Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Eliminacje powiatowe w Biegach Przełajowych (06.10.2018)

Dopiero teraz dotarliśmy do wyników Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które 6 października odbyły się nad Narwią. Wystartowała w nich kilkudziesięciu-osobowa grupa naszych zawodników reprezentująca w tych zawodach swoje szkoły. W pierwszych dwunastkach, które wywalczyły awans znaleźli się:

POWIAT OSTROŁĘCKI:
Dziewczęta rocznik 2008 – 800m:
     11 miejsce Magdalena Anucińska – SP Troszyn,
     12 miejsce Natalia Anucińska – SP Troszyn,
Dziewczęta rocznik 2007 – 800m:
       2 miejsce Maja Wołosz – SP Olszewo-Borki,

Czytaj więcej...

Zawody Miedzypowiatowe w Sztafetach Biegach Przełajowych (13.10.2018)

W sobotę 13 października odbyły się nad Narwią Igrzyska Szkolne w Sztafetowych Biegach Przełajowych na szczeblu międzypowiatowym. Startowały w nich reprezentacje dwóch szkół, które są objęte Programem Lekkoatletyka dla Każdego i współpracują z naszym Klubem. W kategorii 2006-2008 2 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach i tym samym podopieczne p. Lidii Janczewskiej wywalczył awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się już 18 października w Kamionie k/Sochaczewa.

Czytaj więcej...

Plan przebudowy stadionu

Należący do Urzędu Miasta Ostrołęki portal internetowy www.ostroleka.pl podał informację o podpisaniu przez Prezydenta Janusz Kotowskiego umowy na z firma Pruszyński Architektura na projekt modernizacji stadionu w Ostrołęce. Wychodzi na to, że po wieloletnich zmaganiach o przebudowę naszego stadionu doczekamy się wreszcie nowoczesnego obiektu z nawierzchnią tartanową. Jeśli nasz stadion będzie wyglądał podobnie do obiektu w Szczecinku to po małej przeróbce jesteśmy jak najbardziej za.

Czytaj więcej...

Podsumowanie udziału naszego Klubu w Czwartkach Lekkoatletycznych (jesień 2018)

W jesiennej części cyklu „Czwartków Lekkoatletycznych”, które na przełomie września i października odbywały się w Łomży wzięło udział w sumie 42 naszych najmłodszych zawodników z 3 szkół: SP Olszewo-Borki (p. Lidia Janczewska i p. Tomasz Jędrzejewski), SP – 5 Ostrołęka (p. Dariusz Dabrowski) i SP Troszyn (p. Adam Długokęcki) w 4 startach wywalczyli oni 9 pierwszych, 9 drugich i 16 trzecich miejsce (także 13 czwartych) oraz 22 razy poprawiali swoje rekordy życiowe.
W punktacji zespołowej zajmujemy 3 miejsce.
Najwartościowsze wyniki osiągnęli:

Czytaj więcej...

Wyniki zawodów w Łomży 9 października 2018

Tym razem we wtorek 9 października odbyły się ostatnie już w tym roku zawody z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”. Wystartowała w nich 17 osobowa grupa naszych najmłodszych zawodników z SP Troszyn, których przygotowywał p. Adam Długokęcki oraz z SP-5 Ostrołęka – p. Dariusz Dąbrowski. Najlepiej wypadły dziewczęta z Troszyna: Aleksandra Brulińska (09), która w kategorii 2008-2009 wygrała skok w dal wynikiem 3,40m (rekord życiowy) oraz Paulina Kandybowicz (06), która była najlepsza spośród 6-klasitek w rzucie piłeczką palantową – 27,00m.
Trzecie miejsca w swoich rocznikach zajęli: Natalia Anucińska (08) z Troszyna – 2:29,31s i dwukrotnie Izabela Orzoł (08) z SP-5 Ostrołęka – w biegu na 60m – 10,65s (rekord życiowy) i w skoku w dal – 3,20m (także rekord życiowy).
Pozostałe wyniki:

Czytaj więcej...

Wyniki Czwartku Lekkoatletycznego 04.10 2018

W czwartek 4 października odbyły się w Łomży kolejne zawody z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”, tym razem wzięło w nich udział 28 naszych dzieci z 3 szkół. Najlepiej wypadli Patrycja Leszczyńska, Maja Wołosz, Jakub Wasyk i Aleksander Łaskarzewski – wszyscy z SP Olszewo-Borki, oraz Magdalena Anucińska z SP Troszyn; którzy wygrali swoje konkurencje. W sumie prócz 5 zwycięstw było jeszcze 10 miejsc na podium (3 drugie i 7 trzecich), 9 najbardziej nielubianych przez sportowców 4 miejsc oraz 8 razy poprawiano swoje rekordy życiowe.
Zawody odbywają się w 3 kategoriach dla dziewcząt i 3 dla chłopców zgodnie z rocznikami urodzenia (dzieci z 2008 i 2009 rocznika startowały razem).
Wyniki indywidualne:

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe