Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Obóz w Ełku

Część naszych zawodników, głównie młodzików przebywała w dniach 17-29 sierpnia na obozie sportowym w Ełku. Pogoda dopisała, warunki treningowe i socjalne były bardzo dobre, więc cały program szkoleniowy został w całości zrealizowany, zwłaszcza że obyło się bez kontuzji i większych urazów.
Młodzicy przygotowywali się do najważniejszych startów w sezonie, tj. Mistrzostwa Mazowsza, które 7 września odbędą się w Warszawie, a zwłaszcza Miedzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które zaplanowano na 14 września w Pasłęku. Niektórzy być może wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików, które w dniach 28 i 29 września odbędą się w Radomiu.

Czytaj więcej...

Biegi uliczne

Nasz zawodnik Damian Świerdzewski w ciągu ostatnich  tygodni wziął udział w kilku biegach ulicznych, w których zajmował czołowe lokaty.
27 lipca w rozgrywanym w Warszawie „Biegu Powstania Warszawskiego” zajął 11 miejsce na dystansie 5 km (bieg na tym dystansie ukończyło 2150 zawodników i zawodniczek), następnego dnia 28 lipca zajął 2 miejsce w Giełczynie k/Łomży VII biegu z cyklu „Grand Prix Województwa Podlaskiego”, tym razem na dystansie 10 km. 4 sierpnia w Chorzelach wygrał bieg na dystansie 10 km w zawodach pn. „Korona Ziemi Przasnyskiej”, wreszcie 15 sierpnia zajął 5 miejsce (2 w kategorii 20-29 lat) także w biegu na dystansie 10 km w imprezie pn. „II Mrągowski Piknik Wojskowy”.

Czytaj więcej...

Komunikat Zarządu Klubu

Uczniowski Klub Sportowy Siódemka z przykrością zawiadamia, że nasza najlepsza zawodniczka Katarzyna Gwiazda postanowiła z przyczyn osobistych zakończyć swoją karierę sportową.

Czytaj więcej...

OOM-y w Łodzi

14 miejsce zajęła Martyna Budziłek w biegu na 3000m podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które w dniach 26-28 lipca odbywały się w Łodzi w ramach XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. Martyna w niedzielę w morderczym upale osiągnęła czas 11:09,61s.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi

Wczoraj w Łodzi rozpoczęła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich, w ramach której odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Do zawodów tych zakwalifikowała się reprezentantka naszego Klubu Martyna Budziłek, która jutro o 17:55 wystartuje w biegu na 3000m. Martyna (wychowanka Z.Pierzchanowskiego, a obecnie trenująca z tr D.Dąbrowskim) do Mistrzostw zakwalifikowała się z 13 wynikiem. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe