„Makroregion” Młodzików w Olecku (09.09.2017)

W sobotę 9 września odbyły się w Olecku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce z udziałem 14 i 15 letnich zawodników klubów z województwa Mazowieckiego i Warmińsko-Mazurskiego. W zawodach wystartowała 5-osobowa reprezentacja naszego Klubu, a najlepiej spośród nich wypadła Klaudia Pażych (03), która samotnie prowadząc od startu do mety wygrała serię B w biegu na 600m z czasem 1:50,86s. Biorąc pod uwagę serię A, zajęła 9 miejsce w całych zawodach.
10 miejsce w skoku w dal (4,41m) i 12 w skoku wzwyż (130) zajęła Paula Wójtowicz (03).