Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Memoriał Eugeniusz Lokajskiego

W niedzielę 1 września startowaliśmy w Warszawie. Najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,28m wygrała konkurs trójskoku, a w skoku w dal był trzecia -4,73m. Drugie miejsce w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek – 9,84m, a trzecie Wiktoria Pyskło – 9,75m. W czołówce swoich konkurencji byli także:

  • Maja Pajewska – 4 miejsce w trójskoku (9,75m rekord życiowy),
  • Wiktoria Pyskło – 5 miejsce w skoku w dal (4,51m w skoku w dal),
  • Martyna Budziłek – 6 miejsce w biegu na 800m (2:22,41s),
  • Izabela Marcińczyk – 8 miejsce w biegu na 800m (2:29,13 – rekord życiowy),

Pozostałe wyniki:

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Igrzyska LZS

W Siedlcach trwają 22 Ogólnopolskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych. W piątkowej rywalizacji startowała nasza 8 osobowa reprezentacja. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51m zajęła 8 miejsce w rywalizacji juniorek młodszych.
Pozostałe wyniki naszych zawodniczek:

Czytaj więcej...

Rekord życiowy Martyna Budziłek

Mamy już za sobą pierwszy po obozie w Ełku start w II części sezonu. 28 sierpnia w Sopocie w wystartowała Martyna Budziłek, która w biegu na 1000m zajęła 5 miejsce osiągając czas 3:06,38s i poprawiając o ponad 2 sekundy swój rekord życiowy na tym dystansie.

Czytaj więcej...

„Letni Bieg po Plaży”

W niedzielę 25 sierpnia odbył się na błoniach nad Narwią „Letni Bieg po Plaży”. Zawody zorganizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej odbyły się na dystansie 6 km po bardzo ciężkiej trasie. W kategorii kobiet zdecydowanie wygrała Martyna Budziłek, która także w kategorii Open (czyli w rywalizacji z mężczyznami) był także wysoko – na 6 miejsce. Wśród mężczyzn 3 był Karol Rogoziński, przegrywając srebrny medal zaledwie o 5 sekund.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km

18  sierpnia odbyły się w Sieradzu Mistrzostwa Polski w biegu na 5000m. W gronie kobiet wystartowała nasza zawodniczka Martyna Budziłek, która z wynikiem 19:18,94s zajęła 16 miejsce.

Ełk 2019

Wczoraj zakończyliśmy 12 dniowy obóz w Ełku. Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego trenowali: Klaudia Pażych, Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło, Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Maja Pajewska, Oliwia Budziłek, Izabela Drężek, Dominika Dąbrowska, Izabela Marcińczyk, Martyna Budziłek, Patryk Gut i Tomasz Wiśniewski.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe