 

progresja

 

 

400m

800m

1500m

600m

2000m

60m

100m

 

300m

 

 2018 

69,97

 

 

 1:50.28 

 8:38.85 

9,27

 14,98 

 

50,27

 

 2019 

 62,93 

 2:29.13 

 5:45.01 

 

 

 9,04 

 

 

 48,58 

2020

 

  

400m 

 800m

1500m 

600m

 

 

 

 200m 

 300m

 1 

 2019-01-12 Toruń - mityng halowy 

 

 

 

 1:45.06 

 

 

 

 

 

 2 

 2019-01-18 Toruń - Mityng halowy

     

1:45,98

         

 3 

 2020-01-26 Toruń - mityng halowy

63,75

               

 4 

 2020-02-01 Toruń - mityng halowy 

 

2:30,53

             

 5 

 2020-06-25 Białystok - mityng

 63,81 (5) 

               

 6 

 2020-06-28 Warszawa - mityng

 

 2:24,70 (3) 

             

 7 

 2020-07-01 Pasłęk - mityng

 

 2:25,36 (1) 

             

 8 

 2020-07-05 Warszawa - mityng

 

 2:23,71 (6) 

             

 9 

 2020-08-16 Płock - mityng

 63,24 (2) 

               

 10 

 2020-08-23 Warszawa - mityng

 

 2:22,89 (6) 

             

 11 

 2020-08-26 Olsztyn - mityng

 66,64 (6) 

             

 45,04 (3) 

 12 

 2020-08-28 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS 

   

 5:12,63 

           

 13 

 2020-08-29 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS 

 

2:23,06

             

 14 

 2020-09-06 Piaseczno - mityng

 

2:25,60

             

 15 

 2020-09-13 Warszawa - mityng

62,27

           

28,51 

 

 14 

 2020-09-18 Radom - Mistrzostwa Polski U-18

   

 5:21,78 (17) 

           

 15 

 2020-09-27 Warszawa - Mistrzostwa Maz. Jun. 

 

2:26,80 (4)

             

 

Michalak Zuzanna

 MICHALAK ZUZANNA (10) tr Adam Długokęcki

 

 

 

Progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 10,59 (3) 

 2,93 (5) 

 

Michowska Zuzanna

 MICHOWSKA ZUZANNA (09) tr Adam Długokęcki

 

 

Progresja

 

   

300m

w dal

 1 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 59,39 (4) 

 3,23 (8) 

 

Mielnicka Lila

 MIELNICKA LILIA (09) tr Dariusz Dąbrowski 

 

 

Progresja

 

   

600m

p.pal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 2:09.26 (2) 

 19,0 (7) 

 2 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 2:00,04 (1) 

19,0 (5)

 

Mielnicka Nela

 MIELNICKA NELA (09) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

Progresja

 

   

600m

p.pal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 2:26.63 (4) 

 17,0 (7) 

 2 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 2:22,67 (3) 

14,5 (7)

 

Mierzejewska Michalina

 MIERZEJEWSKA MICHALINA  (08) - tr Adam Długokęcki 

 

   

progresja

 

   

60m

300m

w dal

 

 

2018 

11,67

 

3,00

 

 

 2019 

 11,46 

67,70

3,25

2020

 

   

60m

300m

w dal

 1 

 2020-09-24 Łomża - Czwartki LA 

 

 64,04 (6) 

 3,29 (4) 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 

 64,98 (8) 

3,31 (4)

 3 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 

65,25 ( 8)

3,30 (6)

 

Murach Angelika

 MURACH ANGELIKA (04) tr. Marek Mierzejewski

 

   

progresja

 

 

w dal

100m

60

300m

 

 2018 

3,78

 16,12 

 

 54,03 

 

2019 

4,14

 

 9,47 

 

2020

 

  

w dal

 

 

 

 1 

 2020-07-04 Płońsk - mityng 

 4,04 (0,0) (6) 

 

 

 

 2 

 2020-07-29 - Białystok -mityng 

 4,18 (+0,9) 

     

 3 

 2020-08-16 Płock - mityng 

4,33 (- 0,07) 

     

 4 

 2020-08-23 Warszawa - mityng

 4,46 (+1,6) (7) 

     

 5 

 2020-08-28 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS 

4:38 (+0,5)

     

 6 

 2020-09-05 Warszawa - mityng

4,43 (+0,1) (8)

     

 7 

 2020-09-13 Warszawa - mityng

4,48 (+0,5) (8)

     

 8 

 2020-09-20 Warszawa - mityng

4,27 (- 1,4) (5)

     

 

Nowak Julia

 NOWAK JULIA (09) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

Progresja

 

   

 300m 

600m

 w dal 

p.pal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:23.26 (4) 

 

 25,5 (3) 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 58,99 (4) 

 

3,18 (4) 

 

 

Orzoł Izabela

 ORZOŁ IZABELA  (08) - tr Dariusz Dąbrowski

 

 

 

progresja

 

 

60m

300m

w dal

 

 2018 

10,65

 

3,20

 

2019 

10,30

 63,59 

3,29

2020

 

   

60m

300m

w dal

 1 

 2020-09-24 Łomża - Czwartki LA 

 10,12 (2) 

 55,36 

 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

9,72 (4)

 

 3,67 (2) 

 3 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

10,30 (5)

 

 3,47 (2) 

 

Pajewska Maja

 

 PAJEWSKA MAJA (03) tr Marek Mierzejewski

 

   

 

progresja

 

 

 

3-skok

 w dal 

100m

200m

300m

400m

 80m pł 

 wzwyż 

 60m 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 D.Dąbrowski 

 2017 

 

 

16,44

 34,11 

 54,69 

 1:18.22 

17.49

115

 

6,20

62,05

 

 

 2018 

 

 4,13 

 15,44 

 

55,9

 

 

 

9,8

 

56,67

 

 

 2019 

9,75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020

 

   

3-skok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 

 2020-07-29 Białystok - mityng 

 9,69 (+0,0) (8) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2020-08-23 Warszawa - mityng 

 9,83 (+0,8) (7) 

                   

 3 

 2020-08-29 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS 

 9,72 (+0,1) (7) 

                   

 4 

 2020-08-30 Warszawa - mityng

 10,03 (+0,8) (6) 

                   

 5 

 2020-09-05 Warszawa - mityng

9,87 (+1,0) (6)

                   

 

Parzych Aleksandra

 PARZYCH ALEKSANDRA (08) tr Dariusz Dąbrowski 

 

 

 

Progresja

 

   

60m

w dal

 1 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 11,07( 6) 

 3,12 (10) 

 

Pażych Klaudia

 PAŻYCH KLAUDIA (03) tr Dariusz Dąbrowski 

 

    
 

progresja

 

 

800m

600m

400m

 

300m

100m

200m

 80m pł. 

 wzwyż 

 kula 3kg 

 4x100m 

 

 2017 

2:40.82

 1:46.22 

68,53

 

 46,97 

 14,50 

 

16,71

135

6,05

57.35

 

 2018 

 

1:46.69

64,47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2019 

 2:27.61 

 

 62,22 

 

48,99

 

 28,81 

 

 

 

 

2020

 

 

600m

400m 

 400m pł. 

 300m

 

 200m

 

 

 

 

 1 

 2019-01-12 Toruń - mityng halowy 

 

 1:47.50 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2019-01-18 Toruń - Mityng halowy 

 

1:51.12

                 

 3 

 2020-01-26 Toruń - mityng halowy 

   

64,90

               

 4 

 2020-02-01 Toruń - mityng halowy 

       

 44,97 

           

 5 

 2020-06-25 Białystok - mityng 

   

 63,32 (4) 

               

 6 

 2020-07-01 Pasłęk - mityng 

   

64,35

               

 7 

 2020-07-05 Warszawa - mityng

           

 28,63 (+1,8) 

       

 8 

 2020-08-16 Płock - mityng 

   

 68,00 (6) 

               

 9 

 2020-08-23 Warszawa - mityng 

     

 73,97 (7) 

             

 10 

 2020-08-28 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS 

   

64,52

               

 11 

 2020-08-29 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS

           

 28,56 (+1,7) 

       

 12 

 2020-09-06 Piaseczno - mityng

 

 1:43,58 (6) 

                 

 

Półtorak Oliwia

 

 PÓŁTORAK OLIWIA (10) tr Dariusz Dąbrowski

 

   

Progresja

 

 

 

60m

300m

w dal

 p.pal. 

 

 

2019 

10,32

59,20

3,13

15,0

2020

 

   

60m

300m

 

 

 1 

 2020-09-06 Piaseczno - mityng 

 el.-10,03(+2,9); f-9,87(+2,7)(6) 

 54,98 (3) 

 

 

 2 

 2020-09-24 Łomża - Czwartek LA 

10,10 (2)

57,28 (2)

   

 3 

 2020-10-01 Łomża - Czwartek LA

10,04 (2)

 

  3,34 (3) 

 

 4 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA

 

 56,47 (1) 

3,40 (2)

 

                             

Pyskło Wiktoria

  

PYSKŁO WIKTORIA - tr Marek Mierzejewski

 

 

progresja

 

 

3-skok

w dal

100m

60m

 

2019

10,30

4,81

14,16

8,90

2020

 

 

 

3-skok

w dal

 100m

60m 

1

2020-01-05 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

10,34 (3)

4,63

 

 

2

2020-01-12 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

10,08 (3)

 

 

 

3

2020-01-18 Warszawa - mityng halowy

10,12 (5)

 

 

8,73

4

2020-01-26 Toruń - mityng halowy

9,85

 

 

 

5

2020-02-02 Warszawa - mityng halowy 

9,97 (5)

 

 

 

6

 2020-02-08 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy 

9,49

4,47

 

 

7

2020-06-25 Białystok - mityng

 

4,52 (+0,7) (8)

14,44 (+0,1)

 

8

2020-06-27 Płońsk - mityng

10,15 (+0,5) (3)

4,46 (+0,8) (3)

 

 

9

2020-07-04 Płońsk - mityng

10,02 (+1,0) (3)

4,46 (-0,4) (4)

 

 

10

2020-07-29 - Białystok -mityng

10,46 (+0,7) (6)

 

 13,92 (- 1,0)

 

11

2020-08-01 Łódź - mityng 

10,33 (+0,1)

4,49 (- 0,4)

 

 

12

2020-08-15 Biała Podlaska - mityng

 

 

 

 

13

2020-08-16 Płock - mityng

 

4,70 (+1,0) (7)

13,75 (+1,3)

 

14

2020-08-23 Warszawa - mityng

10,19 (+1,2) (4)

     

15

2020-08-28 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS

 

4,53 (+0,4)

   

16

2020-08-29 Ciechanów - Mistrzostwa Polski LZS

10,25 (+0,2) (3)

     

17

2020-08-30 Warszawa - mityng

10,23 (+0,2) (4)

     

18

2020-09-05 Warszawa - mityng

10,04 (+0,7) (2)

     

19

2020-09-13 Warszawa - mityng

10,49 (+1,0) (3)

4,72 (+0,7) (5)

   

20

2020-09-27 Warszawa - mityng

10,24 (- 0,6) (3)

     

 

Roicka Izabela

 

ROICKA IZABELA (06) - tr Marek Mierzejewski

 

 

progresja

 

 

w dal

100m

 

 

60m

600m

wzwyż

 

p.pal.

 

2018

4,15

 

 

 

9,53

2:09.95

 

 

23,0

 

2019

4,33

15,49

 

 

9,05

1:59.85

125

 

30,0

2020

 

w dal

 100m

80m ppł

wieloskok

 60m

 

 wzwyż

kula (3kg) 

 

1

2020-01-05 Aleksandrów Łodzki - mityng halowy

4,52 (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

2

2020-01-12 Aleksandrów Łódzki - mityng halowy

4,13 (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2020-01-18 Warszawa - mityng halowy

4,37

 

 

 

9,44

 

 

 

 

4

2020-01-25 Toruń - mityng halowy

4,42

 

 

 

8,93

 

 

 

 

5

2020-02-02 Warszawa - mityng halowy

4,35

 

 

 

9,01

 

 

 

 

6

2020-06-25 Białystok - mityng

4,68 (+1,2) (2)

14,16 (+0,7) (4,)

 

 

 

 

 

 

 

7

2020-06-27 Płońsk - mityng

 

 

 

9,60 (+0,4) (1)

 

 

 

 

 

8

2020-07-04 Płońsk - mityng

4,34 (+0,4) (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

9

2020-07-29 - Białystok - mityng

4,54 (-0,5)

 14,36 (- 1,0) 

 

 

 

 

 

 

 

10

2020-08-21- Aleksandrów Łódzki - Mistrzostwa Aleksandrowa

4,75 (- 0,4) (3)

 

 

9,71 (+0,4) (2)

 

 

 

 

 

11

2020-08-23 Warszawa - mityng

4:64 (+1,1) (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

12

2020-08-30 Warszawa - mityng

4,69 (+1,6) (1)

 

14,98 (+1,2) (4)  

 

 

 

 

 

13

2020-09-05 Warszawa - mityng

 

 

13,91 (-1,0) (6)

10,04 (+0,7) (2)

 

 

 

 

 

14

2020-09-12 Ciechanów - MMM

4,64 (+0,1) (7)

 

el. - 13,77 (+2,5); f - 12,99 (+2,1) (7)

           

15

2020-09-19 Ciechanów - M.Maz.Mł.

4,73 (+0,4) (3)

 

el. - 13,68 (+0,3); f - 13,41 (-1,6) (3)

           

16

2020-09-20 Warszawa - mityng

 

 

 

9,76 (+0,3) (4)

         

17

2020-09-27 Słupsk - Mistrzostwa Polski U-16

     

9,94 (+0,4) (17)

         

18

2020-10-03 Warszawa - mityng

4,48 (+4,8) (5)

 

13,48 (- 2,6) (8)

     

145

8,01 (8)

 

 

Rusiłowicz Kornelia

 

 RUSIŁOWICZ KORNELIA (09) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

Progresja

 

   

 300m 

600m

 w dal 

p.pal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 

 2:04.61 (1) 

 

 17,5 (4) 

 2 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

54,41 (1) 

 

3,18 (7) 

 

 

Szabłowska Izabela

 SZABŁOWSKA IZABELA (09) - tr Adam Długokęcki 

2020

 

   

60m

p.pal

 1 

 2020-09-24 Łomża - Czwartki LA 

10,34(6)

23,0(1)

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 10,32 (5 )

 25,5 (1) 

 

Wierzbowska Małgorzata

 WIERZBOWSKA MAŁGORZATA (05) tr. Dariusz Dąbrowski

 

     

 

    Progresja

 

 

 

1000m

600m

800m

400m

60m

100m

200m

300m

w dal

 4x100m 

p.pal

 

 2017 

 

 

 

 

69,64

9,52

15,23

 

49,96

4,00

 

 

 

 2018 

 

 

1:50.71

 

 

 9,00 

 

 

 47,31 

 4,45 

 

 27,50 

 

 2019 

 

 3:15.45 

 1:46.01 

 2:36.79 

 65,61 

9,22

 14,80 

 30,43 

47,43

 

56,87

 

2020

 

 

 

 2000m 

1000m 

600m

 800m 

 400m

 

 

 

 300m

 

 

 

 1 

 2020-01-12 Toruń - mityng halowy 

 

 

1:49.54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 

 2020-02-01 Toruń - mityng halowy

               

48,19

     

 3 

 2020-06-25 Białystok - mityng

       

 68,89 (8) 

             

 4 

 2020-07-01 Pasłęk - mityng

     

 2:36,26 (5) 

               

 5 

 2020-08-23 Warszawa - mityng 

     

 2:31,96 (8) 

               

 6 

 2020-08-26 Olsztyn - mityng

 

 3:15,78 (4) 

                   

 7 

 2020-09-06 Piaseczno - mityng

   

1:46,61

                 

 8 

 2020-09-12 Ciechanów - MMM

 7:14.10 (4) 

                     

 9 

 2020-09-19 Ciechanów - M.Maz.Mł. 

 

 3:11.45 (1) 

                   

 10 

 2020-09-26 Słupsk - Mistrzostwa Polski U-16 

 7:14,57 (14) 

                     

 

Wilczewska Aleksandra

 WILCZEWSKA ALEKSANDRA (05) - tr Marek Mierzejewski 

 

 

 

progresja

 

 100m 

60m

 w dal 

 wieloskok 

 1 

 2020-01-18 Warszawa - mityng halowy 

 

 9,30 

3,52

 

 2 

 2020-02-02 Warszawa - mityng halowy

 

 9,18 

   

 3 

 2020-08-21 Aleksandrów Łódzki - Mistrzostwa Aleksandrowa 

 14,60 (-1,9) 

   

 8,91 (+2,0) (4) 

 4 

 2020-09-04 Warszawa - mityng

14,94 (- 0,4)

   

8,10 (0,0) (4)

 

Wilczewska Kinga

 WILCZEWSKA KINGA (08) - tr Adam Długokęcki

 

   

 

Progresja

 

 

60m

300m

 w dal 

p.pal.

 

 2018 

11,77

74,17

2,48

12,5

 

 2019 

10,95

 66,04 

 

24,0

2020

 

  

60m

300m

 

p.pal.

 1 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 10,85 (10) 

 

 

 27,5 (1) 

 

Wołosz Maja

 WOŁOSZ MAJA (07) - tr Dariusz Dąbrowski

 

   

progresja

 

   

60m

300m

600m

w dal

 wzwyż 

 

 Lidia.Janczewska 

2018 

 11,02 

 58,96 

2:08.01

 2,90 

110

 

 Lidia.Janczewska 

 2019 

 

 

2:07.12

 

 

2020

 

 

 

 

 600m

 

 

 1 

 2020-07-01 Pasłęk - mityng 

 

 

 2:05.26 

 

 

 2 

 2020-08-30 Warszawa - mityng

 

51,65

     

 

Zagórska Patrycja

 ZAGÓRSKA PATRYCJA (09) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

Progresja

 

   

300m

w dal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 63,14 (6) 

 2,48 (10) 

 

Zalewska Justyna

 ZALEWSKA JUSTYNA (10) tr Adam Długokęcki 

 

 

 

Progresja

 

   

60m

 1 

 2020-10-08 Łomża - Czwartki LA 

 13,00 (11) 

 

Zienkiewicz Milena

 ZIENKIEWICZ MICHALINA  (09) tr Dariusz Dąbrowski 

 

 

Progresja

 

   

300m

p.pal

 1 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

 62,92 (5) 

 11,5 (13) 

 2 

 2020-10-01 Łomża - Czwartki LA 

68,33 (9)

 14,0 (10)