Medaliści Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce cz. 7 (lata 2004-2005)

Rok 2004
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Spale:

• Marta Jaworowska OKLA Intercell – trener Marek Kwiatkowski; zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą (4 kg) wynikiem 12,20m.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Białymstoku:

• Katarzyna Jaworowska (obecnie Szuster) OKLA Intercell – trener Marek Kwiatkowski; zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem wynikiem 47,26m.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w Zielonej Górze:

• Marta Jaworowska ·OKLA Intercell została Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych zdobywając złoty medale w pchnięciu kulą wynikiem 12,87m,
  • Marta została także Mistrzynią Polski w rzucie dyskiem – 39,69m,
  • Monika Przestrzelska OKLA Intercell – trener Leszek Grzyb; wywalczyła brązowy medal w trójskoku osiągając odległość 11,52m.

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Spale:

• Tomasz Mateusiak OKLA Intercell – trener Marek Mierzejewski; został Halowym Mistrzem Polski Seniorów w skoku w dal skacząc na odległość 7,81 m.

Mateusiak startował także w reprezentacji Polski w Pucharze Europy w Bydgoszczy (obecnie impreza ta nosi nazwę Drużynowe Mistrzostwa Europy), gdzie z wynikiem 8,02m zajął 4 miejsce.

Rok 2005

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w Warszawie:

• Łukasz Mateusiak OKLA Intercell – trener Marek Mierzejewski; został Mistrzem Polski w skoku w dal wynikiem 7,10 m

Mistrzostwa Polski Juniorów w Bydgoszczy:

• Katarzyna Jaworowska (Szuster) OKLA Intercell – trener Marek Kwiatkowski; wywalczyła brązowy medal w rzucie dyskiem.

Mistrzostwa Polski Seniorów w Białej Podlaskiej:

• Tomasz Mateusiak OKLA Intercell – trener Marek Mierzejewski; została Mistrzem Polski Seniorów w skoku w dal osiągając wynik 7,91m.

W tym roku zawodnicy ostrołęccy także reprezentowali nasz Kraj w imprezach międzynarodowych:

Tomasz Mateusiak startował w halowych Mistrzostwach Europy w skoku w dal, niestety wynik 7,87 m nie wystarczył do awansu do finału.

Ten sam zawodnik reprezentował Polskę w Pucharze Europy we Florencji, gdzie wyniekim 7,73 m zajął 6 miejsce.

W Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbywały się w Kownie w reprezentacji Polski wystartowała Katarzyna Jaworowska (Szuster), ale nie udało jej się awansować do finału.

·        Marta Jaworowska OKLA Intercell została Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych zdobywając złoty medale w pchnięciu kulą wynikiem 12,87m,