V Bieg „Szalonego Kurpsia”

W niedzielę 7 kwietnia odbył się w Ostrołęce zorganizowany przez stowarzyszenie Arkadia V Bieg „Szalonego Kurpsia”. Wzięła w nim udział 8 osobowa reprezentacja naszego Klubu. Na dystansie 2 km wśród pań całe podium zajęły nasze zawodniczki. Wygrała Klaudia Pażychprzed Aleksandrą Kuklińska, a 3 była Angelika Murach. Na tym samym dystansie, ale wśród mężczyzn 2 miejsce zajął Kamil Drabot. Na 5 km mężczyzn najlepszy był Adam Piątkowski nieznacznie wyprzedzając Karola Rogozińskiego. Na dystansie 5 km kobiet bezapelacyjnie wygrała Martyna Budziłek, a 7 miejsce zajęła Izabela Marcińczyk.