Strona Główna

Rekordy Klubu (2018-03)

W wrześniu (i nie tylko) zostało poprawionych lub ustanowionych kilka rekordów naszego Klubu.
24 czerwca na mityngu w Warszawie Martyna Budziłek (96) wynikiem 2:21,15s poprawiła własny rekord Siódemki seniorek w biegu na 800m. Poprzedni rekord ustanowiony w 2013 roku wynosił 2:22,76s.
8 września podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Ciechanowie Izabela Marcińczyk (03) wynikiem 8:38,45s ustanowiła rekord Klubu młodziczek na dystansie 2000m.

Sztafetowe Powiatowe Biegi Przełajowe (29.09.2018)

W sobotę 29 września odbyły się na błoniach nad Narwią Sztafetowe Powiatowe Biegi Przełajowe, które w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizował ostrołęcki Szkolny Związek Sportowy. W kategorii dziewcząt z klas IV – VI w Powiecie Ostrołęckim zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Olszewo-Borek (p. Lidia Janczewska), a wśród dziewcząt z klas VII, VIII i Gimnazjalnych w Ostrołęce wygrała Szkoła Podstawowa nr 5 (p. Dariusz Dąbrowski i p. Agnieszka Dąbrowska).

26.01 – 10.02.2019 – Ferie Zimowe (dla Mazowsza)
03-05.07.2019 – Mistrzostwa Polski U-20 - Racibórz

W ostatni czwartek 27 września odbyły się w Łomży kolejne zawody z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”. Tym razem wzięła w nich udział 15 osobowa grupa naszych zawodników (uczniów SP Olszewo-Borki) – podopiecznych p. Lidii Janczewskiej, którzy uczestniczą w programie Lekkoatletyka dla Każdego. Wywalczyli oni 11 miejsc na podium (2 pierwsze, 4 drugie i 5 trzecich miejsc). Najlepiej wypadli Paweł Goździewski, który w roczniku 2006 wygrał bieg na 60m – 9,14s i był drugi w skoku w dal – 4,01m oraz Magdalena Grzymała, która wygrała skok wzwyż w roczniku 2006 – 105cm.

Na podium uplasowali się także:

Czwartek Lekkoatletyczne 20 września 2018 r. w Łomży

Startem 23 września zakończyliśmy okres startowy na otwartym stadionie w sezonie 2018 roku. Przed nami jesienne biegi przełajowe. Na stadionie startują jeszcze nasi najmłodsi zawodnicy – z programu Lekkoatletyka dla Każdego podopieczni p. Lidii Janczewskiej, którzy biorą odział w cyklu zawodów p.n. Czwartki Lekkoatletyczne. Pierwsze zawody, w których wzięliśmy udział odbyły się w 20 września w Łomży. Nasi młodzi zawodnicy (z rocznika 2006) – uczniowie SP Olszewo-Borki wywalczyli 4 miejsca na podium i osiągnęli następujące wyniki:

Wyniki zawodów 23 września 2018

W niedzielę 23 września odbył się na stadionie Klubu Sportowego Orzeł w Warszawie kolejny z mityngów lekkoatletycznych. W zawodach tym razem wystartowało dziesięcioro naszych zawodników, którzy uzyskali następujące wyniki:

• Oliwia Budziłek (03) – 4,26m w skoku w dal (rekord życiowy) i 9,34m w trójskoku.