Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Strona Główna

Finały wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W piątek 9 maja w miejscowości Wsola k/Radomia odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych, do których zakwalifikowało się po 12 najlepszych sztafet przełajowych z gimnazjów i szkół podstawowych z całego województwa Mazowieckiego, a wśród nich dwie sztafety dziewcząt, w których startowało w sumie 11 zawodniczek trenujących w naszym Klubie. Duży sukces odniosła sztafeta z Gimnazjum w Olszewo-Borkach, która wywalczyła brązowy medal. W sztafecie tej biegały 4 nasze zawodniczki Aleksandra Grzyb, Patrycja Miecznikowska, Olga Patoka i Paulina Pilarska.

Czytaj więcej...

Mityng w Płońsku

Za nami pierwszy mityng na otwartym stadionie.
W środę 7 maja grupa naszych skoczków wystartowała w mityngu w Płoński. Silny, porwisty wiatr utrudniał uzyskanie dobrych wyników, mimo to niemal wszyscy uzyskali rekordy życiowe.
Najlepiej wypadła Kornelia Suchecka (98), która startując po  raz pierwszy w życiu w trójskoku nie tylko odniosła zwycięstwo, ale także ustanowiła wartościowy rezultat – 10,88m – gwarantujący udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Dodatkowa Kornelia zajęła 2 miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,94m przegrywając walkę o 1 miejsce zaledwie o 1 cm z  Aleksandra Grzyb, która uzyskał 4,95m

Czytaj więcej...

Siedlce - Gimnazjada Wojewódzka w Biegach Przełajowych

29 kwietnia w Siedlcach odbyły finały Gimnazjady Wojewódzkiej w Biegach Przełajowych. Rywalizacja była niezwykle zacięta, gdyż w każdym z biegów wystartowało po 120 zawodników z całego województwa Mazowieckiego. W zawodach tych ostatecznie wystartowało ośmioro zawodników trenujących w UKS Siódemka. Największy sukces odniósł Daniel Gadomski (98), który po pasjonującym finiszu wywalczył zwycięstwo w biegu na 1500m III klas gimnazjalnych (przed rokiem Daniel miał brązowy medal wśród uczniów klas II).
Tuż za podium na 4 miejscu uplasowała się Sara Pons (99) w biegu na 1000m uczennic klas II, a 5 był Karol Kudrzycki  (98) w biegu na 1500m chłopców klas III.
Daniel Gadomski i Karol Kudrzycki to uczniowie Gimnazjum w Kadzidle, a ich nauczycielem WF jest p. Przemysław Kowalczyk, natomiast Sara Pons jest uczennicą Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce – nauczycielka WF p. Elżbieta Grucelska.
Pozostałe miejsca naszych zawodników:

Czytaj więcej...

Gimnazjada Wojewódzka w Indywidualnych Biegach Przełajowych

We wtorek 29 kwietnia odbędzie się w Siedlcach Gimnazjada Wojewódzka w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Do zawodów tych po dwóch szczeblach eliminacji (powiatowych i międzypowiatowych) zakwalifikowało się dziesięcioro zawodników trenujących w naszym Klubie. W biegu na 1000m dziewcząt z klas I gimnazjalnych (r. 2000) pobiegną: Paulina Pilarska z Gimnazjum w Olszewo-Borkach i Julia Olszewska z Gimnazjum nr 1 z Ostrołęki.
W biegu na 1000m dziewcząt z klas II gimnazjalnych (99) wystartują: Patrycja Miecznikowska i Olga Patoka z Gimnazjum w Olszewo-Borkach oraz Sara Pons i Agnieszka Pędzich z Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce.

Czytaj więcej...

Wielkanoc

Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom, trenerom i sympatykom życzymy:
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
Spoko

 

Gimnazjada – Sztafetowe Biegi Przełajowe

W piątek 11 kwietnia odbyły się kolejne zawody w ramach Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, tym razem na szczeblu międzypowiatowym, a więc z udziałem najlepszych sztafet szkolnych z powiatów: przasnyskiego, makowskiego, ostrowskiego, wyszkowskiego oraz Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W swoich drużynach szkolnych wystartowało szesnaścioro naszych zawodników. W rywalizacji dziewcząt wygrało Gimnazjum nr 1 z Ostrołęki wyprzedzając po zaciętej walce Gimnazjum w Olszewo-Borkach. Obie sztafety awansowały do finałów wojewódzkich, które odbędą się 9 maja w Siedlcach.

Czytaj więcej...

Linki


 
logo pzla
 
wmoza-logo 1349-120x90-t
                  
Ludowe Zespoły Sportowe