Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Obóz Zaplecza Kadry Narodowej w Spale

Zawodnicy naszego Klubu po raz kolejny przebywaj na obozie Zaplecza Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, który w dniach 26 kwiecień - 6 maj odbywa się w Spale. Z trenerem Markiem Mierzejewski trenują: Kornelia Suchecka, Marta Łada, Wiktor Marciniak i Paulina Pilarska (a także zawodnicy z Radomia i Płocka). Zgrupowanie ma na celu bezpośrednie przygotowanie do sezonu startowego, który dla tej grupy zawodników rozpocznie się zawodami 12 i 13 maja zawodami w Warszawie.

Czytaj więcej...

Sezon 2018 roku rozpoczęty

W sobotę 28 kwietnia odbyły się w Łomży Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000m. Przy tej okazji odbył się także mityng lekkoatletyczny, w którym wystartowała dwójka naszych zawodników. 3 miejsce w biegu na 1000m zajął Adam Piątkowski osiągając czas 2:39,49s, 5 na tym samym dystansie był Karol Rogoziński, który wynikiem 2:44,85 o ponad 5 sekund poprawił swój rekord życiowy.

Czytaj więcej...

Nabór do klasy sportowej lekkoatletycznej

Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce, z która ściśle współpracuje nasz Klub organizuje w roku szkolnym 2018/2019 klasę sportową o profilu lekkoatletycznym dla dzieci 10 letnich (4 klasa). Zapraszamy wszystkich chętnych do uczęszczania do tej klasy, a już jutro (w czwartek) o 17:00 na obiektach SP – 5 odbędą się sprawdziany sprawnościowe.

Międzypowiatowe biegi przełajowe Szkolnego Związku Sportowego (14.04.2018)

W sobotę 14 kwietnia na błoniach nad Narwią odbyły się zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy biegi przełajowe na szczebli międzypowiatowym. Startowało w nich po 12 najlepszych zawodników i zawodniczek z każdego z 6 powiatów rejonu ostrołęckiego, w tej liczbie ok. 20 zawodników związanych z naszym Klubem, którzy w tych zawodach reprezentowali swoje szkoły. Ostatecznie zawodnicy co wywalczyli 5 medali (3 złote i 2 brązowe) oraz 10 miejsc premiowanych awansem do finałów wojewódzkich, które odbędą się 27 kwietnia w Sochaczewie.

Czytaj więcej...

IV Cross „Szalonego Kurpsia”

Wczoraj w Ostrołęce niemal jednocześnie odbyły się dwie imprezy biegowe. Przed południem na błoniach nad Narwią odbyły się organizowane przez Szkolny Związek Sportowy Międzypowiatowe Biegi Przełajowe, a tuż po południu przy ul. Chemicznej Cross „Szalonego Kurpsia”. W obydwu zawodach wystartowali nasi zawodnicy.
W Cross’sie „Szalonego Kurpsia” wystartowała czwórka naszych reprezentantów. W biegu na dystansie 2 km w gronie kobiet bezapelacyjnie wygrała trenowana przez p. Agnieszkę Dąbrowską Angelika Murach, która wyprzedziła drugą na mecie zawodniczkę aż o 1 minutę i 40 sekund.

Czytaj więcej...

IV Bieg Papieski

Dziś odbył się w Ostrołęce już po raz 4 Bieg Papieski na dystansie 3 km. W gronie kilkuset uczestników wzięło w nim udział dwóch naszych zawodników. Bieg bezapelacyjnie wygrał Adam Piątkowski (trzecie miejsce zajął nasz były zawodnik Arkadiusz Borkowski).
Przez cały dystans na drugim miejscu biegł Karol Rogoziński, który w końcówce w wyniku złego oznakowania pomylił trasę i ostatecznie nie został sklasyfikowany.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe