Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Marta Łada na zgrupowanie Kadry Narodowej w Spale

Marta Łada od 13 stycznia przebywa w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale na Zgrupowaniu Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, gdzie w gronie najlepszych w Polsce juniorów przygotowuje się do startów w sezonie halowym. Zgrupowanie zakończy się zawodami w dniu 20 stycznia, w których prócz Marty wystartuje także Kornelia Suchecka oraz kilkoro naszych młodych zawodniczek, które spróbują uzyskać kwalifikacje na Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, a odbędą się w dniach 08-10.02. w Toruniu.

Czytaj więcej...

Halowy mityng w Toruniu 13 stycznia 2019

W niedzielę 13 stycznia nasz Klub startował już po raz trzeci w tym sezonie halowym. Tym razem 4 osobowa grupa zawodników wystartowała w Hali Arena w Toruniu. Najlepiej wypadła Kornelia Suchecka (98), która wynikiem 5,27m zajęła 7 miejsce w skoku w dal seniorek i juniorek. Kornelia biegała także 60m, gdzie uzyskała czas 8,27s. Bardzo dobrze wypadli także pozostali nasi zawodnicy: Dominika Dąbrowska (04) przebiegła 300m w czasie 48,70s i prawie 2 sekundy poprawiła swój rekord życiowy na tym dystansie a w biegu na 60m poprawiła „życiówkę” prawie o sekundę osiągając rezultat 8,81s. Nowy rekord życiowy ma także Karol Rogoziński, który w biegu na 1000m osiągnął czas 2:43,63s.

Czytaj więcej...

Mityng Halowy w Warszawie 12 stycznia 2019

Za nami kolejne zawody halowe. 12 stycznia startowaliśmy na Hali Lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Spośród 12 osobowej ekipy najlepiej wypadły: Izabela Marcińczyk (03), która wynikiem 48,58s (jej nowy rekord życiowy) wygrała bieg na 300m juniorek młodszych (U-18). 2 miejsce w tej samej konkurencji i kategorii zajęła Klaudia Pażych (03) – 48,99s. Także druga była w konkursie trójskoku Nikolina Dziada (03) – 9,93m (rekord życiowy), a trzecie miejsce też w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek (03) – 9,81m.
W czołówce swoich konkurencji także byli:

Czytaj więcej...

Zawody w Aleksandrowie Łódzkim 05.01.2019

Za nami pierwsze zawody w sezonie halowym 2019 roku.
W hali lekkoatletycznej MKS Aleksandrów Łódzki wystartowała siódemka naszych zawodników. Najlepiej wypadła Kornelia Suchecka, która wynikiem 11,15m zajęła 2 miejsce w trójskoku, a z wynikiem 5,28m była 5 w skoku w dal. Dla Korneli było to pierwszy start po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją.
Pozostała szóstka naszych zawodników – do niedawna jeszcze młodzików; poprawiła swoje rekordy życiowe:

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne i Noworoczne (2018)

Podsumowanie sezonu 2018 (3)

W piątek 7 grudnia w Kafeterii przy ul. Gołębiej odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące sezon 2018 roku. Naszą uroczystość zaszczycił swoja obecności p. Tomasz Majewski dwukrotny Mistrz Olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie v-ce Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jednocześnie Prezes Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. Ze strony władz naszego miasta obecni byli p.p. Maciej Kleczkowski – v-ce Prezydent Ostrołęki oraz Wojciech Zarzycki – Przewodniczący Rady Miasta.
Po krótkim wystąpieniu Prezesa naszego Klubu p. Dariusza Dabrowskiego, który powitał gości, zawodników i ich rodziców oraz odczytał sprawozdanie z naszych osiągnięć; nastąpiła graficzna prezentacja naszych działań w 2018 roku w postaci zdjęć i filmów. Następnie panowie Tomasz Majewski, Maciej Kleczkowski wręczyli wyróżniającym się zawodnikom grawertony i dyplomy.
Na zakończenie głos zabrali nasi goście gratulując sukcesów i życząc co najmniej takich samych w przyszłym roku, w którym – mamy taka nadzieję; rozpocznie się w Ostrołęce budowa stadionu tartanowego ze skocznią w dal na głównej płycie.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe