Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://uks7.ostroleka.plimages/StronaGlowna/DSC02435.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://uks7.ostroleka.plimages/StronaGlowna/DSC02158.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Zawody w Warszawie 18 maja

W tym samym dniu (18 maja) gdy młodzicy walczyli o medale w Kadzidle; w Warszawie startowali nasi juniorzy i seniorzy. Najlepiej wypadła Katarzyna Gwiazda, która w silnie obsadzonym konkursie skoku w dal (pomimo kontuzji ) zajęła 2 miejsce z rezultatem 5,74m. Piąty w trójskoku był Michał Wierciński – 12,09m, a szósty Marcin Mierzejewski – 11,99m. W biegu na 1500m nowy rekord życiowy ustanowiła Martyna Budziłek – 5:10,55s, a na tym samym dystansie Damian Świerdzewski osiągnął rezultat 4:17,02s.

Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Młodzików

W sobotę 18 maja odbyły się w Kadzidle Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Młodzików w Lekkiej Atletyce, które jednocześnie były Gimnazjadą na szczeblu powiatu. W zawodach wystartowała 28 osobowa ekipa naszych zawodników, którzy w 13 konkurencjach (nie licząc sztafet) wywalczyli w sumie 8 medali (w tym 4 zlote), 13 miejsca premiowanych awansem do zawodów międzypowiatowych w Gimnazjadzie i ustanowili 27 rekordów życiowych.

Złote medale zdobyli: Kornelia Suchecka w biegu na 100m, Konrad Zygmunt w biegu na 300m, Daniel Gadomski w biegu na 1000m i Aleksandra Grzyb w skoku w dal.
Medale srebrne wywalczyli: Sara Pons w biegu na 600m i Ewelina Nożewska w pchnięciu kulą.
Z brązowymi medalami z Kadzidła wyjechali: Karolina Święcicka w biegu na 100m i Paulina Kojtek w biegu na 600m.

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki naszych zawodników, a w Galerii zdjęcia.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Ostrołęki w LA

14 maja na stadionie miejskim w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa OstrołękiKatarzyna Gwiazda i Powiatu Ostrołęckiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy zarejestrowani w naszym Klubie. Nie znamy jeszcze szczegółowych wyników, ale w zakładce „Galeria” publikujemy zdjęcia z tej imprezy. Zapraszamy do oglądania.

Trzy medal podczas Mistrzostw Mazowsza

Katarzyna GwiazdaZa nami pierwszy start na otwartym stadionie w bieżącym roku. W rozgrywanych 11 i 12 maja na stadionie AWF w Warszawie Mistrzostwach Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych wzięła udział skromna dwuosobowa ekipa naszego Klubu. W sobotnim konkursie trójskoku juniorek zwycięstwo odniosła Katarzyna Gwiazda(95), która podczas rozgrzewki doznała urazu i dlatego wynik – 11,67m daleko odbiega od jej możliwości. Z tego też powodu Kasia nie wzięła udziału w niedzielnym konkursie skoku w dal juniorek.

Dwa medale wywalczył drugi z naszych reprezentantów Marcin Mierzejewski (97), w sobotę zdobył brązowy medal w trójskoku juniorów młodszych – 11,96m, a w niedzielę srebrny w skoku w dal z nowym rekordem życiowym – 5,72m.

Czytaj więcej...

Plan startów

Finał Gimnazjady w Kamionie zakończył okres startów przełajowych zawodników naszego Klubu. Teraz czas na starty na stadionie. Okres ten rozpoczną Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych, które 11 i 12 maja odbędą się na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Poniżej przedstawiamy plan zawodów w I części sezonu, w których startować będą nasi zawodnicy.

 

 

 

Czytaj więcej...

Gimnazjada Wojewódzka w Biegach Przełajowych

Dopiero teraz udało nam się dotrzeć do komunikatu z Finałów Gimnazjady Wojewódzkiej w Indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się 26 kwietnia w Kamionie koło Sochaczewa. Do zawodów tych zakwalifikował się siódemka trenujących w naszym Klubie zawodników, którzy w finałach Gimnazjady reprezentowali swoje szkoły.

Spośród naszych zawodników najlepiej wypadł Daniel Gadomski (Gimnazjum w Kadzidle nauczyciel p. Przemysław Kowalczyk) zdobywając w biegu na 1500m klas II (98) brązowy medal.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe