Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
2016-2017

Klasy Sportowe 2017-2018

 

KLASY  SPORTOWE 2017-2018

I  klasa  sportowa

 1 

 Łada

 Marta 

 00 

 3-skok 

 12,06 

 25.06.2018 Włocławek

 M.Mierzejewski 

 2 

 Budziłek

 Martyna 

96

10 000m

 37:44,73 

 20.05.2017 Bielsko-Biała

 AZS-UWM Olsztyn 

 3 

 Suchecka 

 Kornelia 

 98 

 3-skok 

 12,56 

 12.02.2017 Toruń 

 M.Mierzejewski 

 

 

 

 

 

 

 

 

II  klasa  sportowa

 Pilarska

 Paulina 

 00 

 400m ppł

 65,81 

 10.06.2018 Słubice 

 M.Mierzejewski 

 2 

 Gadomski 

 Daniel 

 98 

 800m 

 1:52,43 

 22.07.2017 Warszawa 

 D.Dąbrowski 

 

 

 

 

 

 

 

 

III  klasa  sportowa

 1 

 Piątkowski

 Adam

00

3000m

 8:56,81 

 13.06.2018 Warszawa

 D.Dąbrowski

 Marciniak

 Wiktor

00

3-skok

13,55

 03.02.2018 Warszawa

 M.Mierzejewski 

 3 

 Cichocki 

 Jakub 

 01 

 800m 

 1:59,70 

 25.06.2017 Warszawa 

 D.Dąbrowski 

 4 

 Pons 

 Sara 

 99 

 800m 

 2:23,28 

 10.06.2017 Łomża 

 D.Dąbrowski 

 5 

 Szczęsna 

 Aleksandra 

 01 

 w dal 

 5,19 

 21.01.2017 Aleksandrów Ł. 

 M.Mierzejewski 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV  klasa  sportowa

 1 

 Możdżyńska 

 Katarzyna

 03 

 300m 

 46,39 

 08.09.2018 Ciechanów 

 M.Mierzejewski

 1 

 Rogoziński

 Karol 

 99 

 800m 

 2:00,77 

 10.06.2018 Słubice 

 D.Dąbrowski

 2 

 Lenkiewicz 

 Magdalena 

 00 

100m

13,27

 27.05.2018 Warszawa

 M.Mierzejewski

 3 

 Ejzemberg 

 Victoria 

 00 

 400m 

 62,64 

 03.06.2017 Piła 

 M.Mierzejewski 

 4 

 Krukowska 

 Karolina 

 01 

 200m 

 28,48 

 20.05.2017 Kadzidło 

 M.Mierzejewski 

 5 

 Łyszkowski 

 Kamil 

 98 

 1500m 

 4:16,30 

 28.01.2017 Toruń 

 D.Dąbrowski 

 

 

 

 

 

 

 

 

V  klasa  sportowa

 1 

 Świderska 

 Milena 

 03 

 w dal 

 4,58 

 29.05.2018 Kadzidło 

 M.Mierzejewski 

 2 

 Markowski 

 Miłosz 

 03 

 100m 

 12,50 

 29.05.2018 Kadzidło 

 M.Mierzejewski

 3 

 Radwańska

 Alicja

04

w dal

4,55

 17.05.2018 Kadzidło 

 A.Dąbrowska 

 4 

 Wierzbowska 

 Małgorzata 

 05 

300m 

47,31

 10.05.2018 Łomża

 D.Dąbrowski 

 5 

 Wójtowicz 

 Paula 

 02 

 w dal 

 4,67 

 06.06.2017 Siedlce 

 M.Mierzejewski 

 6 

 Pażych 

 Klaudia 

 03 

 600m 

 1:46,22 

 27.05.2017 Kadzidło 

 D.Dąbrowski 

 7 

 Zalewska 

 Katarzyna 

 02 

 300m 

 48,45 

 20.05.2017 Kadzidło 

 D.Dąbrowski 

Klasy Sportowe 2016-2017

 

KLASY  SPORTOWE 2016-2017

I  klasa  sportowa

 1 

 Suchecka 

 Kornelia 

 98 

3-skok

12,56

 12.02.2017 Toruń

 M.Mierzejewski

               

II  klasa  sportowa

 Łada

 Marta

 00 

 3-skok 

 11,88 

 06.08.2017 Warszawa

 M.Mierzejewski

 2 

 Gadomski 

 Daniel 

 98

800m

 1:52.43 

 22.07.2017 Białystok

 D.Dąbrowski 

               

III  klasa  sportowa

 1 

 Pilarska

 Paulina

00

100m ppł

16,70

 10.09.2017 Warszawa

 M.Mierzejewski

 2 

 Piątkowski

 Adam

 00 

 1500m 

4:03,58

 05.08.2017 Warszawa

 D.Dąbrowsk

 3 

 Marciniak 

 Wiktor 

 00 

100m 

 11,49 

 29.07.2017 Warszawa 

 M.Mierzejewski 

 4 

 Cichocki 

 Jakub 

 00 

800m

1:59,70

 25.06.2017 Warszawa

 D.Dąbrowsk

 5 

 Pons 

 Sara 

 99 

800m

2:23,28

 10.06.2017 Łomża

 D.Dąbrowski

 6 

 Szczęsna 

 Aleksandra 

 01 

w dal

5,19

 21.01.2017 Aleksandrów Ł. 

 M.Mierzejewski

 7 

 Ejzemberg 

 Victoria 

 00 

400m

59,76

 04.06.2016 Zamość

 M.Mierzejewski

 8 

 Łyszkowski 

 Kamil 

 98 

1500m

 4:09.18 

 11.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 9 

 Krukowska 

 Karolina 

 01 

300m

44,18

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 10 

 Kudrzycki 

 Karol 

 98 

800m

2:00.85

 08.05.2016 Łomża

 D.Dąbrowski

 11 

 Budziłek 

 Martyna 

 96 

1500m

4:56.81

 08.05.2016 Lidzbark Warm. 

 D.Dąbrowski

               

IV  klasa  sportowa

 1 

 Rogoziński 

 Karol 

 99

800m

2:02,40

 07.06.2017 Łomża

 D.Dąbrowski

 2 

 Kołodziejczyk 

 Renata 

 00

200m

27,46

 17.09.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

 3 

 Pędzich 

 Agnieszka 

 99

3-skok

10,45

 18.05.2016 Ostrołęka

 M.Mierzejewski

 4 

 Lipka 

 Aleksandra 

 02

w dal

4,86

 09.01.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

               

V  klasa  sportowa

 1 

 Możdżyńska

 Katarzyna

03

300m

47,29

 09.09.2017 Olecko

 M.Mierzejewski

 2 

 Wójtowicz 

 Paula 

 02 

w dal

4,67

 06.06.2017 Siedlce

 M.Mierzejewski

 3 

 Pażych 

 Klaudia 

 03 

600m

1:46,22

 27.05.2017 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 4 

 Zalewska 

 Katarzyna 

 02 

300m

48,45

 20.05.2017 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 5 

 Szczęsnowicz 

 Kinga 

 01 

600m

1:48.09 

 10.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 6 

 Rostkowski 

 Mateusz 

 0 2

300m

41,78

 21.06.2016 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 7 

 Murzyn 

 Martyna 

 02 

 kula (3kg) 

8,20

 21.06.2016 Kadzidło

 

 8 

 Kwiatkowska 

 Julia 

 02

kula (3kg)

8,78

 24.01.2016 Warszawa

 A.Zalewska

 

 

Klasy Sportowe 2014-2015

KLASY  SPORTOWE 2014-15

II  klasa  sportowa

 1) 

 Suchecka

 Kornelia

98

3-skok

11,77

 07.08.2015 Łódź

 Mierzejewski

2) 

 Gadomski

 Daniel

98

800m

1:56,47

 20.06.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

3) 

 Grzyb

 Aleksanda

98

3-skok

11,56

 17.05.2015 Łomża

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

III  klasa  sportowa

1) 

 Ejzemberg

 Victoria

00

300m

44,90

 06.09.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

 2) 

 Piątkowski

 Adam

 00 

600m

1:28,67

 06.09.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

 3) 

 Budziłek

 Martyna

96

3000m

 10:34,99 

 20.06.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

 4) 

 Łada

 Marta

00

300m

44,53

 02.06.2015 Siedlce

 M.Mierzejewski

5) 

 Przedpełski

 Arkadiusz

99

100m

11,42

 02.06.2015 Siedlce

 M.Mierzejewski

6) 

 Choroszewski

 Jakub

95

100m

11,63

 02.06.2015 Łomża

 M.Mierzejewski

7) 

 Kołodziejczyk

 Renata

00

100m

13,08

 26.05.2015 Kadzidło

 M.Mierzejewski

8) 

 Milewski

 Jacek

98

100m

11,75

 09.05.2015 Warszawa 

 M.Mierzejewski

9) 

 Zygmunt

 Konrad

98

100m

11,75

 11.06.2014 Łomża

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

IV  klasa  sportowa

1) 

 Kudrzycki

 Karol

98

800m

2:02.05

 14.06.2015 Słubice

 D.Dąbrowski

2) 

 Krukowska

 Karolina

01

100m

13,75

 23.05.2015 Warszawa

 M.Mierzejewski

3) 

 Pilarska

 Paulina

00

800m

2:28.80

 10.05.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

4) 

 Śnietka

 Dorota

99

800m

2:29.23

 15.09.2014 Warszawa

 D.Dąbrowski

5) 

 Pędzich

 Agnieszka

99

300m

45,20

 06.06.2014 Radom

 A.Zalewska

6) 

 Zając

 Natalia

98

wzwyż

145

 06.06.2014 Radom

 A.Zalewska

7) 

 Szczęsna

 Aleksandra 

01

w dal

4,91

 05.06.2014 Siedlce

 M.Mierzejewski

 8) 

 Suchecki

 Bartłomiej

98

300m

40,4

 28.05.2014 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

V  klasa  sportowa

1) 

 Cichocki

 Jakub

01

1000m

2:55,26

 06.09.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

2) 

 Baczek

 Wojciech

00

1000m

2:52.49

 02.06.2015 Siedlce

 D.Dąbrowski

3) 

 Olszewska

 Julia

00

600m

1:47.30

 15.09.2014 Warszawa

 D.Dąbrowski

4) 

 Kowalski

 Bartosz

00

100m

12,49

 15.09.2014 Warszawa

 M.Mierzejewski

5) 

 Dzięgielewski

 Kamil

99

w dal

5,70

 08.09.2014 Ostrołęka

 M.Mierzejewski 

6) 

 Zysk

 Bartosz

99

300m

41,7

 28.05.2014 Kadzidło

 D.Dąbrowski

7) 

 Miecznikowska 

 Patrycja

99

w dal

4,57

 24.05.2014 Kadzidło

 D.Dąbrowski

8) 

 Zielińska

 Dominika

99

 kula (3kg) 

9,55

 18.05.2014 Łomża

 A.Zalewska

9) 

 Nożewska

 Ewelina

99

kula (3kg)

8,43

 15.05.2014 Ostrołęka

 A.Zalewska

Klasy Sportowe 2015-2016

KLASY  SPORTOWE 2015-2016

II  klasa  sportowa

 1 

 Suchecka

 Kornelia

 98

3-skok

11,80

 19.06.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

 Gadomski

 Daniel

98

800m

1:54,25

 22.05.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 3 

 Grzyb

 Aleksanda

 98

3-skok

11,56

 17.05.2015 Łomża

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

III  klasa  sportowa

 1 

 Ejzemberg

 Victoria

 00

400m

59,76

 17.09.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

 Łyszkowski

 Kamil 

 98

1500m

 4:09,18

 11.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 3 

 Cichocki

 Jakub

 01

 600m

 1:30,63

 03.09.2016 Piaseczno

 D.Dąbrowski

 Szczęsna

 Aleksandra

 01

w dal

5,11

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 Krukowska

 Karolina

 01

 300m

44,18

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 Piątkowski

 Adam

 01

 1500m 

4:07,61

 19.06.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 7 

 Łada

 Marta

 00 

 200m

 26,86

 08.05.2016 Łomża

 M.Mierzejewski

 8 

 Kudrzycki

 Karol

 98 

 800m

 2:00,85

 08.05.2016 Łomża

 D.Dąbrowski

 Budziłek

 Martyna

 96

3000m

10:34.99

 20.06.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

 10 

 Przedpełski

 Arkadiusz

 99

100m

11,42

 02.06.2015 Siedlce

 M.Mierzejewski

 11 

 Choroszewski

 Jakub

 95

100m

11,63

 02.06.2015 Łomża

 M.Mierzejewski

 12 

 Kołodziejczyk

 Renata

 00

100m

13,08

 26.05.2015 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 13

 Milewski

 Jacek

 98

100m

11,75

 09.05.2015 Warszawa

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

IV  klasa  sportowa

 Pilarska

 Paulina

 00

 400m

 63,32

 17.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 Marciniak

 Wiktor

00

100m

12,02

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 Pędzich

 Agnieszka

99

3-skok

10,45

 18;05.2016 Ostrołęka

 M.Mierzejewski

 Lipka

 Aleksandra

 02 

w dal

4,86

 09.01.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

  5 

 Śnietka

 Dorota

 99

800m

2:29.33

 10.05.2015 Warszawa

 D.Dąbrowski

 6 

 Zygmunt

 Konrad

 98

3-skok

13,05

 10.01.2015 Toruń

 M.Mierzejewski

 

 

 

 

 

 

 

 

V  klasa  sportowa

 1 

 Szczęsnowicz

 Kinga

 01

 600m

 1:48,09

 10.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 2 

 Rostkowski

 Mateusz

02

300m

41,78

 21.06.2016 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 Murzyn

 Martyna

02

kula

8,20

 21.06.2016 Kadzidło

 

 4 

 Kwiatkowska

 Julia

02

kula

8,78

 24.01.2015 Warszawa

 A.Zalewska

 5 

 Bączek

 Wojciech

 00

1000m

2:52.49

 02.06.2015 Siedlce

 D.Dąbrowski