Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://uks7.ostroleka.plimages/StronaGlowna/DSC02435.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://uks7.ostroleka.plimages/StronaGlowna/DSC02158.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Gimnazjada Międzypowiatowa

28 maja w Kadzidle odbyły się zawody w ramach Gimnazjady na szczeblu międzypowiatowym z udziałem najlepszych 3 zawodników w każdej konkurencji i każdej kategorii wiekowej z powiatów: Przasnyskiego, Makowskiego, Wyszkowskiego, Ostrowskiego, miasta Ostrołęki oraz powiatu ziemskiego Ostrołęckiego. Zawodnicy reprezentowali swoje szkoły, ale 19 osób spośród nich jest także członkami naszego Klubu. Z tej grupy nasi zawodnicy zdobyli 9 medali (w tym 4 złote), wywalczyli 9 miejsc premiowanych awansem do zawodów na szczeblu wojewódzkim (odbędą się 4 czerwca w Płocku). Niesprzyjająca pogoda nie ułatwiała zadania zawodnikom ale mino to ustanowili oni 6 rekordów życiowych).
Medal i awans wywalczyli:
Złote medal: Kornelia Suchecka w biegu na 100m młodziczek, Konrad Zygmunt w biegu na 300m młodzików, Daniel Gadomski w biegu na 1000m młodzików i Aleksandra Grzyb w skoku w dal młodziczek.
Medale srebrne: Dominika Młynarczyk w biegu na 100m młodziczek, Dominika Woźniak w biegu na 100m juniorek młodszych, Anna Antoszewska w biegu na 200m juniorek młodszych, Marcin Mierzejewski w skoku w dal juniorów młodszych.
Medal brązowy zdobyła Sara Pons w biegu na 600m młodziczek.

Wyniki zawodników naszego Klubu:

Czytaj więcej...

Mityng Warszawski 25 maja

We wczorajszym mityngu lekkoatletycznym w Warszawie startowała dwójka naszych zawodników.
W biegu na 5000m drugie miejsce zajął Damian Świerdzewski ustanawiając wynikiem 16:14,21s nowy rekord życiowy. Damian swój rekord poprawił aż o 40 sekund.
W konkursie skoku w dal wzięła udział Katarzyna Gwiazda, która zajęła 3 miejsce, a w swojej najlepszej próbie – 5,66m miała niesprzyjający wiatr (- 0,9 m/s).

Paulina Pilarska najlepsza w czwórboju

W rozgrywanym w niedzielę 19 maja w Kadzidle czwórboju lekkoatletycznym (Ostrołęckie i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej) startująca w reprezentacji swojej szkły (SP Olszewo-Borki) nasza zawodniczka Paulina Pilarska (ur. 2000) okazała się najlepszą zawodniczką całych zawodów gromadząc 262 punktów czwórbojowych. Trenująca na co dzień z p. Dariuszem Dąbrowskim zawodniczka w poszczególnych konkurencjach osiągnęła następujące rezultaty:

Czytaj więcej...

Wyniki naszych zawodników na Mistrzostwach Ostrołeki Juniorów i Juniorów Młodszych (14-05-2013)

8 medali, w tym 6 złotych wywalczyli nasi zawodnicy podczas odbywających się 14 maja w Ostrołęce Mistrzostw Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.

Złote medale wywalczyli:

  • Katarzyna Gwiazda w biegu na 100m i skoku w dal juniorek,
  • Marcin Mierzejewski w skoku w dal i trójskoku juniorów młodszych,
  • Magdalena Białobrzeska w skoku wzwyż juniorek młodszych,
  • Martyna Budziłek w biegu na 800m juniorek,

Medal srebrny zdobył w biegu na 800m juniorów Arkadiusz Borkowski, a medal brazowy także w biegu na 800m juniorów Mateusz Graczyk.

Wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej...

Zawody w Warszawie 18 maja

W tym samym dniu (18 maja) gdy młodzicy walczyli o medale w Kadzidle; w Warszawie startowali nasi juniorzy i seniorzy. Najlepiej wypadła Katarzyna Gwiazda, która w silnie obsadzonym konkursie skoku w dal (pomimo kontuzji ) zajęła 2 miejsce z rezultatem 5,74m. Piąty w trójskoku był Michał Wierciński – 12,09m, a szósty Marcin Mierzejewski – 11,99m. W biegu na 1500m nowy rekord życiowy ustanowiła Martyna Budziłek – 5:10,55s, a na tym samym dystansie Damian Świerdzewski osiągnął rezultat 4:17,02s.

Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Młodzików

W sobotę 18 maja odbyły się w Kadzidle Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Młodzików w Lekkiej Atletyce, które jednocześnie były Gimnazjadą na szczeblu powiatu. W zawodach wystartowała 28 osobowa ekipa naszych zawodników, którzy w 13 konkurencjach (nie licząc sztafet) wywalczyli w sumie 8 medali (w tym 4 zlote), 13 miejsca premiowanych awansem do zawodów międzypowiatowych w Gimnazjadzie i ustanowili 27 rekordów życiowych.

Złote medale zdobyli: Kornelia Suchecka w biegu na 100m, Konrad Zygmunt w biegu na 300m, Daniel Gadomski w biegu na 1000m i Aleksandra Grzyb w skoku w dal.
Medale srebrne wywalczyli: Sara Pons w biegu na 600m i Ewelina Nożewska w pchnięciu kulą.
Z brązowymi medalami z Kadzidła wyjechali: Karolina Święcicka w biegu na 100m i Paulina Kojtek w biegu na 600m.

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki naszych zawodników, a w Galerii zdjęcia.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe