Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Rekord Klubu Daniela Gadomskiego

10 stycznia podczas Halowego Mityngu w Toruniu Daniel Gadomski poprawił własny rekord Klubu w biegu na 1000m – 2:38,12. Poprzedni rekord ustanowiony w ubiegłym roku wynosił 2:39,2s.

Kolejna okazją do poprawienia rekordów Klubu i własnych rekordów życiowych będzie Halowy Mityng w Warszawie w sobotę 17 stycznia.

Halowy mityng w Toruniu 10.01.2014

Halowy sezon lekkoatletyczny już trwa. Wczoraj zainaugurowali go także nasi zawodnicy startując w w przepięknej hali lekkoatletycznej w Toruniu. W mityngu wystartowało 861 zawodników z klubów niemal całej Polski, a zawody odbywały się  jak zwykle w tego typu mityngach w formule „open” to znaczy że razem klasyfikowani byli wszyscy zawodnicy bez względu na kategorie wiekowa (od młodzika po seniora, a nawet weterana), stąd też niezmiernie trudno było naszym juniorom młodszym, czy młodzikom zajmować czołowe lokaty. Należy także pamiętać, że startowaliśmy po 270 km podróży bez koniecznego wypoczynku. Pomimo to odnotowaliśmy kilka wartościowych wyników:

  • W trójskoku kobiet wystartowała Kornelia Suchecka (98), która zajęła 6 miejsce, a osiągając wynik 10,84m wypełniła minimum PZLA na Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, które odbędą się właśnie w Toruniu w dniach 13-15 lutego (Kornelia była 3 wśród juniorek młodszych).

    Czytaj więcej...

Sport Młodzieżowy w Ostrołęce w 2014 roku

System Współzawodnictwa Sportowego istnieje od ponad 30 lat i pozwala ocenić i porównać ze sobą poziom sportowy prezentowany przez poszczególne dyscypliny sportowe, a także zawodników, trenerów, kluby, gminy, powiaty i województwa w kategoriach młodzieżowych tj. młodzika, juniora młodszego, juniora i młodzieżowca.
W 2014 roku w tym Systemie sklasyfikowano 27 148 zawodników z 3371 klubów w 63 dyscyplinach sportu.
W wielu gminach i miastach System stanowi podstawę do przyznania dotacji na działalność. A jak to jest w naszym mieście ? Poniższa tabela przedstawia jak było ostatnio.

Czytaj więcej...

Mityng halowy w Toruniu

Sezon 2015 roku czas zacząć. Zaczynamy go jak zwykle startami halowymi, ale tym razem nie w Warszawie, ale na nowej hali lekkoatletycznej w Toruniu, gdzie w sobotę 10 stycznia odbędzie się mityng lekkoatletyczny. Do zawodów są zgłoszeni:

  1. Victoria Ejzemberg (00) – 600m.
  2. Daniel Gadomski (98) – 1000m.
  3. Aleksandra Grzyb (98) – w dal.
  4. Karol Kudrzycki (98) – 1000m.

    Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej
życzy
zawodnikom ich rodzinom oraz wszystkim sympatykom
Zarząd UKS Siódemka Ostrołęka

Spotkanie opłatkowe

Wczoraj w Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce odbyło się Spotkanie Opłatkowe zawodników naszego Klubu. Dzieląc się opłatkiem zawodnicy składali sobie życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym 2015 roku sukcesów i samych życiówek.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe