Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Rekord życiowy Martyna Budziłek

Mamy już za sobą pierwszy po obozie w Ełku start w II części sezonu. 28 sierpnia w Sopocie w wystartowała Martyna Budziłek, która w biegu na 1000m zajęła 5 miejsce osiągając czas 3:06,38s i poprawiając o ponad 2 sekundy swój rekord życiowy na tym dystansie.

Czytaj więcej...

„Letni Bieg po Plaży”

W niedzielę 25 sierpnia odbył się na błoniach nad Narwią „Letni Bieg po Plaży”. Zawody zorganizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej odbyły się na dystansie 6 km po bardzo ciężkiej trasie. W kategorii kobiet zdecydowanie wygrała Martyna Budziłek, która także w kategorii Open (czyli w rywalizacji z mężczyznami) był także wysoko – na 6 miejsce. Wśród mężczyzn 3 był Karol Rogoziński, przegrywając srebrny medal zaledwie o 5 sekund.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km

18  sierpnia odbyły się w Sieradzu Mistrzostwa Polski w biegu na 5000m. W gronie kobiet wystartowała nasza zawodniczka Martyna Budziłek, która z wynikiem 19:18,94s zajęła 16 miejsce.

Ełk 2019

Wczoraj zakończyliśmy 12 dniowy obóz w Ełku. Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego trenowali: Klaudia Pażych, Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło, Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Maja Pajewska, Oliwia Budziłek, Izabela Drężek, Dominika Dąbrowska, Izabela Marcińczyk, Martyna Budziłek, Patryk Gut i Tomasz Wiśniewski.

Czytaj więcej...

Martyna Budziłek startowała w Gdańsku

W sobotę 3 sierpnia w Gdańsku odbył się już po raz 26 Bieg Świętego Dominika na dystansie 5 km. Wystartował w nim Martyna Budziłek, która w bardzo silnej obsadzie biegaczek z Polski i zagranicy zajęła 17 miejsce (w swojej kategorii wiekowej 6). Bieg ukończyło 341 kobiet.

Czytaj więcej...

Daniel Gadomski Mistrzem Polski

Nasz wychowanek Daniel Gadomski, który na czas studiów reprezentuje AZS-AWF Warszawa zdobył wraz ze swoim nowym Klubem tytuł Drużynowego Mistrza Polski.
W czwartek 1 sierpnia na stadionie w Jeleniej Górze odbył się finał Ekstraklasy Lekkoatletycznej, zwyciężył AZS-AWF Warszawa – 113,5 pkt, przed ubiegłorocznym tryumfatorem AZS-UMSC Lublin – 113 pkt. oraz AZS-AWF Wrocław – 110 pkt.
W drużynie Mistrza Polski, w biegu na 1500m wystąpił pochodzący z Kadzidła wychowanek SIÓDEMKI Daniel Gadomski, który z czasem 4:10,45s zajął 6 miejsce (rekord życiowy Daniela ustanowiony w 2016 roku, kiedy to był naszym zawodnikiem i trenował pod okiem tr. Dariusz Dąbrowskiego wynosi 3:55,58s).

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe