Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Życzenia Świąteczne i Noworoczne (2017)

Czytaj więcej...

Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca 2017 roku

Portal internetowy Moja Ostrołęka organizuje plebiscyt na najpopularniejszego sportowca roku 2017. Zachęcamy do głosowania na naszych zawodników. Do Plebiscytu zgłoszeni zostali nasi medaliści Daniel Gadomski, Marta Łada i Kornelia Suchecka. Szczegóły w załącznikach.

Czytaj więcej...

Nagrody od Starosty (2017)

W środę 20 grudnia na sesji Powiatu Ostrołęckiego pan Starosta Stanisław Kubeł wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sportu mieszkańcom powiatu W tej liczbie znalazła się także trójka naszych tegorocznych medalistów.
Nagrody Starosty otrzymali: Kornelia Suchecka mieszkanka Kadzidła – dwukrotna srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorek w trójskoku; Daniel Gadomski także mieszkaniec Kadzidła – brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na 1500m (nagrodę odebrała mama Marianna Gadomska) oraz Marta Łada mieszkająca w Krukach – brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w trójskoku.

Czytaj więcej...

Badania lekarskie (styczeń 2018)

W dniu 9 stycznia 2018 r. (wtorek) odbędą się w Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Białymstoku okresowe badania lekarskie. Badania odbywają się raz na pół roku i są obowiązkowe, bez nich nikt nie może uprawiać sportu, wystartować w zawodach oraz trenować.
Wszyscy zawodnicy w czasie badań powinni posiadać dokument stwierdzający tożsamość (dowód osobisty, ważną legitymację szkolną).

Zawodnicy, którzy będą w Przychodni po raz pierwszy powinni ponadto mieć:

  1. Skierowanie od lekarza rodzinnego do Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Białymstoku.
  2. Dokładnie wypełnioną Ankietę, którą należy pobrać ze strony internetowej Przychodni: http://www.przychodnia-sportowa-bialystok.pl/7,Przed+wizyt%C4%85.html
  3. Wyniki laboratoryjne
    - Badanie ogólne moczu z osadem,
    - Morfologię Krwi + OB.
    (badania należy wykonać w Ostrołęce, a ze sobą zabrać tylko ich wyniki).

Nasi studenci

Dwójka naszych najlepszych zawodników Kornelia Suchecka i Daniel Gadomski zakończyli swoją edukację w naszym regionie i podjęli studia.
Daniel od października jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i na czas studiów zmienia Klub. Wychowanek trenera Dariusza Dąbrowskiego wkrótce będzie reprezentował AZS-AWF Warszawa gdzie jego trenerem będzie Jakub Ogonowski.
Kornelia podjęła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, ale nie zmienia Klubu ani trenera, dalej reprezentować będzie naszą Siódemkę Ostrołęka, gdzie od 5 lat trenuje pod okiem trenera Marka Mierzejewskiego.

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2017 (2)

W 2017 w Uczniowskim Klubie Sportowym Siódemka okresowo trenowało prawie 60 zawodników, z czego 40 systematycznie i posiadało Licencję Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zajęcia prowadzili trenerzy Dariusz Dąbrowski i Marek Mierzejewski. Siedzibą i bazą treningową naszego Klubu, są obiekty Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce (obecnie Szkoła Podstawowa nr 5) przy ul. Hallera. Korzystaliśmy także ze stadionu miejskiego przy ul. Witosa oraz (odpłatnie) z siłowni Genetic.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe