Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze maturzystki

Kilkoro naszych zawodników, którzy w tym roku zdało maturę podjęło studia, większość z nich będzie kontynuowało swoją przygodę z lekką atletyka w nowych klubach.
Paulin Pilarska (tr Marek Mierzejewski), studiuje Dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Paulina od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ w Poznaniu, gdzie będzie trenować z tr Robertem Rajewski.
Magdalena Lenkiewicz (tr Marek Mierzejewski) jest studentką Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim.
Marta Łada (tr Marek Mierzejewski) studiuje Zarządzenie Modą na University of the Arts London w Anglii.
W dalszym ciągu w SIÓDEMCE trenują:


Martyna Budziłek (tr Dariusz Dąbrowski) – studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.
Kornelia Suchecka (tr Marek Mierzejewski) – studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Karol Rogoziński (tr Dariusz Dąbrowski), który podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.
Ponadto informujemy, że od 4 lat nasz trener p. Marek Mierzejewski jest także trenerem klubowym Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), który w ubiegłym roku zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w trójskoku. Od końca kwietnia tego roku z trenerem Mierzejewskim podjął współprace Dawid Krzemiński z RLTL ZTE Radom – aktualny Mistrz Polski juniorów w trójskoku i skoku w dal, a ostatnio trenuje z nim także Mateusz Grzelak z MUKS Płock.
Trener Mierzejewski współpracuje także z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc Zaplecze Kadry Narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.

https://terazostroleka.pl/studenci-sportowcy-siodemka-potrafi-zarazac-miloscia-do-sportu/29155

https://sport.eostroleka.pl/reprezentanci-siodemki-na-studiach-i-w-nowych-klubach-74735.html

https://www.radiooko.pl/informacje/informacje-sportowe/25391-tegoroczni-maturzysci-dalej-trenuja

https://sport.moja-ostroleka.pl/art1572903520,rotacje-kadrowe-w-uks-siodemka-ostroleka