Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Nowe rekordy Klubu

Podczas sobotniego halowego mityngu w Warszawie padło nie tylko mnóstwo rekordów życiowych, ale także czwórka zawodników pobiła rekordy Klubu.

 • W biegu na 60m Kornelia Suchecka wynikiem 8,50s poprawiła własny rekord Klubu ustanowiony w 2013 roku (8,54s).
 • W biegu na 300m nowy rekord Klubu ustanowiła Agnieszka Pędzich osiągając czas 48,35s. Poprzedni rekord uzyskany w u.br. w kategorii młodziczek należał do Pauliny Pilarskiej (48,90s), a w pozostałych kategoriach wiekowych do Martyny Budziłek (48,79s).
 • W biegu na 2000m nowym  rekordzistą Klubu w kategorii juniorów i juniorów młodszych jest Daniel Gadomski, który uzyskał rezultat 6:09,60s. poprzedni rekord juniorów i juniorów młodszych z 2013 roku należał do Karola Rogozińskiego (6:45,73s).
 • W trójskoku nowy rekord ustanowił Konrad Zygmunt – 12,99m. Poprzedni rekord z u.br. należał do Marcina Mierzejewskiego (12,63m).

Wyniki II Halowego Mityngu Lekkoatletycznego

W sobotę 18 stycznia odbył się w Warszawie II Halowy Mityng Lekkoatletyczny zorganizowany na Hali Akademii Wychowania Fizycznego przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Na starcie stanęło ponad 700 zawodników i zawodniczek z wielu województw, a wśród nich 24 osobowa reprezentacja naszego Klubu.
Do wyjazdu doszło dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Olszewo-Borki z Wójtem panem Krzysztofem Szewczykiem na czele, za co władze naszego Klubu, a w szczególności zawodnicy (z których wielu jest mieszkańcami Gminy Olszewo-Borki)  serdecznie dziękują.

 Niemal wszyscy zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka ustanowili nowe rekordy życiowe, ale spośród nich najlepiej wypadł Konrad Zygmunt (98), który debiutując w trójskoku uzyskał bardzo dobry rezultat – 12,99m i tym samym wypełnił minimum na Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (12,70m), które odbędą się w następny weekend w Spale.

Czytaj więcej...

II Halowy Mityng Lekkoatletyczny

Wyjazd na jutrzejsze zawody:
Kadzidło (przystanek PKS) – 10:00
Ostrołęka (dworzec PKS od strony ul. Starosty Kossa) – godz. 10:30.

PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

15.00

 • 2000m Kobiet (M.Budziłek, P.Kojtek)
 • Wzwyż Kobiet (W.Ejzemberg, K.Pochmara, A.Tyszka)
 • W dal Młodziczek (W.Ejzemberg. R.Kolodziejczyk, M.Łada, P.Miecznikowska,   A.Pędzich, K.Pochmara, A.Tyszka, K.Zielińska)
 • Kula Młodziczek (K.Kobrzyńska, D.Zielińska)
 • W dal Mężczyzn (K.Zygmunt)

  Czytaj więcej...

Wstępny Kalendarz Startów 2014 roku. (I)

Nie są jeszcze znane terminy wszystkie zawody w sezonie 2014 roku, w których mogą wystartować nasi zawodnicy, na razie publikujemy te o których wiemy. W miarę uzupełniania Kalendarza Zawodów będziemy publikować go na naszej stronie klubowej.

 • 18.01. Warszawa – II Halowy Mityng WOMZLA (Warszawasko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki).

  Czytaj więcej...

Dwa rekordy Klubu

W sobotnim halowym mityngu lekkoatletycznym nie tylko padło wiele rekordów życiowych ale także ustanowiono dwa rekordy Klubu. W biegu na 1000m Daniel Gadomski uzyskując 2:43,65s pobił własny rekord UKS Siódemka. Poprzedni rekord uzyskanym w 2013 roku wynosił 2:44,97s.

Drugi rekord wynikiem 1:35,52s pobił Karol Kudrzycki w biegu na 600m. poprzedni rekord ustanowiony w ubiegłym roku należał do Mateusza Graczyka i wynosił 1:38,13s.

I Halowy Mityng Lekkoatletyczny

W niedzielę 5 stycznia 12 osobowa grupa zawodników UKS Siódemka wystartowała w pierwszym z halowych mityngów lekkoatletycznych jakie odbędą się w styczniu na hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wszyscy poprawili swoje halowe rekordy życiowe, które uzyskali na zawodach halowych przed rokiem, a kilka osób w swoich konkurencjach osiągnęło rezultaty nawet lepsze niż te uzyskane na otwartym stadionie w 2013 roku.

Wyniki naszych zawodników:

 • Aleksandra Grzyb (98) – 2 miejsce wśród juniorek młodszych w skoku w dal – 4,79m (halowy rekord życiowy),
 • Karol Rogoziński (99) – 2 miejsce wśród młodzików w biegu na 1000m – 3:13,91s (halowy rek. żyć.),
 • Daniel Gadomski (98) – 3 miejsce wśród juniorów młodszych w biegu na 1000m – 2:43,65s (rekord życiowy),

  Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe