Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stadion bez skoczni do skoku w dal

W piątek 16 listopada odbyło się spotkanie, na którym przedstawicielom klubów piłkarskich i lekkoatletycznych zaprezentowana została prawie ostateczna wersja stadionu, który ma powstać w Ostrołęce na miejscu obecnego. Nie będzie on przypominał obiektu w Szczecinku jak pisaliśmy wcześniej za www.ostroleka.pl, ale bardziej stadion w Sieradzu, gdzie w tym roku rozegrane zostały Mistrzostwa Polski U-23. Nie to jest jednak najważniejsze, okazuje się, że na projektowanym stadionie nie ma miejsca na ….. skocznię do skoku w dal, gdyż nie mieściłoby się boisko piłkarskie dla rozgrywek III Ligi. Jeśli projekt bez skoczni przejdzie do realizacji będzie to ewenement na skalę ogólnopolską.
Przedstawiony projekt jest po prostu NIE DO PRZYJĘCIA.

Lekkoatletyka istnieje w Ostrołęce co najmniej od 1970 roku. W tym czasie zdobyliśmy 98 medali na Mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych, z tego 39 w skoku w dal i trójskoku, teraz mamy nie mieć skoczni. A piłkarze ?  hmm, no cóż zawsze mają ambicje, aspiracje, ale tak naprawdę tylko marzenia i dlatego, że mają marzenia należy im się wszystko?

[3:10 - 4:05] https://youtu.be/SmqqeKeYpyY

http://sport.eostroleka.pl/pierwsze-spotkanie-w-sprawie-remontu-stadionu-nie-wszystkim-podobal-sie-projekt-69094.html