Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Mężczyźni

Baczewski Kamil

 BACZEWSKI KAMIL (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

   

Progresja

 

 

 

60m

 kula (3kg) 

1

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 12,38 

 

  

Berkowski Jakub

 BERKOWSKI JAKUB (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

  

 

 Progresja 

 

 

300m

 wzwyż 

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

58,80

   

 2 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 61,58 (7) 

 

 25,50 (7) 

 3 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 60,26 (3) 

 115 (2) 

 

 4 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 60,64 (7) 

120 (4) 

 

 

Bojarski Bartosz

 BOJARSKI BARTOSZ (08) tr Adam Długokęcki 

 

   

 Progresja 

 

 

 

60m

 1 

 2018-10-04 - Czwartki LA 

 10,01 (4) 

 

Czarkowski Jan

 CZARKOWSKI JAN (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

  

 

Progresja

 

 

60m

 1000m 

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 9,47 (8) 

 

 3,72 (8) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-ból LA (powiat) 

9,82

 3:59,69 

3,88

34,5

 3 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,55 

 4:05,11 

 3,43 

 26,5 

 4 

 2018-06-04 Pruszków - 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

9,38

4:09,6

3,54

29,0

  

Goździewski Paweł

 GOŹDZIEWSKI PAWEŁ (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

 

 

Progresja

 

 

60m

 300m 

 1000m 

w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 9,11 (5) 

   

 4,02 (3) 

 

 2 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-ból LA (powiat) 

9,70

 

 4:01,33 

4,20

32,5

 3 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

9,45 (7)

   

 4,04 (4) 

 

 4 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,38 

 

 3:48,59 

3,98 

29,0

 5 

 2018-06-04 Pruszków - 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

9,20

 

3:47,4

3,99

30,0

 6 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA

 

 52,61 (2) 

 

 4,03 (3) 

 

 7 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA

 9,14 (1) 

   

 4,01 (2) 

 

 8 

 2018-10-04 Łmża - Czwartki LA

 9,41 (3) 

   

 3,75 (4) 

 

 

Jaskólski Kacper

 JASKÓLSKI Kacper (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

 

 

Progresja

 

 

60m

w dal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 10,24 

 3,52 

 

Kosakowski Adrian

 KOSAKOWSKI Adrian (05) tr Dariusz Dąbrowski 

 

 

 

 Progresja 

 

 

 60m 

300m

 1000m 

 w dal

 p.pal. 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 

 48,81 

 

   

 2 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

 

 46,73 (2) 

 

 4,10 (6) 

 

 3 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-ból LA (powiat) 

 9,10 

 

  3:36,94 

 

26,5

 4 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,15 

 

 3:37,08 

 3,95 

 27,0 

 2018-06-04 Pruszków - 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

9,13

 

3:37,0

4,38

25,0

  

Kosakowski Artur

 KOSAKOWSKI ARTUR (05) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

 

progresja

 

 

60m

300m

 1000m 

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 9,10 

 47,89 

     

 2 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

 

 47,09 (4) 

 

 3,92 (8) 

 

 3 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-ból LA (powiat) 

9,80

 

 3:30,35 

 4,05  

36,0

 4 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

     

3,88 (3)

 

 5 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

 9,24 

 

 3:28,24 

 3,60 

 34,5 

 6 

 2018-06-04 Pruszków - 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

9,90

 

3:38,2

3,79

29,0

 

Kraśniewski Tomasz

 KRAŚNIEWSKI TOMASZ (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

 

 

 Progresja 

 

 

 60m 

300m

 w dal 

 p.pal. 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 

 54,09 (5) 

   

 2 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

 10,33 

 

 3,75 (8) 

 

 3 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 10,10 

   

 36,50 (4) 

 4 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 9,96 (7) 

   

 38,00 (2) 

 5 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA

 10,12 (8) 

   

38,00 (2)

 

Łaskarzewski Aleksander

 ŁASKARZEWSKI ALEKSANDER (07) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

   

 Progresja 

 

 

 

p.pal

 2018-10-04 - czwartki LA

 34,00 (1) 

 

Majchrzak Kacper

 MAJCHRZAK KACPER (07) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

 

 

Progresja

 

 

60m

p.pal

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 9,63 (2) 

 25,5 (8) 

 2 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 9,97 (7) 

 

 

Marciniak Wiktor

 

 MARCINIAK WIKTOR (00) tr Marek Mierzejewski

osiągnięcia

1) 8 miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu w 2018 r.

 

 

 

progresja

 

 

 3-skok 

 w dal 

 60m 

 100m 

 200m 

 400m 

 300m 

 4 x 100m 

 

2016 

11,42

5,67

 

12,02

 

 

 

51,02

 

2017 

13,47

6,42

7,50

11,49

23,44

52,81

38,29

50,66

2018

   

3-skok

w dal

60m

100m

200m

400m

300m

 

 1 

 2018-01-06 Toruń - mityng halowy 

 

6,05

7,28

 

 

 

 

 

 2 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 13,20 (2) 

 

 7,27 

         

 3 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 13,55 (1) 

             

 4 

 2018-02-11 Toruń - Halowe Mistrzostwa Polski U-20 

 13,42 (8) 

             

  

Markowski Krystian

 MARKOWSKI KRYSTIAN (07) tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

Progresja

 

 

 

60m

w dal

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 10,52 (6) 

 2,95 (6) 

 2 

 2018-10-09 ŁOmża - Czwartki LA 

11,10

 

 

Markowski Miłosz

 

 MARKOWSKI MIŁOSZ (03) tr MAREK MIERZEJEWSKI

 

   

 

progresja

 

 

100m

200m

300m

w dal

 

 wzwyż 

 

 110m pł. 

 kula 5g 

 

 2017 

 13,17 

 27,55 

 44,93 

5,09

 

140

 

22,46

8,88

 

2018

 

 

 100m

 

 300m

w dal

 3-skok 

 

60m

 

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 5,13 (4) 

 

 

 8,01 

 

 

 2 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy

     

4,67

   

 7,97 

   

 3 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

   

 45,03 (6) 

     

 el. - 7,85; f - 7,87 (2) 

   

 4 

 2018-05-12 Warszawa - mityng

 12,76 (- 2,7) 

   

 5,38 (2) 

         

 5 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 el. - 12,65; f - 12,52 (1) 

               

 6 

 2018-05-20 Łomża - Mistrzostwa Podlasia

12,59 (+3,3)

   

 5,23 (+2,0) 

         

 7 

 2018-05-29 Kadzidło - Igrzyska Międzypowiatowe w LA 

 el. - 12,50; f - 12,78 (3) 

               

 8 

 2018-06-03 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza U-20 i U-18 

 12,68 (- 1,0) 

               

 9 

 2018-06-06 Płock - Igrzyska Wojewódzkie w LA

12,51

               

 10 

 2018-09-02 Warszawa - mityng 

12,68 (+1,6)

   

 5,21 (+0,3) 

         

 11 

 2018-09-08 Ciechanów - MMM

12,66 (- 0,1)

   

5,20

         

 12 

 2018-09-15 Warszawa - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 

 el. - 12,48 (+1,5); f. - 12,43 (+1,9) (7) 

 

42,87

           

 13 

 2018-09-18 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14

13,11 (1)

   

5,11 (1)

         

 14 

 2018-09-23 Warszawa - mityng

     

 5,34 (+0,6) (6) 

10,32 (+0,7) (1) 

       

 

Niedźwiedzki Bartosz

 NIEDŹWIEDZKI BARTOSZ (09) tr Adam Długokęcki 

 

   

Progresja

 

 

 

300m

 p.pal 

 1 

  2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 57,90 (4) 

 19,50 

 

Piątkowski Adam

PIĄTKOWSKI ADAM (00) tr Dariusz Dąbrowski

osiągnięcia

 1) 4 miejsce w biegu na 5000m w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych w Jeleniej Górze w 2017 r. 

2) 5 miejsce w biegu na 1500m w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie w 2017 r.

3) 8 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w biegu na 3000m w Toruniu w 2018 r.

4) 8 miejsce w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych U-20 w biegu na 6000m w Żaganiu w 2018 r.

 

 

 

progresja

 

 

1500m

800m

3000m

 

600m

400m

1000m

300m

200m

 

2015 

 

2:05.59

 

 

1:28.67

59.36

2:47.89

 

26.83

 

2016 

4:07.61

2:02.67

 9:16.69 

 

1:29.01

55,32

 2:44.49 

 41,07 

 26,66 

 

2017 

 4:03.58 

 1:58.65 

9:18.94

 

1:28.42

 54,82 

 

 

 

2018

 

 

  1500m 

 

  3000m 

 2000m 

600m

  400m 

 1000m

 

  200m 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

  

 1:27.19 (5) 

 

 

 

 

 2 

 2018-01-27 Toruń - mityng halowy 

     

 5:41,79 (1) 

 

       

 3 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

     

 

 

 

 2:37,26 (1) 

   

 4 

 2018-04-28 Łomża

     

 

 

 

 2:39,49 (3) 

   

 5 

 2018-05-12 Warszawa - mityng

   

 

 

 

53,37 

 

   

 6 

 2018-05-13 Warszawa - mityng

   

 8:56,81 (3) 

           

 7 

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20 

         

 56,75 (1) 

   

25,49 (1) 

 8 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 4:11,17 (5) 

               

 9 

 2018-06-09 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS

 4:06,87 (4) 

               

 10 

 2018-06-10 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS 

   

 8:57,28 (4) 

           

 11 

 2018-06-23 Włocławek - Mistrzostwa Polski U-20

   

9:16,35

           

 

Pokora Przemysław

 

 POKORA PRZEMYSŁAW (06) tr Dariusz Dąbrowski 

 

   

Progresja

 

 

 

 300m 

 w dal 

 1 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 59,17 (3) 

 3,19 

 

Rawa Marcin

RAWA MARCIN (05) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

 

 Progresja  

 

 

 60m 

300m

 1000m 

 w dal  

 p.pal. 

 1 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

 

50,33

     

 2 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA

 

 45,80 (1) 

 

 3,89 

 

 3 

 2018-05-12 Kadzidło - 4-ból LA (powiat) 

 9,08 

 

 3 :08,30 

 4,40 

 26,5 

 4 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA

 9,09 (3) 

   

 4,30 (1) 

 

 5 

 2018-05-19 Kadzidło - 4-bój LA (międzypowiat) 

8,87 

 

 3:19,06 

 4,33 

 25,0 

 6 

 2018-06-04 Pruszków - 4-bój LA (finały wojewódzkie) 

8,92

 

3:27,3

4,35

25,0

 

Rogoziński Karol

ROGOZIŃSKI KAROL (99) tr Dariusz Dąbrowski

 

 

       

 

Progresja

 

 

800m

1500m

3000m

 

1000m

2000m

400m

100m

600m

300m

 

2012 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:48.97

47,25

 

2013 

2:29.52

 

 

 

3:10.96

6:45.73

 1:07.23 

 15,13 

1:49.84

 46,02 

 

2014 

 

5:02.48

 

 

3:02.0

 6:41.84 

 

 

 

 

 

2015 

2:13.69

4:33.51

 

 

 2:56.08 

 

 

 

 

 

 

2016 

2:09.34

4:24.50

 10:14.36 

 

2:56.25

 

 

 

1:35.38

 

 

2017 

 2:02.40 

 4:15.96 

9:37.28

 

 

 

54,39

 

1:35.21

 

2018

 

  800m 

  1500m 

 

 2000m przeszk. 

1000m 

 

 

 

600m

 

 1 

 2018-01-13 Warszawa - mityng halowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1:32.11 

 

 2 

 2018-02-03 Warszawa - mityng halowy 

       

 2:49,79 (7) 

         

 3 

 2018-04-28 Łomża 

       

 2:44,85 (5)

         

 4 

 2018-05-12 Warszawa - mityng

     

6:52,07 (4)

           

 5 

 2018-05-13 Warszawa - mityng

               

1:27,53 

 

 2018-05-24 Ostrołęka - Mistrzostwa Ostrołęki U-18 i U-20 

 

 5:21,83 (1) 

               

 7 

 2018-05-27 Warszawa - mityng 

 

 4:17,64 

               

 8 

 2018-06-09 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS 

     

 6:45,03 (5)

           

 9 

 2018-06-10 Słubice - Mistrzostwa Polski LZS 

 2:00,77 (7) 

                 

 10 

 2018-09-23 Warszawa - mityng


2:05,55

                 

 

Sęk Arkadiusz

 SĘK ARKADIUSZ (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

 

 

Progresja

 

 

60m

 300m 

w dal

p.pal. 

 1 

 2018-05-17 Łomża - Czwartki LA 

 10,84 

 

 3,60 

 

 2 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 

 64,83 (8) 

 

 22,50 (8) 

 3 

 2018-09-27 Łomża - Czwartki LA 

 10,42 

   

 25,50 (3) 

 4 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 

59,98 (6) 

 

 27,50 (5) 

 

Wasyk Jakub

 

 WASYK JAKUB (06) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

 

 

Progresja

 

 

300m

 1000m 

w dal

 wzwyż 

 1 

 2018-05-10 Łomża - Czwartki LA 

 54,82 (6) 

 

 3,62 

 

 2 

 2018-09-20 Łomża - Czwartki LA 

 55,73 (3) 

 

 3,41 (7) 

 

 3 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA 

 

 3:49,78 (1) 

 

 115 (6) 

 

Wiśniewski Tomasz

WIŚNIEWSKI TOMASZ (04) tr Dariusz DąbrowskiI

 

  

 

 

progresja

 

 

100m

300m

 

400m

 

 2017 

 15,59 

 54,86 

 

 1:26.64 

2018

 

 

100m 

300m

 w dal 

 

 1 

 2018-05-17 Kadzidło - Igrzyska Powiatowe w LA 

 

 49,59 

 

 

 2 

 2018-09-18 Ostrołęka - Mityng U-16 i U-14 

 16,51 (3) 

 

 3,90 (3) 

 

 

Zakrzewski Piotr

 ZAKRZEWSKI PIOTR (07) tr Tomasz Jędrzejewski 

 

   

 Progresja 

 

 

 

wzwyż

 1 

 2018-10-04 Łomża - Czwartki LA

 110 (3)