Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych (2021)

W sobotę 20 listopada odbyły się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Spośród 8 osobowej ekipy z grupy tr Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 2 km seniorek zdobyła srebrny medal, przegrywając złoto o 4 sekundy. Równie pasjonujący finisz miała rywalizacja na 1,5 km juniorek młodszych (U-18). Tu nasza Małgorzata Wierzbowska zdobyła brązowy medal przegrywając srebro o zaledwie 2 sekundy. O medal „otarła się” Kornelia Rusiłowicz, która w rywalizacji na 1 km dziewcząt U-14 zajęła 4 miejsce.

5 miejsce na 2 km juniorek (U-20) wywalczyła Izabela Marcińczyk, 7 w Mistrzostwach Mazowsza i 9 w Mistrzostwach Międzywojewódzkich był Artur Mrozek na 3km młodzików (U-16). 9 miejsce na 3km seniorów wywalczył Karol Rogoziński, 19 miejscu w rywalizacji dziewcząt U-12 na 1 km została sklasyfikowana Oliwia Półtorak.
Nie udał się start Julii Pyskło w biegu na 1 km U-14, gdyż została przewrócona i ostatecznie nie ukończyła biegu.