Strona Główna

Mityng Młodzików w Ostrołęce

W piątek 19 września na zabytkowym stadionie w Ostrołęce odbył się Mityng Lekkoatletyczny, w którym wystartowała część trenujących w naszym Klubie młodzików oraz poza konkursem kilkoro juniorów. W oczekiwaniu na szczegółowe wyniki podajemy zdobywców medal z naszego Klubu:

• W męskim skoku w dal nasi zawodnicy zajęli całe podium. Zwyciężył Kamil Dzięgielewski (99), drugie  miejsce zajął Bartosz Kowalski (00), a trzeci był Sebastian Szabłowski (99).
  • W skoku wzwyż młodziczek wygrała Kaja Pochmara (99), a druga była Olga Borawska (01).
  • W biegu na 600m srebrny medal wywalczyła Victoria Ejzemberg (00), a brązowy Dorota Śnietka (99).
  • W biegu na 300m druga była Marta Łada(00).
  • Brązowe medale wywalczyli: Karolina Krukowska (00) w biegu na 100m młodziczek, Arkadiusz Przedpełski (99) w biegu na 100m młodzików oraz Agnieszka Pędzich (99) w skoku w dal.

Program Minutowy Mityngu w Ostrołęce (19 września)

Dziś w miejscowości Przystań odbyła się impreza pn. Masowe Biegi Przełajowe, w którym wystartowało kilkoro naszych zawodników.
Najlepiej wypadł Daniel Gadomski (98), który wygrał bieg na dystansie 2000m. Trzeci w tym biegu był Karol Kudrzycki (98).
W biegu na 1000m dziewcząt z gimnazjów drugie miejsce zajęła Patrycja Miecznikowska (99), trzecia była Kinga Szczęsnowicz (01), a szósta – Karolina Krukowska (01).
W biegu na dystansie 600m dziewcząt ze szkół podstawowych drugie miejsce zajęła Olga Rupińska (02).

7:00 Ostrołęka (Gimnazjum nr 1).