Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie sezonu c.d.

W zawodach mistrzowskich na szczeblu wojewódzkim nasi zawodnicy zdobyli w sumie 10 medali.

Złoty medal w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów (11 czerwca w Warszawie) wywalczyła w trójskoku Katarzyna Gwiazda.
Srebrny medal w skoku w dal i brązowy w trójskoku zdobyła Marcin Mierzejewski w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Młodszych (11-12 czerwca w Warszawie).
Srebrny medal wywalczył Daniel Gadomski w biegu na 1000m w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików (8 września w Warszawie). Na tej samej imprezie medal brązowy zdobył Konrad Zygmunt w biegu na 300m młodzików.

W Gimnazjadzie Wojewódzkiej nasi zawodnicy zdobyli także 5 medali:
Złoty medal w biegu na 1000m młodzików zdobył 4 czerwca w Płocku Daniel Gadomski, ten sam zawodnik wywalczył także brązowy medal w biegu na 1500m w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w Biegach Przełajowych 26 kwietnia w Kamionie k/Sochaczewa.
Podczas Gimnazjady w Płocku (4 czerwca) złote medale wywalczyli  także : Aleksandra Grzyb w skoku w dal młodziczek i Marcin Mierzejewski w skoku w dal juniorów młodszych, a medal brązowy Kornelia Suchecka w biegu na 100m młodziczek.