Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Kolejny rekord Katarzyna Gwiazdy

W miniony weekend na dwóch stadionach startowali nasi zawodnicy.
W niedziele 2 czerwca w Płońsku na zawodach zaliczanych do Lekkoatletycznego Pucharu Polski  (na zawodach tych można uzyskiwać klasę sportową mistrzowską międzynarodową) Katarzyna Gwiazda  dwukrotnie zajmowała 2 miejsce. W konkursie trójskoku osiągnęła wartościowy rezultat – 12,54m co jest jej nowym rekordem życiowym. Po godzinnej przerwie Kasia wzięła udział także w konkursie skoku w dal. Tu także zajęła 2 miejsce osiągając pomimo zmęczenia odległość 5,75m.
W tym samym konkursie wystartowały dwie nasze utalentowane młodziczki. 5 miejsce zajęła Aleksandra Grzyb – 4,84cm, a 6 była Kornelia Suchecka, która wynikiem 4,80m ustanowiła rekord życiowy.
(zdjęcia w Galerii)

Czytaj więcej...

"Życiówka" Katarzyna Gwiazdy

W środę 29 maja dwie nasze zawodniczki startowały na mityngu w Olsztynie. W skoku w dal Katarzyna Gwiazda zajęła 2 miejsce, a wynikiem 5,82m ustanowiła nowy rekord życiowy.
W biegu na 1500m Martyna Budziłek była 4 z wynikiem 5:13,43s.

Gimnazjada Międzypowiatowa

28 maja w Kadzidle odbyły się zawody w ramach Gimnazjady na szczeblu międzypowiatowym z udziałem najlepszych 3 zawodników w każdej konkurencji i każdej kategorii wiekowej z powiatów: Przasnyskiego, Makowskiego, Wyszkowskiego, Ostrowskiego, miasta Ostrołęki oraz powiatu ziemskiego Ostrołęckiego. Zawodnicy reprezentowali swoje szkoły, ale 19 osób spośród nich jest także członkami naszego Klubu. Z tej grupy nasi zawodnicy zdobyli 9 medali (w tym 4 złote), wywalczyli 9 miejsc premiowanych awansem do zawodów na szczeblu wojewódzkim (odbędą się 4 czerwca w Płocku). Niesprzyjająca pogoda nie ułatwiała zadania zawodnikom ale mino to ustanowili oni 6 rekordów życiowych).
Medal i awans wywalczyli:
Złote medal: Kornelia Suchecka w biegu na 100m młodziczek, Konrad Zygmunt w biegu na 300m młodzików, Daniel Gadomski w biegu na 1000m młodzików i Aleksandra Grzyb w skoku w dal młodziczek.
Medale srebrne: Dominika Młynarczyk w biegu na 100m młodziczek, Dominika Woźniak w biegu na 100m juniorek młodszych, Anna Antoszewska w biegu na 200m juniorek młodszych, Marcin Mierzejewski w skoku w dal juniorów młodszych.
Medal brązowy zdobyła Sara Pons w biegu na 600m młodziczek.

Wyniki zawodników naszego Klubu:

Czytaj więcej...

Mityng Warszawski 25 maja

We wczorajszym mityngu lekkoatletycznym w Warszawie startowała dwójka naszych zawodników.
W biegu na 5000m drugie miejsce zajął Damian Świerdzewski ustanawiając wynikiem 16:14,21s nowy rekord życiowy. Damian swój rekord poprawił aż o 40 sekund.
W konkursie skoku w dal wzięła udział Katarzyna Gwiazda, która zajęła 3 miejsce, a w swojej najlepszej próbie – 5,66m miała niesprzyjający wiatr (- 0,9 m/s).

Paulina Pilarska najlepsza w czwórboju

W rozgrywanym w niedzielę 19 maja w Kadzidle czwórboju lekkoatletycznym (Ostrołęckie i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej) startująca w reprezentacji swojej szkły (SP Olszewo-Borki) nasza zawodniczka Paulina Pilarska (ur. 2000) okazała się najlepszą zawodniczką całych zawodów gromadząc 262 punktów czwórbojowych. Trenująca na co dzień z p. Dariuszem Dąbrowskim zawodniczka w poszczególnych konkurencjach osiągnęła następujące rezultaty:

Czytaj więcej...

Wyniki naszych zawodników na Mistrzostwach Ostrołeki Juniorów i Juniorów Młodszych (14-05-2013)

8 medali, w tym 6 złotych wywalczyli nasi zawodnicy podczas odbywających się 14 maja w Ostrołęce Mistrzostw Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.

Złote medale wywalczyli:

  • Katarzyna Gwiazda w biegu na 100m i skoku w dal juniorek,
  • Marcin Mierzejewski w skoku w dal i trójskoku juniorów młodszych,
  • Magdalena Białobrzeska w skoku wzwyż juniorek młodszych,
  • Martyna Budziłek w biegu na 800m juniorek,

Medal srebrny zdobył w biegu na 800m juniorów Arkadiusz Borkowski, a medal brazowy także w biegu na 800m juniorów Mateusz Graczyk.

Wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe