świat spokojnych
w cieniu jodły, świerku, sosny.
Mikołaja ogromnego no
i roku udanego. :*** "

Wszystkim zawodnikom i sympatykom naszego Klubu oraz ich rodzinom życzymy zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt. :)

Podsumowanie sezonu c.d.

W zawodach mistrzowskich na szczeblu wojewódzkim nasi zawodnicy zdobyli w sumie 10 medali.

Złoty medal w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów (11 czerwca w Warszawie) wywalczyła w trójskoku Katarzyna Gwiazda.
Srebrny medal w skoku w dal i brązowy w trójskoku zdobyła Marcin Mierzejewski w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Młodszych (11-12 czerwca w Warszawie).
Srebrny medal wywalczył Daniel Gadomski w biegu na 1000m w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików (8 września w Warszawie). Na tej samej imprezie medal brązowy zdobył Konrad Zygmunt w biegu na 300m młodzików.

Ministerstwo Sportu i Turystyki  opublikowało wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w 2013 roku. Klasyfikacja to prowadzona od prawie 30 lat pozwala w sposób obiektywny i jednolity porównać ze sobą dyscypliny sportu, kluby, powiaty, województwa, trenerów i zawodników.

W klasyfikacji tej po raz pierwszy znalazł się także nasz Klub.

Zawodnicy trenujący w UKS Siódemka zdobyli w sumie 44 punkty, ale z przyczyn regulaminowych Klubowi zaliczono tylko 27,5 punktu, co dało  1203 miejsce w Polsce na 3326 sklasyfikowanych klubów we wszystkich dyscyplinach sportu, co należy uznać za sukces, zwłaszcza że działamy dopiero rok, z młodzieżą pracuje tylko 3 trenerów, a budżet Klubu zamyka się kwotą 7 tyś. zł.

4 medale i 10 miejsc premiowanych awansem do Gimnazjady Wojewódzkiej w biegach przełajowych wywalczyli zawodnicy trenujący w naszym Klubie podczas dzisiejszych zawodów rozgrywanych na szczeblu miedzypowiatowym.
Złoty medal zdobyła w biegu na 1500m dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Martyna Budziłek (96 – ZSP Kadzidło).
Medal srebrny wywalczyła Patrycja Miecznikowska w biegu na 1000m dziewcząt klas II gimnazjalnych (G. w Olszewo-Borkach).
Także srebrny medal  (pomimo upadku na kilkaset metrów przed metą) stał się łupem Daniela Gadomskiego w biegu na 1500m chłopców klas III gimnazjalnych (PG Kadzidło).
W tym samym biegu brązowy medal zdobył Karol Kudrzycki (PG Kadzidło).

W sobotę 26 października odbędą się w Ostrołęce zawody w biegach przełajowych na szczeblu międzypowiatowym rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (dla szkół podstawowych), Gimnazjady (dla uczniów gimnazjów) i Licealiady (dla szkół ponadgimnazjalnych).
Do zawodów tych zakwalifikowało się w sumie 21 zawodników trenujących w naszym klubie: