Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

II Halowy Mityng LA

W II Halowym Mityngu LA, który 12 stycznia odbył się w Warszawie wystartowała siódemka naszych zawodników.

Zwycięstwo w trójskoku kobiet odniosła Katarzyna Gwiazda z nowym halowym rekordem życiowym – 11,86m. Drugie miejsce w trójskoku juniorów młodszych zajął debiutujący w tej konkurencji Marcin Mierzejewski (97) z rezultatem 12,15m

Czytaj więcej...

I Halowy Mityng LA

 

W sobotę 5 stycznia odbył się w hali AWF w Warszawie Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny w którym wystartowali po raz pierwszy zawodnicy UKS Siódemka. Był to debiut naszego Klubu w zawodach tej rangi. Najlepsze wyniki osiągnęli:

 

  • Katarzyna Gwiazda (95) - 1 miejsce w skoku w dal juniorek z wynikiem 5,59m (halowy rekord życiowy),
  • Martyna Budziłek (96) - 2 miejsce w biegu na 600m juniorek młodszych - 1:52,20s (rekord życiowy),
  • Katarzyna Łępicka (93) - 3 miejsce w biegu na 600m juniorek i seniorek - 1:47,97s (rekord życiowy)
  • Kornelia Suchecka (98) - 4 miejsce w finale biegu na 60m młodziczek - 8,61s (w eliminacjach 8,54 s - rekord życiowy),
  • Aleksandra Grzyb (98) - 4 miejsce w konkursie skoku w dal młodziczek - 4,44m.

Czytaj więcej...

Oficjalna strona UKS 7

Strona internetowa, którą państwu prezentujemy jest oficjalną Stroną Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka”.

Lekkoatletyczny klub pod nazwą UKS „Siódemka” powstał w 1997 roku z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego ówczesnej Szkoły Podstawowej nr 7 (stąd nazwa). Na czele Klubu stanął p. Zbigniew Piersa, po nim prezesem był p. Marek Mierzejewski, a obecnie jest nim p. Dariusz Dąbrowski. Klub działał jedynie na potrzeby SP 7, a potem Gimnazjum nr 1, jednak ściśle współpracował z innymi klubami lekkoatletycznymi w Ostrołęce, to stąd wywodzą się medaliści Mistrzostw Polski i Europy oraz reprezentanci Polski – Tomasz i Łukasz Mateusiakowie, czy Katarzyna i Marta Jaworowskie.

Z końcem 2012 roku postanowiliśmy rozwinąć samodzielną działalność. Klub i zawodnicy zostali zarejestrowani w Polskim Związku Lekkiej Atletyki, to u nas postanowiła kontynuować swoja karierę najlepsza lekkoatletka u.br. w Ostrołęce Katarzyna Gwiazda.

Zajęcia treningowe odbywają się głównie na obiektach Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce, gdzie też jest siedziba Klubu (07-410 Ostrołęka, ul. Hallera 12 tel. 29 764 45 40 mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

Treningi prowadzą:

  • Agnieszka Zalewska – grupa naborowa,
  • trener LA II klasy Dariusz Dąbrowski – biegi średnie i długie,
  • trener LA I klasy Marek Mierzejewski – skoki i sprinty (tel. 664 788 035 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

Zapraszamy wszystkich chętnych (najlepiej uzdolnionych sportowo) do podjęcia treningów w naszym Klubie, zapewniamy dobre warunki treningowe i fachową opiekę trenerską.

 

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe