Strona Główna

Ogólnopolskie Igrzyska LZS

W Siedlcach trwają 22 Ogólnopolskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych. W piątkowej rywalizacji startowała nasza 8 osobowa reprezentacja. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51m zajęła 8 miejsce w rywalizacji juniorek młodszych.
Pozostałe wyniki naszych zawodniczek:

Mamy już za sobą pierwszy po obozie w Ełku start w II części sezonu. 28 sierpnia w Sopocie w wystartowała Martyna Budziłek, która w biegu na 1000m zajęła 5 miejsce osiągając czas 3:06,38s i poprawiając o ponad 2 sekundy swój rekord życiowy na tym dystansie.

„Letni Bieg po Plaży”

W niedzielę 25 sierpnia odbył się na błoniach nad Narwią „Letni Bieg po Plaży”. Zawody zorganizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej odbyły się na dystansie 6 km po bardzo ciężkiej trasie. W kategorii kobiet zdecydowanie wygrała Martyna Budziłek, która także w kategorii Open (czyli w rywalizacji z mężczyznami) był także wysoko – na 6 miejsce. Wśród mężczyzn 3 był Karol Rogoziński, przegrywając srebrny medal zaledwie o 5 sekund.

18  sierpnia odbyły się w Sieradzu Mistrzostwa Polski w biegu na 5000m. W gronie kobiet wystartowała nasza zawodniczka Martyna Budziłek, która z wynikiem 19:18,94s zajęła 16 miejsce.

Ełk 2019

Wczoraj zakończyliśmy 12 dniowy obóz w Ełku. Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego trenowali: Klaudia Pażych, Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło, Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Maja Pajewska, Oliwia Budziłek, Izabela Drężek, Dominika Dąbrowska, Izabela Marcińczyk, Martyna Budziłek, Patryk Gut i Tomasz Wiśniewski.

W sobotę 3 sierpnia w Gdańsku odbył się już po raz 26 Bieg Świętego Dominika na dystansie 5 km. Wystartował w nim Martyna Budziłek, która w bardzo silnej obsadzie biegaczek z Polski i zagranicy zajęła 17 miejsce (w swojej kategorii wiekowej 6). Bieg ukończyło 341 kobiet.