Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Starty 23 i 26 września 2021

Większość naszych zawodników zakończyła już sezon, niektórzy jednak wykorzystując formę dalej startują.
W czwartek 23 września Martyna Budziłek wystartowała w Piasecznie w mityngu rozgrywanym w ramach Mazovia Track Cup. Nasza zawodniczka, która specjalizuje się w biegach długodystansowych pobiegła tym razem na 800m i w mocnej stawce rywalek z wynikiem zbliżonym do rekordu życiowego –  2:15,85s zajęła 4 miejsce.
W niedzielę 26 września Izabela Roicka startowała w Karpaczu w Mistrzostwach Polski U-16. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzję już sam fakt zakwalifikowania się do Mistrzostw na 80m przez płotki była dla niej sukcesem. Iza w swoim biegu eliminacyjnym osiągnęła rezultat 12,90s i poprawiła swój rekord życiowy.

Tego samego dnia w Lelisie odbywały się biegi przełajowe p.n. Bieg Pamięci „Kryptonim Szare Szeregi”. Tu na dystansie 1939m bezapelacyjnie wygrała nasza 13 letnia Kornelia Rusiłowicz (10:43s), która okazała się najlepsza nie tylko wśród kobiet, ale także wygrała klasyfikację „open”; a więc razem z mężczyznami wyprzedzając drugiego na mecie zawodnika o 12 sekund, a trzeciego o 1 minutę i 21 sekund.

W czwartek 30 września kolejne zawody z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne” w Łomży.

https://terazostroleka.pl/artykul/budzilek-4-w-piasecznie/713769

https://sport.moja-ostroleka.pl/art1632858973,martyna-czwarta-iza-z-rekordem

https://sport.eostroleka.pl/od-lelisa-do-karpacza-kolejne-starty-lekkoatletek-siodemki-90381.html

https://www.radiooko.pl/wiekszosc-zawodnikow-siodemki-zakonczyla-sezon/