Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Styczniowe obozy 2021

W czasie ferii nasi zawodnicy przebywali na obozach sportowych.
W dniach 04-11.01.2021 część grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego trenowała w Spale. Ze swoim trenerem do sezonu halowego przygotowywali się: Szymon Sala, Karol Rogoziński, Izabela Marcińczyk, Martyna Budziłek, Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Klaudia Pażych, Maja Wołosz i Kornelia Rusiłowicz.
W tym samym czasie (04-13.01.2021) trójka zawodniczek Siódemki - Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło i Izabela Roicka; ze swoim trenerem Markiem Mierzejewski trenuje na obozie Zaplecza Kadry Narodowej w Warszawie. 

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2021

Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego

W sobotę 19 grudnia odbyły się w Białymstoku Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce. Wystartowało w nich 5 zawodniczek z grupy tr Marka Mierzejewskiego, które wywalczyły 5 medali. Najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, która zwyciężyła w trójskoku – 10,64m (halowy rekord życiowy), a w skoku w dal była druga – 4,91m. Srebrny medal w trójskoku zdobyła Oliwia Budziłek – 9,79m, a brązowy Wiktoria Pyskło9,66m, która skakała także w dal gdzie z wynikiem 4,58m zajęła 5 miejsce.

Czytaj więcej...

Wyniki sezonu 2020

Mistrzostwa Polski w Maratonie w Oleśnie

W niedzielę 6 grudnia odbyły się w Oleśnie k/Opola Mistrzostwa Polski w Maratonie, wystartował w nich nasz były zawodnik, wychowanek trenera Dariusz Dąbrowskiego – Damian Świerdzewski, który obecnie reprezentuje AZS-AWF Biała Podlaska. Damian w swoim debiucie w maratonie osiągnął bardzo dobry czas – 2:26,43s i zajął wysokie 6 miejsce.
Tydzień wcześniej 28 listopada w Kwidzyniu podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych srebrny medal w drużynie AZS-AWF Biała Podlaska w kategorii U-23 zdobyła Paulina Świerdzewska (prywatnie żona Damiana). Paulina (dawniej Kojtek), to także wychowanka naszego Klubu i tr. Dąbrowskiego.

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Halowe Zawody LDK w Toruniu

W niedzielę 29 listopada odbyły się w Toruniu zawody w ramach Programu Lekkoatletyka dla Każdego. Wystartował w nich dwójka naszych reprezentantów w kategorii U-15. W biegu na 60m przez płotki Izabela Roicka zajęła 10 miejsce osiągając czas 10,44s, a w biegu na 600m 17 był Szymon Sala – 1:49,56. Dla obojga był to pierwszy start w życiu w tych konkurencjach.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe