Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Podsumowanie sezonu 2017 (2)

W 2017 w Uczniowskim Klubie Sportowym Siódemka okresowo trenowało prawie 60 zawodników, z czego 40 systematycznie i posiadało Licencję Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zajęcia prowadzili trenerzy Dariusz Dąbrowski i Marek Mierzejewski. Siedzibą i bazą treningową naszego Klubu, są obiekty Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce (obecnie Szkoła Podstawowa nr 5) przy ul. Hallera. Korzystaliśmy także ze stadionu miejskiego przy ul. Witosa oraz (odpłatnie) z siłowni Genetic.

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2017 (1)

W piątek 8 grudnia o godz. 14:00 w KAFETERII przy ul. Gołębiej 3 nasz Klub organizuje uroczyste podsumowanie sezonu
w związku z tym zapraszamy wszystkich zawodników i sympatyków UKS Siódemka na tą imprezę.

Testy w Łodzi

Czytaj więcej...

Marta Łada w Kadrze Narodowej PZLA

Marta Łada – brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trójskoku została powołana do Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i już na początku listopada rozpocznie kadrowy obóz przygotowawczy w Szczyrku.
Jest to już druga po Korneli Sucheckiej zawodniczka naszego Klubu, która w bieżącym roku została powołana przez PZLA do Kadry Narodowej A.

Czytaj więcej...

Indywidualne Biegi Przełajowe SZS 30.09.2017

W sobotę 30 września na błoniach nad Narwią odbyły się zorganizowane przez ostrołęcki Szkolny Związek Sportowy Indywidualne biegi przełajowe. Startowały reprezentacje szkół z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, w tej liczbie dużo naszych zawodników. W czołowych dwunastkach, które uzyskały awans do zawodów międzypowiatowych (odbędą się na wiosnę) znaleźli się:

Czytaj więcej...

Nowe rekordy Klubu (24.09.2017)

Podczas startów wrześniowych zostały poprawione klejne rekordy naszego Klubu. W dwóch konkurencjach dokonała tego Paulina Pilarska (00), która najpierw 10 września w Warszawie ustanowiła rekord Klubu U-18 (juniorek młodszych) w biegu na 100m przez płotki (76,2 / 8,50) – 16,70s, a tydzień później 17 września poprawiła go na 16,33s. 24 września Paulina przebiegła dystans 400m przez płotki w czasie 68,70s odbierając rekord Klubu na tym dystansie (U-18, U-20 i Seniorek) Marcie Ładzie, która 24 czerwca przebiegła ten dystans w czasie 68,74s.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe