Kolejne starty naszych zawodników

W ostatni weekend startowaliśmy nie tylko w Zamościu. 1 czerwca Martyna Budziłek wystartowała w Łodzi w Memoriale Szumlewskiego na dystansie 1500m i wygrała ten bieg z czasem 4:52,65s. Dzień później 2 czerwca Martyna biegała w Warszawie na 800m i ponownie zajęła 1 miejsce, osiągając czas 2:22,34s.
W piątek 31 maja odbyły się w Warszawie finały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. W skoku w dal młodziczek 6 miejsce zajęła Wiktoria Kandybowicz (SP Troszyn) – 4,70m, a w biegu na 800m juniorek U-17 także 6 była Klaudia Pażych (SP Olszewo-Borki) – 2:44,34s.

W czwartek 30 maja w Płocku odbyły się finały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym. Tam w reprezentacji SP Olszewo-Borki wystartowały 4 nasze zawodniczki: