Program Minutowy mityngu w Łomży 11 czerwca

16.15 - 400pł jun mł (1-5)
           W DAL K (14) A.Grzyb, P.Miecznikowska, A.Pędzich, K.Suchecka

KULA K(14)
16.20 - 100 M(4-32) A.Bacławski, J.Milewski, W.Trzciński, K.Zygmunt
16.35 - 100 K(3-24) A.Grzyb, R.Kołodziejczyk, P.Miecznikowska,  A.Pędzich, K.Suchecka

W piątek 6 czerwca odbyła się w Radomiu Gimnazjada Wojewódzka, do której zakwalifikowało się po 24 zawodników – gimnazjalistów w każdej z konkurencji z całego Województwa Mazowieckiego po dwustopniowych eliminacjach (powiatowych i międzypowiatowych). Ostatecznie w finałach wystartowało jedenaścioro zawodników, którzy na co dzień trenują w UKS Siódemka. Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 4 medale -  zloty, dwa srebrne i jeden brązowy.
Złoty medal w skoku w dal juniorek młodszych zdobyła Aleksandra Grzyb (98) – Gimnazjum w Olszewo-Borkach (nauczyciel WF p. Michał Tyszka) z wynikiem 5,09m.
Medal srebrny w tej samej konkurencji wywalczyła Kornelia Suchecka (98) z Gimnazjum w Kadzidle (nauczyciel WF p. Zenon Pierzchanowski) – ustanawiając dodatkowo rekord życiowy – 5,07cm.
Także medal srebrny – w biegu na 800m juniorów młodszych (98) zdobył Daniel Gadomski (98) z Gimnazjum w Kadzidle (nauczyciel WF p. Przemysław Kowalczyk) – osiągając czas 2:05.23s.
Medal brązowy w biegu sztafetowym 4 x 100m juniorek młodszych wywalczyła wraz z koleżankami z Gimnazjum w Olszewo-Borkach Aleksandra Grzyb (sztafetę przygotowywał p. Michał Tyszka).

W piątek 30 maja sześcioro zawodników UKS Siódemka wystartował w Mityngu Wieczornym w Białymstoku. Niestety przenikliwe zimno (8 – 9 °C) spowodowało, że wyniki znacznie odbiegały od oczekiwań. W tej sytuacji można być jedynie zadowolonym z miejsc jakie zajmowali nasi zawodnicy.
Daniel Gadomski (98) wygrał bieg na 1500m (4:16,04s),a Karol Kudrzycki był w tej konkurencji trzeci (4:25,03s). Zwycięstwo w trójskoku odniosła Kornelia Suchecka (98)(10,18m), drugie miejsca zajęli: Aleksandra Grzyb (98) w skoku w dal (5,03m) oraz Konrad Zygmunt (98) w trójskoku(12,67m). 8 w dal był Albert Dawidczyk (99) (5,17m).

Kolejne zawody i kolejne rekordy Klub

Podczas Giminazjady Międzypowiatowej, która w środę odbyła się w Kadzidle, padły kolejne 3 rekordy UKS Siódemka.  W biegu na 600m Paulina Pilarska (00) pokonała w bezpośrednim pojedynku Sarę Pons (99) i odebrała jej wszystkie rekordu Klubu na tym dystansie. Rekord Pauliny wynosi obecnie 1:43,8s, a poprzedni Sary z 2013 roku – 1:45,68s. Obie zawodniczki trenują razem i dalej pozostają przyjaciółkami ale Sara zapowiada rewanż na następnych zawodach.
Rekord na 300m pod nieobecność Marty Łady (00) odzyskała Agnieszka Pędzich (99), która pobiegła ten dystans w czasie 45,6s. Poprzedni rekord należący do Marty przetrwał zaledwie 4 dni i wynosił 46,09s.
Własny rekord w biegu na 400m poprawił Jacek Milewski (98), który pokonał ten dystans w czasie 56,6s (poprzedni rekordowy wynik Jacka to 59,52s).

28 maja odbyły się w Kadzidle eliminacje do Gimnazjady Wojewódzkiej na szczeblu międzypowiatowym w kategorii młodzików (ur. 1999 i 2000) oraz juniorów młodszych (1998). Spośród 26 zawodników trenujących w UKS Siódemka, którzy w obu kategoriach zakwalifikowali się do tych zawodów aż 16 pobiło swoje rekordy życiowe, a 11 wywalczyło awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się w piątek 6 czerwca w Radomiu.

Kolejne rekordy UKS Siódemka.

Na Mistrzostwach Młodzików 24 maja w Kadzidle padły kolejne rekordy Klubu, tym razem poprawiło je czworo zawodników. W biegu na 300m kobiet rekord należy teraz do Marty Łady (00), która przebiegła ten dystans w czasie 46,09s. Poprzednią rekordzistką była Agnieszka Pędzich , a jej rezultat to 48,35s.
W biegu na 300m mężczyzn wynikiem 38,0s własne rekordy Klubu w kategorii juniorów młodszych, juniorów i seniorów poprawił Konrad Zygmunt (98). Poprzedni rekord ustanowiony w ubiegłym roku wynosił 39,21s.