Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Martyna Budziłek druga w Olsztynie

W sobotę 11 marca odbył się w Olsztynie ostatni z 5 biegów przełajowych na dystansie 5 km w ramach cyklu City Trail edycji 2022/2023. W zawodach wystartowała nasza zawodniczka Martyna Budziłek, która z czasem 20:57s zajęła 2 miejsce. Bieg ukończyło 236 osób w tym 76 kobiet.
Martyna zajęła także 2 miejsce w całej olsztyńskiej edycji City Trail 2022/2023, a teraz przed naszą zawodniczką finał ogólnopolski, który odbędzie się 1 kwietnia w Warszawie.

Po sobotnim biegu Martyna udzieliła wywiadu dla strony internetowej www.citytrail.pl, w którym powiedziała: - "Ten sezon był dla mnie trudny, problemy ze zdrowiem wzięły górę. Nie jest łatwo biegać mocno i wygrywać z niskimi wynikami krwi. Ale uważam się za silną kobietę, pomimo problemów ze zdrowiem czy w życiu prywatnym umiem odnaleźć rozwiązania i dążę do zrealizowania swoich celów i marzeń. Dobrym tego przykładem był trzeci bieg CITY TRAIL w kończącym się sezonie. Po 2 km zaliczyłam upadek na trasie, ale nie poddałam się i do końca wierzyłam, że jeszcze jestem w stanie wygrać i tak się stało. Planuję wystartować w ogólnopolskim biegu finałowym – CITY TRAIL Gold. Po cichu liczę, że warszawska trasa będzie mniej wymagająca niż ubiegłoroczna w Bydgoszczy - podkreśliła po zawodach Martyna Budziłek, druga zawodniczka dzisiejszego biegu i klasyfikacji generalnej w Olsztynie".

https://www.radiooko.pl/srebrny-medal-dla-martyny-budzilek/

https://sport.eostroleka.pl/martyna-budzilek-druga-w-city-trail-przed-nia-final-ogolnopolski-102165.html