Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Mistrzostwa Młodzików w Kadzidle.

W sobotę 24 maja w Kadzidle odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Młodzików w Lekkiej Atletyce, w których wystartowało w sumie 24 naszych zawodników (dodatkowo poza konkursem sześcioro juniorów młodszych). Młodzicy wywalczyli w sumie 21 medali  (5 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych) i 17 kwalifikacji na zawody międzypowiatowe w ramach Gimnazjady. Dodatkowo cała trzydziestka ustanowiła w sumie 32 nowe rekordy życiowe.

Czytaj więcej...

Nowe Rekordy Klubu (18.05.)

Podczas zawodów, które odbyły się w ubiegłym tygodniu (Mistrzostw Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego – 15 maja w Ostrołęce i Mistrzostw Województwa Podlaskiego 18 maja w Łomży), aż siedmioro zawodników 9 razy poprawiało rekordy naszego Klubu.

 • Agnieszka Pędzich (99) 15 maja w Ostrołęce wynikiem 29,77s pobiła rekord UKS Siódemka w biegu na 200m. Poprzedni rekord w kategorii juniorek młodszych, juniorek i seniorek należał do Anny Antoszewskiej i wynosił 30,37s, a w kategorii młodziczek do Kornelii Sucheckiej – 31,61s.
 • Sara Pons (99) z 68,34s na 67,12s 15 maja w Ostrołęce poprawiła własny rekord Klubu w biegu na 400m w młodziczek, juniorek i juniorek młodszych.

  Czytaj więcej...

Wyniki Mistrzostw Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego w LA

Podczas Mistrzostw Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w lekkiej atletyce zawodnicy UKS Siódemka wywalczyli w sumie 11 złotych,  4 srebrne i 1 brązowy medal ponadto 12 kwalifikacji na zawody międzypowiatowe w ramach Gimnazjady oraz poprawili 17 swoich rekordów życiowych.
Wyniki wszystkich naszych zawodników prezentujemy poniżej

Złote medale zdobyli:

 • Kornelia Suchecka (98) (PG Kadzidło) – 4,86m w skoku w dal
 • Kornelia Suchecka (98) (PG Kadzidło) – 10,19m w trójskoku
 • Natalia Zając (98) (G-1 Ostrołęka) – 140cm w skoku wzwyż – rekord życiowy
 • Jacek Milewski (98) (PG Rzekuń) – 59,52s w biegu na 400m – rekord życiowy
 • Jacek Milewski (98) (PG Rzekuń) – w sztafecie 4 x 100m
 • Daniel Gadomski (98) (PG Kadzidło) – 2:10,42s w biegu na 800m
 • Konrad Zygmunt (98) (PG Kadzidło) – 5,65m w skoku w dal
 • Konrad Zygmunt (98) (PG Kadzidło) – 12,31m w trójskoku
 • Konrad Zygmunt (98) (PG Kadzidło) – w sztafecie olimpijskiej
 • Karol Kudrzycki (98) (PG Kadzidło) – w sztafecie olimpijskiej
 • Aleksandra Grzyb (98) (PG Olszewo-Borki) – w sztafecie 4 x 100m

Czytaj więcej...

Kalendarz Startów 2014 roku. (aktualizacja)

W sobotę 24 maja w Kadzidle odbędą się Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego Młodzików w Lekkiej Atletyce (99-00), które są jednocześnie eliminacją na szczeblu powiatu w ramach Gimnazjady. Zawody międzypowiatowe dla młodzików (99-00) i juniorów młodszych (98) odbędą się także w Kadzidle w sobotę 31 maja, a zawody wojewódzkie 6 czerwca w Radomiu.
Aktualny kalendarz startów do końca sezonu prezentujemy poniżej:

Czytaj więcej...

Łomża – wyniki

W niedziele 18 maja odbyły się w Łomży Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce. Zawody rozgrywano w konwencji „open” tzn. bez podziału na kategorie wiekowe, a więc obok siebie startowali np. i młodzicy i seniorzy i byli razem klasyfikowani. 
W zawodach wystartowało siedemnaścioro naszych zawodników – w większości młodzików. W tej bardzo silnej konkurencji najwyższe 3 miejsce zajął w trójskoku Konrad Zygmunt (98) ustanawiając nowy rekord życiowy – 13,08m. Wynik ten powinien dać Konradowi kwalifikacje na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (7 maja w Płońsku Konrad osiągnął wynik 13,10m, ale ze zbyt silnym wiatrem). Wysokie 6 miejsce zajął Daniel Gadomski (98) osiągając wynik 4:07,91s (rekord życiowy), co także powinno premiować go awansem na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Ostrołeki i Powiatu Ostrołęckiego w LA

We wczorajszych Mistrzostwach Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego, które jednocześnie były eliminacją na szczeblu powiatu do Gimnazjady Wojewódzkiej w Lekkiej Atletyce wystartowali niemal wszyscy trenujący w naszym Klubie zawodnicy, choć większość poza konkursem gdyż jak na razie trenują u nas głownie młodzicy. Spośród juniorów młodszych (rocznik 1998) niemal wszyscy awansowali do zawodów międzypowatowych w ramach Gimnazjady.
W Mistrzostwach po dwa złote medale wywalczyli: Jacek Milewski z Gimnazjum w Rzekuniu – w biegu na 400m i sztafecie 4 x 100m; Kornelia Suchecka z Gimnazjum w Kadzidle – w skoku w dal i trójskoku oraz Daniel Gadomski z Gimnazjum w Kadzidle w biegu na 800m i sztafecie olimpijskiej.
Jednak prawdziwym „złotym multimedalistą” został Konrad Zygmunt z Gimnazjum w Kadzidle, który wywalczył aż 3 złote medale: w skoku w dal, trójskoku i sztafecie olimpijskiej.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe