Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie sezonu 2018 (3)

W piątek 7 grudnia w Kafeterii przy ul. Gołębiej odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące sezon 2018 roku. Naszą uroczystość zaszczycił swoja obecności p. Tomasz Majewski dwukrotny Mistrz Olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie v-ce Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jednocześnie Prezes Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. Ze strony władz naszego miasta obecni byli p.p. Maciej Kleczkowski – v-ce Prezydent Ostrołęki oraz Wojciech Zarzycki – Przewodniczący Rady Miasta.
Po krótkim wystąpieniu Prezesa naszego Klubu p. Dariusza Dabrowskiego, który powitał gości, zawodników i ich rodziców oraz odczytał sprawozdanie z naszych osiągnięć; nastąpiła graficzna prezentacja naszych działań w 2018 roku w postaci zdjęć i filmów. Następnie panowie Tomasz Majewski, Maciej Kleczkowski wręczyli wyróżniającym się zawodnikom grawertony i dyplomy.
Na zakończenie głos zabrali nasi goście gratulując sukcesów i życząc co najmniej takich samych w przyszłym roku, w którym – mamy taka nadzieję; rozpocznie się w Ostrołęce budowa stadionu tartanowego ze skocznią w dal na głównej płycie.

Spotkanie przebiegło w miłej, sympatycznej atmosferze do czego przyczyniła się m.in. p. Dorota Lewandowska właścicielka Kafeterii, której serdecznie dziękujemy za przygotowanie lokalu i super oprawę.

http://uks7.ostroleka.pl/galeria/category/253-2018-12-07-ostroleka-podsumowanie-sezonu

http://sport.eostroleka.pl/podsumowanie-sezonu-z-mistrzem-olimpijskim-zdjecia-69418.html

https://sport.moja-ostroleka.pl/art1544514466,uks-siodemka-podsumowal-sezon-2018-zdjecia