Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

CITY TRAIL onTour w Olsztynie

W dniach 15 – 26 lipca w 10 miastach w Polsce odbywa się cykl biegów przełajowych na dystansie 5 km pod wspólną nazwą CITY TRAIL onTour. 17 lipca jedna z takich imprez odbyła się w Olsztynie i wzięła w nim udział nasza zawodniczka Martyna Budziłek, która wśród kobiet zajęła 2 miejsce ustępując zwyciężczyni z Bydgoszczy o 15 sekund (w klasyfikacji open – razem z mężczyznami była 24).

Czytaj więcej...

OOM w Poznaniu

 W Poznaniu w dniach 11-13 lipca odbyła się 25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, a w ramach niej Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (U-18). W zawodach wystąpiła jedyna nasza reprezentantka Nikolina Dziadak, która startowała w konkursie trójskoku. Nikolina w piątkowych eliminacjach tej konkurencji zajęła 22 miejsce osiągając w swojej najlepszej próbie 10,31m (do Mistrzostw przystępowała z 22 rezultatem).

„Dywicka 5”

W miejscowości Dywity k/Olsztyna odbyły się w sobotę 6 lipca biegi na dystansie 5 km. W kategorii kobiet bezapelacyjnie wygrała nasza zawodniczka Martyna Budziłek, która wyprzedziła następną rywalkę o 36 sekund. Także w klasyfikacji „Open” (razem z mężczyznami Martyna była także wysoko na 16 miejscu. Bieg ukończyło 195 uczestników.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski U-20 w Raciborzu

W piątek 5 lipca zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 (03-05.07.2019) w Raciborzu. Wystartowała w nich w konkursie trójskoku jedyna nasza reprezentantka – Marta Łada. Marta w czwartkowych eliminacjach osiągnęła 4 rezultat – 11,67m, ale w piątkowym finale nie było już tak dobrze i skokiem na odległość 11,30 z pierwszej kolejki zajęła 10 miejsce w Polsce.

Czytaj więcej...

Mityng w Warszawie 23.06.2019

W niedzielę 23 czerwca odbyły się na stadionie AWF w Warszawie kolejne zawody lekkoatletyczne z naszym udziałem. Były to już ostatni mityng, na którym można było kwalifikować się do Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowym. Spośród dziesięciu naszych zawodniczek, które tego dnia wystartowały najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która prowadząc niemal od startu do mety wygrała bieg na 3000m z czasem 10:27,02s. Druga w trójskoku była Wiktoria Pyskło (10,15m), a trzecia w tej samej konkurencji Nikolina Dziadak (10,13m).

Czytaj więcej...

Łódź 22.06.2019

Kornelia Suchecka i Marta Łada, które przebywają na obozie Zaplecza Kadry Narodowej w Spale zamiast treningu techniki wystartowały w sobotę w konkursie trójskoku na mityng w Łodzi. Kornelia wynikiem 10,90m zajęła 3 miejsce, natomiast Marta nie może zaliczyć tego startu do udanych, gdyż „spaliła” niemal wszystkie skoki.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe