Mityngi w Siedlcach i Łodzi.

8  czerwca odbył się w Siedlcach mityng lekkoatletyczny zaliczany do Lekkoatletycznego Pucharu Polski (zawody klasy mistrzowskiej), w którym startowało czwórka naszych zawodników.  W konkursie skoku w dal kobiet wystąpiła Katarzyna Gwiazda, która zajęła 3 miejsce z wynikiem – 5,64m.
W biegu na 3000m mężczyzn 4 był Damian Świerdzewski osiągając rezultat 9:18,58s. Na takim samym dystansie, ale w rywalizacji kobiet wystąpiła Martyna Budziłek, która zajęła 5 miejsce z nowym rekordem życiowym, który teraz wynosi 11:12,85s.
W skoku w dal mężczyzn startował Marcin Mierzejewski i z wynikiem 5,82m zajął 6 miejsce.

W niedzielę 9 czerwca Katarzyna Gwiazda wystartowała w mityngu tej samej klasy w Łodzi, gdzie z dobrym rezultatem – 12,50m zajął 5 miejsce w silnie obsadzonym konkursie trójskoku.

Zdjęcia z Siedlec znajdują się Galerii, a skok Kasi na naszym profilu na Facebook’u.