Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Międzypowiatowe biegi przełajowe Szkolnego Związku Sportowego (14.04.2018)

W sobotę 14 kwietnia na błoniach nad Narwią odbyły się zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy biegi przełajowe na szczebli międzypowiatowym. Startowało w nich po 12 najlepszych zawodników i zawodniczek z każdego z 6 powiatów rejonu ostrołęckiego, w tej liczbie ok. 20 zawodników związanych z naszym Klubem, którzy w tych zawodach reprezentowali swoje szkoły. Ostatecznie zawodnicy co wywalczyli 5 medali (3 złote i 2 brązowe) oraz 10 miejsc premiowanych awansem do finałów wojewódzkich, które odbędą się 27 kwietnia w Sochaczewie.

Czytaj więcej...

IV Cross „Szalonego Kurpsia”

Wczoraj w Ostrołęce niemal jednocześnie odbyły się dwie imprezy biegowe. Przed południem na błoniach nad Narwią odbyły się organizowane przez Szkolny Związek Sportowy Międzypowiatowe Biegi Przełajowe, a tuż po południu przy ul. Chemicznej Cross „Szalonego Kurpsia”. W obydwu zawodach wystartowali nasi zawodnicy.
W Cross’sie „Szalonego Kurpsia” wystartowała czwórka naszych reprezentantów. W biegu na dystansie 2 km w gronie kobiet bezapelacyjnie wygrała trenowana przez p. Agnieszkę Dąbrowską Angelika Murach, która wyprzedziła drugą na mecie zawodniczkę aż o 1 minutę i 40 sekund.

Czytaj więcej...

IV Bieg Papieski

Dziś odbył się w Ostrołęce już po raz 4 Bieg Papieski na dystansie 3 km. W gronie kilkuset uczestników wzięło w nim udział dwóch naszych zawodników. Bieg bezapelacyjnie wygrał Adam Piątkowski (trzecie miejsce zajął nasz były zawodnik Arkadiusz Borkowski).
Przez cały dystans na drugim miejscu biegł Karol Rogoziński, który w końcówce w wyniku złego oznakowania pomylił trasę i ostatecznie nie został sklasyfikowany.

Czytaj więcej...

Życzenia Wielkanocne (2018)

Smacznego jajeczka Wielkanocnego, Dużego zająca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radości I przez całe Święta samej wesołości! 


Siódemka w Spale

Od 26 marca do 3 kwietnia czwórka zawodników naszego Klubu przebywa na obozie Zaplecza Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Spale. Jest to drugi z zaplanowanych trzech obozów w okresie przygotowawczym. Celem jest przygotowanie do najważniejszych startów w nadchodzącym sezonie letnim, przede wszystkim do Mistrzostw Polski.
W 2017 roku nasi zawodnicy zdobyli 4 medale Mistrzostw Polski (oraz 5 w Mistrzostwach Polski LZS), w tym roku nie będzie łatwo powtórzyć ten sukces. Daniel Gadomski zmienił Klub, a pozostali zmienili kategorie wiekowe i startować będą ze starszymi rywalami. Mimo to z optymizmem patrzymy w nadchodzący sezon.

Czytaj więcej...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Elblągu

W sobotę 24 marca odbyły się w Elblągu Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych wystartowała w nich 8 osobowa grupa naszych zawodników. Najlepiej wypadła Małgorzata Wierzbowska, która wygrała bieg na 1000m dziewcząt w kategorii U-14. Srebrny medal w biegu na 1000m chłopców U-14 wywalczył Artur Kosakowski.
Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe