Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Oficjalne wyniki zawodów miedzypowiatowych w biegach przełajowych

Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki wszystkich naszych zawodników, którzy wystartowali w zawodach miedzypowiatowych w biegach przełajowych 26 października:

Czytaj więcej...

Gimnazjada Miedzypowiatowa w Biegach Przelajowych

4 medale i 10 miejsc premiowanych awansem do Gimnazjady Wojewódzkiej w biegach przełajowych wywalczyli zawodnicy trenujący w naszym Klubie podczas dzisiejszych zawodów rozgrywanych na szczeblu miedzypowiatowym.
Złoty medal zdobyła w biegu na 1500m dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Martyna Budziłek (96 – ZSP Kadzidło).
Medal srebrny wywalczyła Patrycja Miecznikowska w biegu na 1000m dziewcząt klas II gimnazjalnych (G. w Olszewo-Borkach).
Także srebrny medal  (pomimo upadku na kilkaset metrów przed metą) stał się łupem Daniela Gadomskiego w biegu na 1500m chłopców klas III gimnazjalnych (PG Kadzidło).
W tym samym biegu brązowy medal zdobył Karol Kudrzycki (PG Kadzidło).

Czytaj więcej...

Biegi Przełajowe 26 października

W sobotę 26 października odbędą się w Ostrołęce zawody w biegach przełajowych na szczeblu międzypowiatowym rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (dla szkół podstawowych), Gimnazjady (dla uczniów gimnazjów) i Licealiady (dla szkół ponadgimnazjalnych).
Do zawodów tych zakwalifikowało się w sumie 21 zawodników trenujących w naszym klubie:

Czytaj więcej...

Biegi przełajowe 5 października c.d.

Uzupełniając informacje dotycząca biegów przełajowych, które odbyły się 5 października w Ostrołęce informujemy, że prócz 11 medalistów, o których pisaliśmy wcześniej do zawodów miedzypowiatowych w Gimnazjadzie w swoich biegach awansowali także: Marta Łada (2000), Zuzanna Napiórkowska (2000), Iga Prusaczyk (2000), Magdalena Domian (99), Wiktor Małkowski (99), Olga Patoka (99), Aleksandra Grzyb (98) i Karol Rogozinski (99).
Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki naszych zawodnikow:

Czytaj więcej...

Bieg na 10 km w Susku Starym

Dziś 6 października w Susku Starym odbył się „I Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów” zorganizowany dla uczczenia żołnierzy, którzy zginęli w wojnie z Bolszewikami w 1920 roku.
W biegu na dystansie 10 km wśród blisko 100 biegaczy wystartował także zawodnik naszego Klubu Damian Świerdzewski, który w silnej stawce zajął 3 miejsce.
Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy firmie EKO BUD KORCZAKI, która wspiera zawodnika.

Biegi przełajowe w Ostrołęce

Dziś na błoniach nad Narwią odbyła się indywidualne biegi przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady na szczeblu powiatu (miasto Ostrołęka i powiat ostrołęcki). W zawodach startowała młodzież reprezentująca swoje szkoły, a wśród nich zawodnicy trenujący w naszym Klubie. W sumie nasi zawodnicy wywalczyli 11 medali: 4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe.

Medale złote zdobyli:

  • Paulina Pilarska z Gimnazjum w Olszewo-Borkach w biegu na 1000m dziewcząt z klas I gimnazjów powiatu ostrołęckiego,
  • Paulina Kojtej z Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce w biegu na 1000m dziewcząt z klas III gimnazjów z Ostrołęki,
  • Daniel Gadomski z Gimnazjum w Kadzidle w biegu na 1500m chłopców z klas III gimnazjów powiatu ostrołęckiego,
  • Martyna Budziłek z Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle w biegu na 1500m dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych.

    Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe