Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mazowieckie i Ogólnopolskie Igrzyska Młodzież Szkolnej w Biegach Przełajowych

5 kwietnia w Kamionie k/Sochaczewa odbyły się finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych, w których wystartowało kilka naszych zawodniczek reprezentując swoje szkoły. Najlepiej wypadły Małgorzata Wierzbowska (05) – SP Troszyn i Izabela Marcińczyk (03) – SP 4 Ostrołęka, które w swoich rocznikach zajęły 4 miejsca (1000m). 20 w roczniku 2003 była Klaudia Pażych – SP Olszewo-Borki, a 24 w śród dziewcząt ze szkół średnich Agata Tołwińska (1500m).
Małgosia i Iza uzyskały prawo startu w Igrzyskach Ogólnopolskich, które odbyły się także w Kamionie 26 kwietnia. Iza z przyczyn rodzinnych nie mogła wystartować, natomiast Małgosia Wierzbowska spisała się bardzo dobrze zajmując 5 miejsce na 1000m wśród dziewcząt z całej Polski.

 

https://www.radiooko.pl/informacje/informacje-sportowe/23821-mazowieckie-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-w-biegach-przelajowych

http://sport.eostroleka.pl/siodemka-informuje-dobry-wystep-na-przelajach-71639.html