Minimum Maksa

Dziś na zawodach w Krakowie Maksym Sypniewski osiągnął w trójskoku 15,94m i tym samym wypełnił minimum PZLA na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 11-14 lipca w Tampere w Finlandii. Maks studiuje w AWF w Białej Podlaskiej i reprezentuje tamtejszy Klub (AZS-AWF Biała Podlaska), ale to wychowanek trenera naszego Klubu Marka Mierzejewskiego, to pod jego kierunkiem w latach 2007 – 2009 osiągał pierwsze sukcesy – medale mistrzostw Polski, powołanie do Kadry PZLA i do reprezentacji Polski Juniorów na mecze międzypaństwowe. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy dalszych.

Na profilu naszego Klubu na Facebook’u zamieszczamy film z debiutu Maksa w trójskoku (2008 r. 14,27m).