Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
2016-2017

Klasy Sportowe 2016-2017

 

KLASY  SPORTOWE 2016-2017

I  klasa  sportowa

 1 

 Suchecka 

 Kornelia 

 98 

3-skok

12,56

 12.02.2017 Toruń

M.Mierzejewski

               

II  klasa  sportowa

 Łada

 Marta

 00 

 3-skok 

 11,88 

 06.08.2017 Warszawa

 M.Mierzejewski

 2 

 Gadomski 

 Daniel 

 98

800m

 1:54.25 

 22.05.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski 

               

III  klasa  sportowa

 1 

 Pilarska

 Paulina

00

100m ppł

16,70

 10.09.2017 Warszawa

 M.Mierzejewski

 2 

 Piątkowski

 Adam

 00 

 1500m 

4:03,58

 05.08.2017 Warszawa

 D.Dąbrowsk

 3 

 Marciniak 

 Wiktor 

 00 

100m 

 11,49 

 29.07.2017 Warszawa 

 M.Mierzejewski 

 4 

 Cichocki 

 Jakub 

 00 

800m

1:59,70

 25.06.2017 Warszawa

 D.Dąbrowsk

 5 

 Pons 

 Sara 

 99 

800m

2:23,28

 10.06.2017 Łomża

 D.Dąbrowski

 6 

 Szczęsna 

 Aleksandra 

 01 

w dal

5,19

 21.01.2017 Aleksandrów Ł. 

 M.Mierzejewski

 7 

 Ejzemberg 

 Victoria 

 00 

400m

59,76

 04.06.2016 Zamość

 M.Mierzejewski

 8 

 Łyszkowski 

 Kamil 

 98 

1500m

 4:09.18 

 11.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 9 

 Krukowska 

 Karolina 

 01 

300m

44,18

 21.06.2016 Kadzidło

 M.Mierzejewski

 10 

 Kudrzycki 

 Karol 

 98 

800m

2:00.85

 08.05.2016 Łomża

 D.Dąbrowski

 11 

 Budziłek 

 Martyna 

 96 

1500m

4:56.81

 08.05.2016 Lidzbark Warm. 

 D.Dąbrowski

               

IV  klasa  sportowa

 1 

 Rogoziński 

 Karol 

 99

800m

2:02,40

 07.06.2017 Łomża

 D.Dąbrowski

 2 

 Kołodziejczyk 

 Renata 

 00

200m

27,46

 17.09.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

 3 

 Pędzich 

 Agnieszka 

 99

3-skok

10,45

 18.05.2016 Ostrołęka

 M.Mierzejewski

 4 

 Lipka 

 Aleksandra 

 02

w dal

4,86

 09.01.2016 Warszawa

 M.Mierzejewski

               

V  klasa  sportowa

 1 

 Możdżyńska

 Katarzyna

03

300m

47,29

 09.09.2017 Olecko

 M.Mierzejewski

 2 

 Wójtowicz 

 Paula 

 02 

w dal

4,67

 06.06.2017 Siedlce

 M.Mierzejewski

 3 

 Pażych 

 Klaudia 

 03 

600m

1:46,22

 27.05.2017 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 4 

 Zalewska 

 Katarzyna 

 02 

300m

48,45

 20.05.2017 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 5 

 Szczęsnowicz 

 Kinga 

 01 

600m

1:48.09 

 10.09.2016 Warszawa

 D.Dąbrowski

 6 

 Rostkowski 

 Mateusz 

 0 2

300m

41,78

 21.06.2016 Kadzidło

 D.Dąbrowski

 7 

 Murzyn 

 Martyna 

 02 

 kula (3kg) 

8,20

 21.06.2016 Kadzidło

 

 8 

 Kwiatkowska 

 Julia 

 02

kula (3kg)

8,78

 24.01.2016 Warszawa

 A.Zalewska